D-100'DE SANKİ BAŞKALARI YOK

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

D-100'DE SANKİ BAŞKALARI YOK

İleti Hataylı » 24 Haz 2008, 00:19

Dün D-100'den eski adıyla E5'ten Harem'den Gebze geliyorum.Arkamdan gelerek solumdan en sağ şeride geçen ,tekrar sol şeride geçerek ilerleyen Mercedes sürücüsü ve bunun gibi  Şerit ihlali yaparak ilerleyen ve trafik tıkanık olmasına rağmen şeridinde sabırlı  olmayıp önümüze geçen trafik canavarlarını gördükçe bu ülkede eğitim,tanıtıcı tv programları,sürücü kursları,cezalar hiç birinin önemi yok.Bunları gördükçe sadece üzülüyorum.Eğer trafikte eve geri dönebildiyseniz bir mucize.Yoksa ne denilebilir.  

Hataylı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar5306 » 24 Haz 2008, 00:26

memleket manyak dolu ne yapıcaksın
2005 FABİA CHOİCE 101 BG SİYAH
serdar5306
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERDAR
Nereden: Ankara
Arabanız: FABİA COHİCE 2005

İleti emirkaansbp » 24 Haz 2008, 00:36

reklamda konuya tam uymuş....Smile istanbul çok farklı bi memleket. sıkışık trafikte yavaş yavaş gtmek sıkıcı gelince, bende manyaklık yapayım demiştim.. dikizden bi baktım; yaklaşık 10 araba benimle makasa girip çıkıyor... dürüst olmak gerekirse bu sabırsızlıktan değil, cahillikten kaynaklanıyor.... cahil cesaretiyle yapıyoruz öyle şeyleri.. ardından kötü bi son olunca başınızı iki elinizin arasına koyup.... yere çöktükten sonra... iş işten geçmiş oluyor... üzgünüm ama bunun engellenebileceğini pek sanmıyorum. heleki bu kadar gaza gelmeye meraklı insanların olduğu istabulda...
emirkaansbp
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gurdal07 » 24 Haz 2008, 00:42

geçen gün kamyol önüme kırdı bastım kornaya aynan yokmu senin diye suçlu olduğunu bildiği halde  el kol yaptı o.ç bastım küfürü geçtim
böylelerine ya hiç karışmayacaksın yada çok iyi bi ders vereceksin
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 24 Haz 2008, 01:15

abi nette hasarlı araçlara bakıyorum da tabi sahiplerinin günahlarını almayayım çeşit çeşit araçlar cins cin kazalar yaw yazık içinde gitiğiniz araç sanki süper korumalı ve sanki kaza yapmama gibi bi olayınız var ve sanki kaza olsada size bişe olmicak aracınıza bişe olmicak değilmi sonra bi kaza yapar oturur ağlarsınız anasını satim ama arabayı sürerken aklınızın ucundan geçmez kaza yapacağınız
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti AV-2006 » 24 Haz 2008, 02:48

[quote="Hataylı"]

Dün D-100'den eski adıyla E5'ten Harem'den Gebze geliyorum.Arkamdan gelerek solumdan en sağ şeride geçen ,tekrar sol şeride geçerek ilerleyen Mercedes sürücüsü ve bunun gibi  Şerit ihlali yaparak ilerleyen ve trafik tıkanık olmasına rağmen şeridinde sabırlı  olmayıp önümüze geçen trafik canavarlarını gördükçe bu ülkede eğitim,tanıtıcı tv programları,sürücü kursları,cezalar hiç birinin önemi yok.Bunları gördükçe sadece üzülüyorum.Eğer trafikte eve geri dönebildiyseniz bir mucize.Yoksa ne denilebilir.  

[/QUOTE]

Aynen katılıyorum.Ne olduğu belli olmayan bu ve bunun gibi yaratıklarla her gün karşılaşan biri olarak sabır diyorum.Çatsan adam silah çekiyor,veya bıçak sokuyor,çatmasan içinde uhte kalıyor.Ben çoluk çocuk sahibi olarak kimseye uymuyorum.

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti melodizm » 24 Haz 2008, 13:45

yaf daha dün akşam bi geri zekalı yan taraftan önüme geçmeye çalıştı yol verecek durum yoktu önümdeki kartalı sıkıştırdı (kartal sürücüsü bayan) tak diye önüne kırdı etmediğim küfür kalmadı .. sırf bayan diye bunu yaptı bana yapamadı tırstı şerefsiz..
melodizm
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir