Ankaralıların Dikkatine ! Pazar Günü Hipodroma...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ankaralıların Dikkatine ! Pazar Günü Hipodroma...

İleti gurdal07 » 28 Haz 2008, 12:17

orda ne güzel pistte yapıyolar  bi kaç sene önce antalyada mazı dağında ki düz yolda hiç bi güvenlik önlemi almadan yapılan drag da  mavi bi araba(tahminen şavrole)  süratin etkisiyle kayıp seyircilerin arasına girmişti vede malesef 3 ölüyle sonuçlanmıştı  organizasyon Cry

Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 28 Haz 2008, 12:56

[quote="LiLPlayya"]Arkadaşlar Konya yolundanmı giriliyo yoksa k.karabekir denmi?

[/QUOTE]

evet k.karabekirden gelirseniz daha iyi olur, diğer taraflarda yol çalışması var bi kaç yol kapalıydı (açıldıysa bilmiyorum) yinede işi garantiye alın k.karabekirden gelin
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti SEAHAWK » 29 Haz 2008, 00:22

Bu organizasyon sadece modifiyeli zıp-çıktı araçlar için mi geçerli ? Yani isteyen keyfine stock araçlarla "stock" diye bir kategoride katılamaz mı ? Yani kendi aralarında yarışacak 1.4 TDCI Fiesta, 1.3 CDTI Corsa gibi araçlara açık değil mi bu olay ?
SEAHAWK
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 29 Haz 2008, 01:22

[quote="SEAHAWK"]Bu organizasyon sadece modifiyeli zıp-çıktı araçlar için mi geçerli ? Yani isteyen keyfine stock araçlarla "stock" diye bir kategoride katılamaz mı ? Yani kendi aralarında yarışacak 1.4 TDCI Fiesta, 1.3 CDTI Corsa gibi araçlara açık değil mi bu olay ?[/QUOTE]

sadece kayıtlı olan profesyonel ve alt kategoride araçlar katılabiliyo, yani herkes giremiyo kısacası (en azından geçen sene öyleydi)
bizim arabadada fazla modifiye yok biz sadece fuar kısmına çekcez arabayı gösteriş için
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

İleti SEAHAWK » 29 Haz 2008, 01:28

[quote="by wodoo"] [quote="SEAHAWK"]Bu organizasyon sadece modifiyeli zıp-çıktı araçlar için mi geçerli ? Yani isteyen keyfine stock araçlarla "stock" diye bir kategoride katılamaz mı ? Yani kendi aralarında yarışacak 1.4 TDCI Fiesta, 1.3 CDTI Corsa gibi araçlara açık değil mi bu olay ?[/QUOTE]

sadece kayıtlı olan profesyonel ve alt kategoride araçlar katılabiliyo, yani herkes giremiyo kısacası (en azından geçen sene öyleydi)
bizim arabadada fazla modifiye yok biz sadece fuar kısmına çekcez arabayı gösteriş için
[/QUOTE]

Tamamdır, teşekkür ederim.Smile
SEAHAWK
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 30 Haz 2008, 00:48

evet arkadaşlar bir drag yarışlarının daha sonuna geldik... Big%20smile

bugün saat 9 da evden çıktık saat 9.30 gibi hipodromdaydık daha neredeyse kimse gelmemişti, yarış arabaları gelmişti ve msuprada bizimle birlikte girdi (bir elektrik kesiyo aklınız durur Big%20smile) biz hemen arabayı içeriye çektik garaja orda araba biraz bekledi sonra biraz dolaştık arabalara filan baktık sonradan bizim arabayıda içeri fuar kısmına aldık çok ilgi gördü arabanın sahibi arkadaşın megane forumundan arkadaşıda ordaydı  onlarda peugeot a  stand açmışlardı bizde onların standa çektik arabayı (4 tane 106, bir tane 206 gti, 1 tane citroen saxo, 1 megane coupe ve bizim megane vardı stantda)
çok güzel bi gün geçti, megane coupe ve bir 106 la elektrik kestik karşılıklı kaputu açıp bizim arabanın açık hava filtresini panjurun üstüne koydum öyle kapıştık Big%20smile (maalesef egzozu söktürmüştük Cry sadece filtreyle idare ettik LOL ) ama yinede çok ilgi gördü...

ben saat 11 gibi girişe gittim ve skoda aradım bikaç arkadaş gelcem demişti baktım ortalıkta hiç skoda yok bi tane içeriye girdi sw a4 octi 1.8 turbo 17' jant atmış ve bide blow off Big%20smile yanına gittim belki sizlerden biridir diye kimse yoktu arabanın yanında, bi tanede a5 octi gitti hipodromun içinde onada baktım sonra onuda kaybettim LOL ama eğer gelen olduysa bizim arabayı görmüştür pug. standında (kapalı olan tribünlerin hemen dibindeydik)

resimleri birazdan ekliyorum....
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

İleti ünsal » 30 Haz 2008, 00:58

güzel geçmişe benziyor resimleri bekliyoruz...
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir