periler dişi midir?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

periler dişi midir?

İleti lazianke » 29 Haz 2008, 13:21

60'li yaslarindaki evli bir cift evliliklerinin 35inci yilini   sakin, romantik bir restoranda kutlamaktadirlar.
Aniden önlerinde zarif ve güzel bir peri belirir ve şunu söyler:
- Bu kadar uzun bir süre örnek bir çift olmanız ve hep   birbirinize sadık kalmanız nedeniyle birer dileğinizi yerine   getireceğim.
'-Ah, ben sevgili kocamla tüm dünyayı görebileceğimiz uzun bir seyahat yapabilmek istiyorum' demiş, kadın, sevgi dolu gözlerle kocasına bakarak. 

Peri sihirli değneğini sallamış ve gerekli tüm uçuş,   gemi, otel, yemek ve eğlenceleri içeren   voucher'lar kadının eline gelivermiş.
Sıra kendisine gelince adam biraz düşünmüş ve:
- Evet, demiş, tüm bunlar harika ve cok romantik.   Ama böyle bir fırsat insanın ömrü boyunca sadece bir   kez eline gecer ve artık    ömrümüzün sonuna yaklaştık. Kusura bakma hayatım,ama benim dilegim
benden 30 yaş daha genç bir karım olması.
Kadın ve peri oldukça büyük bir hayal kırıklığı içine düşseler de, dileğin yerine getirilmesi gereklidir. Bunun üzerine peri değneğiyle bir daire çizer ve... Adam 92 yaşına gelir !!

Bu hikayenin ana fikri:

Erkekler akıllı olabilirler fakat,

Unutulmamalıdır ki periler dişidir !!! :)))

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti 34SCU59 » 29 Haz 2008, 13:27

güzel bir hikaye paylasım için teşekkürler
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti Hataylı » 29 Haz 2008, 15:02

Canlı varlıklar insanlar,hayvanlar ve bitkiler olmak üzere üç ayrılır.Fakat inancıma göre buna Cinler ve melekleri de ekleyebiliriz.Meleklerin dişi-erkek olarak ayrımı yok.fakat yine gözle görülmeyen ancak varlığı Kur'an- ı Kerim de bahsedilen cinler,insanlar gibi doğar,büyür,ölür.Ve de dişi -erkek olanlarıda vardır.Peri olarak kabul edilen cinlerdense onlarda da cinsiyet ayrımı vardır.slm
Hataylı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti melodizm » 29 Haz 2008, 15:37

LOLLOLLOLLOLLOLLOL güne gülerek başlattın ya beni sana helal olsun dostum .. paylaşım için teşekkürler...
melodizm
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti melodizm » 29 Haz 2008, 15:40

perilerin cinsiyeti gerçekten tartışılır..cinler 3. boyutta insanlar gibi doğar yaşar ve ölürler.. hepsinin inancı farklı olabilir dedim ya 3. bi boyuttalar.. peri sanki insanların hayal ürünüymüş gibi geliyor bana ne dersiniz..Shocked
melodizm
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Aykan DURAN » 29 Haz 2008, 21:48

LOLThumbs%20Up
Aykan DURAN
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir