Skoda'ya Ortak Metin Tamam

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda'ya Ortak Metin Tamam

İleti memetboss » 10 Tem 2008, 00:59

ben de gönderdim çeklerin adresine, umarım faydalı olur

memetboss
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: memet bostancıoğlu
Nereden: Ankara
Arabanız: 2012 Octavia 1.6 TDI DSG Elegance

İleti AhmetH » 10 Tem 2008, 01:00

ben  skoda auto  olayım misal ..

birileri  bu  maili  bana  attı...  okumaya  başlıyorum...

11. maddeye  yani  yüce  oto   ile  ilgili  kısma gelene  kadar  Türkiyeden   bahsedildiği  anlaşılmıyor..

11.  maddede   ise   yine  netolarak bizim Türk olduğumuz ve  Türkiye pazarı hakkında bahsettiğimiz belli değil..   sanki   madde  madde   ülkemizdeki   sıkıntılardan   ve  düşüncelerimden  bahsediyoruz   üstüne   türkiye  düstribütörü  yüce  oto  iyi  değil  revize  edilmeli  yada  yeni  bir  firma  ile  anlaşılmalı  diyoruz  özetle.. hala  bizim  yunan mı  bulgarmı  olduğumuz  belli  değil..  biz  Türküz  Türkiye deki  durumdan  bahsetmek  istiyoruz  denmemiş  hiçbiyerde..

demek  istediğim  bu  koca  metinde    isteklerini  madde  madde   sunan bizler   aslında  Türkiye  deki  skoda  pazarı  ve  sorunları  hakkında düşüncelerimizi paylaşacağımızı  yazmamışız  açıkça..

mesajın sonunda   www.skodam.com   üyeleri  tarafından  yapılmıştır  denmiş  ama   hala  skodam.com   un  bile   Türkiye  orijinli  bir  skoda klübü  olduğu  vurgulanmamış..

Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti memetboss » 10 Tem 2008, 01:03

ben subject'e "important recommendations and complaints from skoda drivers in TURKIYE" diye yazdım, herhalde anlarlar
memetboss
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: memet bostancıoğlu
Nereden: Ankara
Arabanız: 2012 Octavia 1.6 TDI DSG Elegance

İleti AhmetH » 10 Tem 2008, 01:06

evet   o zaman  tamam ..

cidden  havada  kalır  yoksa ..   mailin konu/subject  kısmına  Türkiye  hakkında  olduğunu  belirtmek  lazım.
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir