Neden Boyalı Arabanın Değeri Düşer

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Neden Boyalı Arabanın Değeri Düşer

İleti ahmetva » 03 Tem 2008, 00:35

[quote="loveskoda"]Boyalı araba, sahibinin ne kadar acemi olup olmadığını gösterir... Bak bizim arabaya, bi parçada buruk, iki parçada da boya var. NEDEN? çünkü sayın validem araba değil, kamyon kullanıyor mübarek...LOL[/QUOTE]

çok yanlış bir tespit olmuş. benim aracımda tüm kapılar boyalı. ama benim suçum hiç yok, hep biri sürtmüş geçmiş.ya da tekme atmışlar vs. bir kere de minibüs çarptı ben sıfır kusurlu çıktım. ama bayanlar öyle ablamda aldığı hafta çamurluğu sürttü... LOL satarken sorun olmasın diye neredeyse hepsinin fotografı var..

ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 03 Tem 2008, 00:43

bizim eski clioyu mahallede cok cierlerdi am babam beyaz belli olmuyo diye hiç birini boyatmazdı ölede sıfır boyasıyla sattık bunuda orjinal aldık ama ne biliyim boyalı araba arkadan darbeliyse sorun pek yok ama önden yada tavandan darbeli araba alınmaz.birde hani iyi usta fln diye mırıldanılmış ya iyi usta yok bizim buralarda
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti RAZOR10 » 03 Tem 2008, 01:08

[quote="loveskoda"]Boyalı araba, sahibinin ne kadar acemi olup olmadığını gösterir... Bak bizim arabaya, bi parçada buruk, iki parçada da boya var. NEDEN? çünkü sayın validem araba değil, kamyon kullanıyor mübarek...LOL[/QUOTE]

hehhehehehheheeLOL
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti lazianke » 03 Tem 2008, 01:55

şahsen alıcı olsam, arabayı gözüm tuttuysa parça boyaya fazla takılmam. bugünün şartlarında hele de büyük şehirlerde boyasız araba bulmak çok zor olsa gerek...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti oguzbbk » 03 Tem 2008, 02:16

ARaba boyalı olursa ne olur bende 2004 passat1.8T.  highline aldım ön ve arka komple boyalı 28' mal oldu.Boyasızı 33'ün üzeine ne oldu boyası nerde şasede oynama varmı tavanda dengesizlik varmı iyice baktırdım yapılan boyanın kalınlık ve kalitesini uzman lara gösterdim birşey oolmaz dediler ,işte kazalı ve boyalı araba yeni ise sıkıntı oluyor amam eski bir araç 10 yaşında olursa sıkıntı olmaz bence daha iyidir nitekim 10 yaşındaki arabada her halükarda çürfüme paslanma olacaktır eğer iyibir kaporta boya yapıldıysa sorun olmamalı ve aracıon nerden darbe aldıgı cok önemli şaselede alınan darbeler aracın yol tutusu ve bilhassa yüksek süratlerde dengesizlik kaza aınıda orjinal yapıya nazaran daha fazla hasar meydana gelebilir.Alacagınız aracın heryönüyle kontrol edip tehlikeli ve sıkıntılı durumlara düşmemek lazım derim.. saygılar.....

oguzbbk
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir