weblebi.com'dan alışveriş yapmayın!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

weblebi.com'dan alışveriş yapmayın!

İleti yonetici » 04 Tem 2008, 01:15

Paranın gideceğini sanmıyorum bu hususta iş biraz uzasa sıkıntıya girsemde harcamayı yaptığım kartın sahibi olan bankayı sıkıştırarak paramı geri alabilirim.  Ama daha öncede söylediğim gibi paramı alsamda zarardayım ancak sipariş verdiğim altını bana ulaştırırlarsa zarardan dönerim.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti ilk aşk » 04 Tem 2008, 01:31

weblebiye tel açıp ticaret odasına şikayet edeceğinizi söyleyin ama konuşurken birazda agresif olun Wink
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 04 Tem 2008, 01:32

hiç bi şekilde netten alışveriş yapmam
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti PİCK-UP » 04 Tem 2008, 01:46

ben internetten
370 ytl lik cep bilgisayarı aldım.. -- gitti gidiyor..
30 ytl lik kartuş dolum seti aldık--- gitti gidiyor.
70 ytl en son stepne aldım.. lastik-sac jant- orj kapagı ama o biraz riskliydi çünkü onu adamın hesabına havale ettim. yani istese yollamazdı.. onuda yolladı kargoyla ama tamı tamına 43 ytl kargo parası ödedim.... Shocked
ama sonuçta hepsi netten hepsi elime ulaştı..

Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti atikker10 » 04 Tem 2008, 02:47

allaha şükür bugune kadar başımıza boyle birşey gelmedi. ömer hocayada tavsiye ettim hepsiburada.com'u oda ram'ını oradan aldı piyasadan asagıda fiyatlar ve taksitli. altında satıyorlar. urunu begenmeyin sadece sundan dolayı istemiyorum seklinde dilekce yazın ve yollayın geri yollamadada kargo ucreti almıyorlar. ben kendi dizüstümü oradan aldım. teminat suresi 1 haftayı gecince paramı iade ettiler hemen, ben istemeden.

atikker10
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 04 Tem 2008, 02:59

Bende defalarca internetten alisveris yaptim.Hatta buyuk cogunluk diyebilirim.aradayurtdisida oldu.Hic ama hicsorun yasamadim.
weblebiden laptop aldim hemen yolladilar memnun kalmistim.Sonra baska birsey almadim.
Altin olayinda ise; bir kere goldas sitesini tercih ettim.Etmez olaydim 4 gunde zor yolladilar. Sonraki altin alisimi hepsiburada.com dan yaptim.Hemen gonderdiler.

Weblebi ye pek guvenmiyecegiz anlasilan.Parayi veya altini birsekilde ulastirirlar ama ugrastirirlar insani.
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti atikker10 » 04 Tem 2008, 03:03

hepsiburada.com işlerini çok iyi yapıyorlar alış verişte hep orayı tercih ettim toplamda 4 milyarlık ürün aldım. pırelli dışında lastik satsalar onuda oradan alırım. hepsiburada.comThumbs%20Up

atikker10
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 04 Tem 2008, 12:46

Arkadaşlar firmanın artık bu ürünü teslime etmeyeceğine kesin inandığım için parayı kurtarma operasyonuna başladım. www.sikayetvar.com 'a şikayetimi yazdım millet görsünde bunlardan birşey almasın. Sanayi ve ticaret bakanlığının online şikayet formunu güzelce doldurup gönderdim belki devletin ilgileneceği tutar. Harcamayı yaptığım bankayı aradım bu adamlar ürünü göndermiyorlar dedim harcama itiraz formu verdiler onu doldurup gönderdim. Oturup bir dilekçe yazıp nitelikli dolandırıcılık suçlamasıyla savcıyada vermeyi düşünüyorum. Adam gibi ticaret yapmayıp işini doğru düzgün yapanlara karşıda toplumda önyargılı bakılmasına neden olan weblebi.com gibi ahlâksız firmalarıda her yerde duyurmak lazım.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti atikker10 » 04 Tem 2008, 13:26

Sanayi Ve ticaret Bakanlığında Bir Problem olursa veya şikayetlerle, şirketlerle kooperatiflerle ilgili soracağınız birşey varsa bana soyleyin eşime sorup size çözüm yolunu veya olup olmayacağını soylerim eşim balıkesir sanayi ve ticaret il müdürlüğünde çalışıyor.
atikker10
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 04 Tem 2008, 13:30

Sinir harbi Allah sabır versin..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 04 Tem 2008, 17:37

deseniz demir weblebi herifler...Angry
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti hakanerdogan » 04 Tem 2008, 17:40

[quote="?"]Arkadaşlar firmanın artık bu ürünü teslime etmeyeceğine kesin inandığım için parayı kurtarma operasyonuna başladım. www.sikayetvar.com 'a şikayetimi yazdım millet görsünde bunlardan birşey almasın. Sanayi ve ticaret bakanlığının online şikayet formunu güzelce doldurup gönderdim belki devletin ilgileneceği tutar. Harcamayı yaptığım bankayı aradım bu adamlar ürünü göndermiyorlar dedim harcama itiraz formu verdiler onu doldurup gönderdim. Oturup bir dilekçe yazıp nitelikli dolandırıcılık suçlamasıyla savcıyada vermeyi düşünüyorum. Adam gibi ticaret yapmayıp işini doğru düzgün yapanlara karşıda toplumda önyargılı bakılmasına neden olan weblebi.com gibi ahlâksız firmalarıda her yerde duyurmak lazım. [/QUOTE]

size yine bir sürü masraf ettirdiler.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ozgurbeyaz » 04 Tem 2008, 18:52

Arkadaşlar, www.ticaretmerkezi.com.tr ye de hiç bulaşmayın aynı sıkıntıları yaşıyorsunuz, dahası sorun çıktımı hiç ilgilenmiyorlar. 1 aydır paramı geri alamadım. Hukuki süreç başlatacağım.
ozgurbeyaz
CLASSIC
CLASSIC

İleti yonetici » 04 Tem 2008, 18:55

[quote="ozgurbeyaz"]Arkadaşlar, www.ticaretmerkezi.com.tr ye de hiç bulaşmayın aynı sıkıntıları yaşıyorsunuz, dahası sorun çıktımı hiç ilgilenmiyorlar. 1 aydır paramı geri alamadım. Hukuki süreç başlatacağım.[/QUOTE]

Geçenlerde kardeşime bisiklet almıştım allahtan ben bir sorun yaşamadım. Bu aralar bu işlerin hepten çivisi çıktı anlaşılan.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti melodizm » 04 Tem 2008, 19:05

valla ben de netten alış veriş yapıyorum hiç sorun yaşamadım tam zamanında geldi ürünler.. şikayet var.com ada bazı şikayetlerim oldu ve geri dönüşü anında oldu ondan yanada mutlu ettiler ..nette alış veriş yapmak güzel bence sağlam olsun girdiğin site yeter...
melodizm
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 04 Tem 2008, 19:24

hayırlısı olsun emir bey
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 04 Tem 2008, 19:39

Aslında hepsi riksli..

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti Hataylı » 04 Tem 2008, 23:27

[quote="hakanerdogan"]yav bizim haddimize değilde, şu internetten nası alışveriş yapıp para .v.riyorsunuz anlamıyorum... [/QUOTE]
valla 28.06.2008 günü hepsiburadan .com'dan video kamera aldım.Sipariş dün elime geçti.Tabi bunu yazarken alışverisitelerine güvenin demiyorum.Benim sipariş geldi.
Hataylı
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir