BEYKOZ BULUŞMASI 27 TEMMUZ PAZAR SAAT 10:00'da

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BEYKOZ BULUŞMASI 27 TEMMUZ PAZAR SAAT 10:00'da

İleti 34SCU59 » 27 Tem 2008, 13:04

[quote="irfant"][quote="34 SCU 59"][quote="irfant"]Önceleri buluşma başlığı sabitti. Sonra birisi 2. bir başlık açtı, ne gerek vardı? Zaten 1 tane vardı. O başlık açılınca sabit olan kaldırıldı.

1 buluşma için sadece 1 başlık açılır oradan haberleşilir. 2. başlık açılırsa gayet doğal ve haklı olarak diğer üyeler bu işlerin ciddiyetinden şüphe duyarlar...

[/QUOTE]

buluşma konusu zaten aynı konu irfant bey sadece konunun BAŞLIGI değişmiştir.Buna istinadende doğal olarak konu değiştigi için alt satıra gelmiştir...bunu YONETİCİNİN GORMESİ gerekir.BENİM DEĞİL.
[/QUOTE]

Konu başlığı değişmemiş, 2 başlık var tek buluşma için, yalan yazacak değilim, işte buyrun link aşağıda...

2. başlık açılırsa gayet doğal ve haklı olarak diğer üyeler bu işlerin ciddiyetinden şüphe duyarlar...

Bu alttaki link (ilk açılmış olan) sabit başlıktı, herkes görsün diye...

Sonra ne oldu da sabitten kaldırıldı? Herkes görüyordu ne güzel üstte...

[/QUOTE]

ESTAGFURULLAH HOCAM ONDAN BAHSETMEMİŞTİM AYKAN ABİNİN AÇTIGI KONUDAN BAHSEDİYORSUNUZ BEN BENİM AÇTIGIM KONUNUN ADINI DEĞİŞTİRDİĞİMİ SOYLEDİM BENİM AÇTIGIM KONUDA SABITTI YUKARIDA YANLIS ANLASILMASIN..

NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir