Konya Selçuk Üni. sizce nasıll?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Konya Selçuk Üni. sizce nasıll?

İleti loveskoda » 23 Tem 2008, 01:52

[quote="Konyalım"]Arkadaşım Konya gerçekten güzel memleket 100 bine yakın ögrenci var gerisini sen düşün tavsiye ederim hatta gelince buradan haberleşelim her türlü yardımcı olurum. Kampüsüde cok güzel. bekleriz... [/QUOTE]

Çok teşekkür ederimSmileClapHug Kesinleşsin, haberleşelimSmile

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti abdulhamit » 23 Tem 2008, 02:07

Ben Selçuk Ünv. Teknik Bilimler MYO dan mezunum ve bizim zamanımızda teknik eğitim fak. ile aynı binadaydı tavsiye ederim Konyamızda ünv. de güzeldir.
abdulhamit
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 23 Tem 2008, 02:09

Teşekkür ederimSmile
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 23 Tem 2008, 02:12

genelde kapalı mütevazi dine yakın olduğu konuşulur ama okuyan arkadaşlar bunun tam zıttını sölüyo eğitim konusuna pek girmedik malesef ama sıkılabilrmişsin
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti hakanerdogan » 23 Tem 2008, 02:17

valla Ankara Siyasal, Hacettepe iktisat, bide son tercih gaziyi yazıp bırakacam. yarın başlıyor. 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alwaysloser » 23 Tem 2008, 02:37

[quote="hakanerdogan"]valla Ankara Siyasal, Hacettepe iktisat, bide son tercih gaziyi yazıp bırakacam. yarın başlıyor.  [/QUOTE]
yaz hocam yaz tercihlerini sonuna kadar kullan gir bi yere seneye öss 4 sınav halinde olacak ne gelirse gir adana yaz maraş yaz yaz
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti hakanerdogan » 23 Tem 2008, 02:39

doğru yav, seneye falan hiç çekilmez. ama gazi büyük konuşmayayım da, her fakülteden cepte, garanti. bu sene allah vere de düşse hacettepeye girsem çok kıral olur... ama zor.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti murat06 » 23 Tem 2008, 02:43

Bu sene mezun olan biri olarak üniversite çok güzel birçok imkanı var.2 kampüsü var 1.eğitim fakültesi 2.Keykubat kampüsü(merkez kampüs).Eğitim fakültesi meramda,merkez kampüs şehir dışında devasa bir yer adeta küçük bir şehir içinde aklınıza gelebilecek herşey var.Sizin bölümünüz hangisinde onu bilmiyorum yalnız.Üniversite etrafında öğrenciliğin zevkli geçebileceği bir yer.Fakat istanbul,ankara,antalya,izmir gibi yerlerden geliyosanız üniversite değilde konya biraz sıkıcı gelebilir.Gezilebilecek, zaman geçirilebilecek yerler sınırlı.

Merak ettğiniz bir şşey olursa sorabilirisiniz..

murat06
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 23 Tem 2008, 02:49

[quote="loveskoda"]

Beni bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim herkeseHug

Ege üni. çok isterdim ama 4 yıllık olan Otomotiv öğretmenliği yok maalesefCry

Konya da 4 yıl okuyup, ömrümü İzmir de geçirmek istiyorum. Gerçekten insanıyla, deniziyle, modernliğiyle kalbimi fetheden bir şehir İzmir...

Otomotiv Öğretmenliği seçmemin sebebini tahmin edebiliyorsunuzdurBig%20smile (Otomobil Aşkına)

Hem ilgi alanım hem de öğretmen olmak zorunda değilim... Amacım bi oto galerisinde satış temsilcisi olarak başlayıp yükselmek, çevre edinmek vs.

Alandışı tercih yapacağım için puanım 260 lara düştüUnhappy ama yine de yetiyorSmile
[/QUOTE]

Bu sene bizim oğlanda otomasyona başlıcak lise için inş bi galeri açarız sizie sen satış o servis götürürsünüz işi çevrede var LOL
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti loveskoda » 23 Tem 2008, 02:50

Olur valla abi zevkle SmileHug
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 23 Tem 2008, 02:51

[quote="murat06"]

Bu sene mezun olan biri olarak üniversite çok güzel birçok imkanı var.2 kampüsü var 1.eğitim fakültesi 2.Keykubat kampüsü(merkez kampüs).Eğitim fakültesi meramda,merkez kampüs şehir dışında devasa bir yer adeta küçük bir şehir içinde aklınıza gelebilecek herşey var.Sizin bölümünüz hangisinde onu bilmiyorum yalnız.Üniversite etrafında öğrenciliğin zevkli geçebileceği bir yer.Fakat istanbul,ankara,antalya,izmir gibi yerlerden geliyosanız üniversite değilde konya biraz sıkıcı gelebilir.Gezilebilecek, zaman geçirilebilecek yerler sınırlı.

Merak ettğiniz bir şşey olursa sorabilirisiniz..
[/QUOTE]

Teşekkür ederimSmile
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir