Adanayı yeni Chery'ler bastı..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Adanayı yeni Chery'ler bastı..

İleti maniak » 23 Tem 2008, 14:26

arkadaşlar iyi hoşta kazalar  sırf sizin hatanızdan olmuyor siz ışıkta beklerken kamyonun biri üstünüze çıkabiliyor ya yeşilde geçerken biri gelip yandan çarpabiliyor.şimdiye kadar hiç kaza yapmadım demişsiniz ne güzel inşallah bundan sonrada böyle olur ama biz kaza yapacaz diye beş yıldız almış 8 hava yastıklı araç almıyoruzki....ya olursa diye kendimizi güvene alıyoruz...bence 25 bin ytl ye az özelliğide olsa daha kaliteli markalar alınmalı.ülmezide zaten çinlilerin ürettiği adi ürünler çöplüğüne dönmeye başlarken buna birde arabayı sokmamak lazım...çinlilere vereceğim parayı başka markaya veririm hatta ford a falan veririm onlarda ülkeme yatırım yapar ama çinliler bizim ülkenin ekonomisinide bozmaya aday....

maniak
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 23 Tem 2008, 14:31

[quote="maniak"]arkadaşlar iyi hoşta kazalar  sırf sizin hatanızdan olmuyor siz ışıkta beklerken kamyonun biri üstünüze çıkabiliyor ya yeşilde geçerken biri gelip yandan çarpabiliyor.şimdiye kadar hiç kaza yapmadım demişsiniz ne güzel inşallah bundan sonrada böyle olur ama biz kaza yapacaz diye beş yıldız almış 8 hava yastıklı araç almıyoruzki....ya olursa diye kendimizi güvene alıyoruz...bence 25 bin ytl ye az özelliğide olsa daha kaliteli markalar alınmalı.ülmezide zaten çinlilerin ürettiği adi ürünler çöplüğüne dönmeye başlarken buna birde arabayı sokmamak lazım...çinlilere vereceğim parayı başka markaya veririm hatta ford a falan veririm onlarda ülkeme yatırım yapar ama çinliler bizim ülkenin ekonomisinide bozmaya aday....[/QUOTE]

Burada şu noktayı kaçırmayalım. Her Çin üretimi kalitesiz demek değildir. Televizyonda bir programda Çin'i tanıtıyorlardı orada Çin'de paranıza göre işçilik ve kalite var denmişti bence doğru.

Bugün hangi kaliteli markayı alırsanız alın %90'ı çinde üretiliyor.
Örneğin kodak makinamın altında baktım Çin'de yapılmış. Geçen polaris mağazasında ayakkabılara baktım çinde üretilmiş bunun gibi binlerce örnek var.
Bu arabalar kaliteli demiyorum, ama eğer kaliteliyse ortalık iyi karışacak demektir.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti BlueVRS » 23 Tem 2008, 14:47

Burada ben henüz 1 tane gördüm..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Crzyboy » 23 Tem 2008, 14:49

Antalya'da doluu sabah gördüm bi tane alia plakasız bugun almış heralde...
[url=http://img134.imageshack.us/i/22462428.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9449/22462428.th.jpg[/IMG][/url]
[font=Times New Roman][size=3][b][font=Verdana]'93 ?koda Favorit 135L ~ Beyaz..[/font][/b][/size][/font]
Crzyboy
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: '93 Favorit 135L

İleti maniak » 23 Tem 2008, 15:39

[quote="ayhani"] [quote="maniak"]arkadaşlar iyi hoşta kazalar  sırf sizin hatanızdan olmuyor siz ışıkta beklerken kamyonun biri üstünüze çıkabiliyor ya yeşilde geçerken biri gelip yandan çarpabiliyor.şimdiye kadar hiç kaza yapmadım demişsiniz ne güzel inşallah bundan sonrada böyle olur ama biz kaza yapacaz diye beş yıldız almış 8 hava yastıklı araç almıyoruzki....ya olursa diye kendimizi güvene alıyoruz...bence 25 bin ytl ye az özelliğide olsa daha kaliteli markalar alınmalı.ülmezide zaten çinlilerin ürettiği adi ürünler çöplüğüne dönmeye başlarken buna birde arabayı sokmamak lazım...çinlilere vereceğim parayı başka markaya veririm hatta ford a falan veririm onlarda ülkeme yatırım yapar ama çinliler bizim ülkenin ekonomisinide bozmaya aday....[/QUOTE]

Burada şu noktayı kaçırmayalım. Her Çin üretimi kalitesiz demek değildir. Televizyonda bir programda Çin'i tanıtıyorlardı orada Çin'de paranıza göre işçilik ve kalite var denmişti bence doğru.

Bugün hangi kaliteli markayı alırsanız alın %90'ı çinde üretiliyor.
Örneğin kodak makinamın altında baktım Çin'de yapılmış. Geçen polaris mağazasında ayakkabılara baktım çinde üretilmiş bunun gibi binlerce örnek var.
Bu arabalar kaliteli demiyorum, ama eğer kaliteliyse ortalık iyi karışacak demektir.
[/QUOTE]

zaten mesajımda ürettiği adi ürünler dedim amacım kalitesiz ürünleri belirtmek çinde üretilen herşey kalitesiz demiyorum...
maniak
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir