Uzaylılarla iletişim kuruldu!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İleti erbilgs » 25 Tem 2008, 01:13

Apollo 14 uzay aracı ile aya giden ve ayda yürüyen 6. insan olan Dr. Edgar Mitchell, uzaylıların gerçek olduğunu fakat NASA'nın bunu halktan gizlediğini açıkladı.

Gazetelere konuşan Mitchell: "Kendi tecrübelerimden ve uzaylılarla temas kuran tanıdıklarımdan bildiğim kadarıyla uzaylılar düşman değil. Eğer olsalardı şimdi burada olamazdık" dedi.

Ayın yüzeyinde 9 saat 17 dakika yürüyerek en uzun ay yürüyüşünü yapan insan ünvanını da elinde bulunduran Mitchell, "UFO fenomeni gerçek" diye ekleyerek sözlerini bitirdi.

İŞTE KGB'NİN UFO ARŞİVLERİ

erbilgs
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erbilgs » 25 Tem 2008, 01:18

yorumlar...

özellikle bu lafa

Kendi tecrübelerimden ve uzaylılarla temas kuran tanıdıklarımdan bildiğim kadarıyla uzaylılar düşman değil. Eğer olsalardı şimdi burada olamazdık dedi.
erbilgs
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 25 Tem 2008, 01:19

e.t de benim dostum zaten
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 25 Tem 2008, 01:20

Kur'an da "Alemlerin Rabbı" diye geçiyor, yani yalnızlık zaten yaradılışımıza aykırı...

Ayrıca Samanyolu gibi güneş sistemli galaksilerden milyonlarca var, niçin sadece bir tanesinde hayat olsun?

Görmediğimiz şeye inanmama gibi bi ön yargımız var, insanoğlunun önce bunu aşması gerek...

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 25 Tem 2008, 01:23

ee nolcak şimdi. yaşamış oldukları ilişki uzaylıların hoşuna gitmemiş mi de. bence anlamsız geliyor. bizi düşünün bi tane böcek buluyoruz hemen inceleme araştırma uzaylılar bizi niye araştırmıyor diye düşünüyorum. G.O.R.A güzel di ama
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti loveskoda » 25 Tem 2008, 01:26

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 25 Tem 2008, 01:30

[quote="yexplorer"]uzaylılar bizi niye araştırmıyor diye düşünüyorum. [/QUOTE]

Esas araştırdıkları için zaman zaman görünüyorlar...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ozkan3267 » 25 Tem 2008, 01:38

BİZ İNSANLAR KÜÇÜK HESAPLAR YAPTIĞIMIZ İÇİN ÜZERİNDE DURDUĞUMUZ DAĞIN BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖREMİYORUZ.
ozkan3267
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 25 Tem 2008, 01:39

farklı bir tarz neler oluyor anlamıyorum.....uzaylılar çıktı bide arkamı alsak ne yapsak para edermi acaba............
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti yexplorer » 25 Tem 2008, 01:43

ya bilmiyorumda bana inaç olark ters geliyor. ben inanmıyorum uzayda bizimki gibi bir yaşam olduğuna
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

İleti ozkan3267 » 25 Tem 2008, 01:43

NEDEN TÜRKLER GÖRMÜYO BU UFOYU BENCE BU BATILILAR KAFASI İYİ CE UÇMUŞ, HANİ YOKTUR DEMİYORUM AMA EĞER BU DÜNYAYA KENDİ DÜNYALARINDAN GELEBİLİYORLARSA HERHALDE FİZİKLE ALAKALARI YOKTUR BELKİDE BÜYÜK İHTİMALLE ENERJİ BİÇİMİNDEDİRLER, CİNLER GİBİ

ozkan3267
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 25 Tem 2008, 01:44

hocam oldumu şimdi akşam akşam cin min
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

İleti loveskoda » 25 Tem 2008, 01:48

[quote="ozkan3267"]

NEDEN TÜRKLER GÖRMÜYO BU UFOYU BENCE BU BATILILAR KAFASI İYİ CE UÇMUŞ, HANİ YOKTUR DEMİYORUM AMA EĞER BU DÜNYAYA KENDİ DÜNYALARINDAN GELEBİLİYORLARSA HERHALDE FİZİKLE ALAKALARI YOKTUR BELKİDE BÜYÜK İHTİMALLE ENERJİ BİÇİMİNDEDİRLER, CİNLER GİBİ

[/QUOTE]

Türrk hava sahasını bir zamanlar alarma geçirdiler, savaş uçaklarıyla it dalaşına bile girdiler...Confused

Ayrıca, enerji boyutundan gelenler var, bi de farklı yaşam formlarından gelenler var... Fizik kuralları dışında oldukları için birdenbire kaybolabiliyor, başka bir yerde belirebiliyorlar...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 25 Tem 2008, 01:49

[quote="yexplorer"]ya bilmiyorumda bana inaç olark ters geliyor. ben inanmıyorum uzayda bizimki gibi bir yaşam olduğuna[/QUOTE]

Bizim gibi bir yaşamları olduğunu kmse iddia edemez, inanç olarak bana ters gelmiyor, Kur'an da "Alemlerin Rabbi" diye geçiyor....
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 25 Tem 2008, 01:51

Türk Askeri Jetinin UFO ile İt Dalaşı!

Havada Kapışma: Dikili ilçesi Çandarlı beldesinde körfez üzerinde eğitim uçuşu yapan pilot yüzbaşı ve teğmen öğrencisinin bulunduğu 2. Ana Jet Üssü Komutanlığı 122.filoya mensup T-37 tipi eğitim uçağı havalandıktan bir süre sonra tanımlanamayan, ışık saçan piramit biçimindeki bir gök cismi ile karşılaştı.Yüzbaşı durumu hemen üsse bildirdi. Üs radarda UFO’yu önce tespit edemedi.... Yüzbaşı komutasındaki uçakla UFO arasında bir süre it dalaşı yaşandıktan sonra uçak uçuşunu keserek üsse döndü.UFO daha sonra, bir süre radarda takip edildikten sonra kayboldu. T-37 tipi askeri uçağın pilotları, UFO ile it dalaşına girdikleri bu önemli olayı üsse bildirerek resmi raporlara soktular.

Olay nasıl gelişti: . 5 Ağustos 2001 öğle saatleri Çandarlı hava sahasında yaşanan ve Türk Hava Kuvvetleri tarihinde, ilk defa deşifre olan olay şöyle gelişti..Öğlen 13 gibi, Çiğli Hava Üssünden kalkan 122. Filo’ya bağlı T-37 tipi eğitim uçağının pilotu öğretmen Üsteğmen İlker Dinçer ve Pilot Yüzbaşı, kalkıştan kısa süre sonra bir UFO gördü.

Üsteğmen Dinçer, uçağın dümenini, karşısında duran UFO’ya doğru kırdı. Pilotun ifadesine göre, UFO’da T-37 uçağının sağ kanadına doğru hareketlendi. Bundan sıyrılan Dinçer, gördüğü cismin etrafında daireler çizmeye başladı. Dinçer durumu telsizle İzmir’deki 2. Ana Jet Üssüne bildirerek UFO’nun radarla tespit edilmesini istedi. Üsten “sizin uçağınızda yüksek hareketlilik tespit ediyoruz. Ancak etrafta ikinci bir cisim saptanamıyor.” yanıtı geldi.

Pilotun Üs ile konuşması;

T-37 Uçağı; Mevkii Çandarlı açıkları, sıradışı bir durumla karşı karşıyayız!

Harekat Merkezi; Sorun nedir?
T-37 Uçağı; 12 istikametinde huni ile disk arası, piramite benzer, aşırı parlak, ayaklı ve süratli uçan bir cisim var.

Harekat Merkezi; Devam edin, konumu nedir?

T-37 pilotu; Bana baş kısımdan hızla yaklaşıyor. Bu nesneyi radarda derhal tespit edin. Daha önce böyle bir nesne ile karşılaşmadım.UFO olmasından şüphe ediyorum.

Harekat Merkezi; Sizin uçağınızda yüksek hareketlilik tespit ediyoruz ancak ikinci bir cisim saptanamıyor.

T-37 pilotu: Lövyeyi cisme doğru kırıyoruz.

Harekat Merkezi; Sizin dışınızda ikinci bir cisim tespit edemiyoruz.

T-37 Pilotu: Cisim üzerimize doğru geliyor.

Harekat Merkezi; Radar tespiti negatif.

T-37 Pilotu; Cisim kanatlara yaklaşıyor. Arkamıza geçti. Bende tono ile onu önüme alacağım.

Harekat Merkezi; Tekrar ediyorum. Ekranda tespit negatif.

T-37 Pilotu: Cisim şimdi önümüzde bu resmen bizimle hava muharebesi yapıyor.

Harekat Merkezi; Devam edin, şimdi cismi görebiliyoruz...

T-37: Cisim aniden olağanüstü bir hızla kayboldu.

SAVAŞ PİLOTLARI; “UFO’YU GÖRDÜK!”

Çiğli Hava Üssünden kalkan T-37 tipi eğitim uçağında bulunan diğer pilot yüzbaşı, daha sonra olayı tüm ayrıntıları ile üsse rapor etti...“Piramite benziyordu”

Bu olağanüstü olayda, Pilot yüzbaşı ve öğrencisi, Çandarlı körfezi üzerinde UFO ile burun buruna geldi. Pilot üsse, piramit şeklinde, aşırı süratli bir cisim bildirdi. Pilot, UFO’ nun üstüne kırdı. UFO ani bir manevra ile T-37’ nin arkasına geçti. Yüzbaşı, düşman uçağı ile it dalaşı yapar gibi UFO’yu tekrar ön
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 25 Tem 2008, 01:52

OLSUN OLSUN İYİDİR :))))))
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti ilk aşk » 25 Tem 2008, 01:53

buraya gelsinler bizim magandalar onları bir düğün veya maç sonu kurşunu ile vururlar vallahi yada en kötü ihtimal bir şahinin altında kalırlar .........
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 25 Tem 2008, 01:54

hocam ruhlar alemi elbette var cinler ama adı üstünde onalrında ufoya falan ihtiyacı olmaz. enerjidr hareket kolaydır.
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir