arbamı cekmişler

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

arbamı cekmişler

İleti Kara_Murat » 30 Tem 2008, 21:01

[quote="umt_d"]lüx ise ellemezler diye düşünen ben bugun q7 çekilirken gördüm :)[/QUOTE]

buralarda hala dıdıgım gıbı araban ıyı deılse cek abı

ıyıse kalır :) gercı artık cekmıolar dıe bılıorum ama

Kara_Murat
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 30 Tem 2008, 21:14

[quote="baho06"]

trafik polisi değilmi.yüzde 99 u katakulleci 3-4 ay önce kızılcahamamdan ankaraya geliyom.durdurdular.102 km hızla radara girmişim.ehliyet ruhsatı aldılar.ben ekibin yanına gittim.hemen ordan bitanesi diğerine dediki şefim 102.bundan bi yemek parası alalım dediler.ama ben biraz el ovuşturdum.ne kadara hallederiz abi dedim .dedi 4 kişiyiz 20 ytl versen yeter.bi baktım cepte 50 lik var.abi dedim 50 var.hemen araya öbürü girdi.parayı bozdu.bana 30 verdi ve ben gittim.sonraki zamanlarda bizim tanıdık trafik polisleriyle konuştum.radarın affı yokmuş.çünkü kameraya kayıt oluyormuş.sonra anladımki kaskasa getirmişler beni.Lamp

[/QUOTE]

Ne oldu sonra 1 hafta sonra ceza makbuzu mu geldi LOLLOL
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti RAZOR10 » 30 Tem 2008, 22:29

ben kesinlikle rüşwet wermiorum uyus oluom o paranın o herifin yemesine yaz diorum makbuzu.
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti baho06 » 31 Tem 2008, 11:14

[quote="kadir_"][quote="baho06"]

trafik polisi değilmi.yüzde 99 u katakulleci 3-4 ay önce kızılcahamamdan ankaraya geliyom.durdurdular.102 km hızla radara girmişim.ehliyet ruhsatı aldılar.ben ekibin yanına gittim.hemen ordan bitanesi diğerine dediki şefim 102.bundan bi yemek parası alalım dediler.ama ben biraz el ovuşturdum.ne kadara hallederiz abi dedim .dedi 4 kişiyiz 20 ytl versen yeter.bi baktım cepte 50 lik var.abi dedim 50 var.hemen araya öbürü girdi.parayı bozdu.bana 30 verdi ve ben gittim.sonraki zamanlarda bizim tanıdık trafik polisleriyle konuştum.radarın affı yokmuş.çünkü kameraya kayıt oluyormuş.sonra anladımki kaskasa getirmişler beni.Lamp

[/QUOTE]

Ne oldu sonra 1 hafta sonra ceza makbuzu mu geldi LOLLOL
[/QUOTE] ceza gelmedi.çünkü radar cezası arkadan gönderilemez.sürücü belgesine düzenlenirmiş.zaten anlattımya radar hikayeymiş.normal çevirmede bizi biraz toy gördüler herhalde.ondan 3 kağıda geldim
baho06
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir