550 YTL'yi Nereden buluyorlar bunu anlamış Değiliz

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

550 YTL'yi Nereden buluyorlar bunu anlamış Değiliz

İleti hetepe » 31 Tem 2008, 16:41

[quote="Aykan DURAN"]Arkadaşlar Bu Yazıyı buraya biraz Gülelim diye aktardım. Lütfen.. [/QUOTE]

Değerli arkadaşım, şahsına sakın alınma ama bu fıkrada gülünecek birşey yok, okuyunca gerçekler adamın suratına çarpıyor.23 yaşındaki genç arkadaşımın söylediği gibi gözü kör olası teröristler bombayı patlatacağı yeri bilmiyor.Ve hatta o teröristler, kapkaççılar, hayat kadınları ve bilumum kanunsuz kişiler bu fıkranın yansıttığı gerçek nedeniyle öyleler.Karnı tok sırtı pek hiç kimse bu tür hayat yaşamayı seçmez.

D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti elegance » 31 Tem 2008, 16:47

[quote="hetepe"][quote="Aykan DURAN"]Arkadaşlar Bu Yazıyı buraya biraz Gülelim diye aktardım. Lütfen.. [/QUOTE]

Değerli arkadaşım, şahsına sakın alınma ama bu fıkrada gülünecek birşey yok, okuyunca gerçekler adamın suratına çarpıyor.23 yaşındaki genç arkadaşımın söylediği gibi gözü kör olası teröristler bombayı patlatacağı yeri bilmiyor.Ve hatta o teröristler, kapkaççılar, hayat kadınları ve bilumum kanunsuz kişiler bu fıkranın yansıttığı gerçek nedeniyle öyleler.Karnı tok sırtı pek hiç kimse bu tür hayat yaşamayı seçmez.
[/QUOTE] CryCryCryCryCryClapClapClapClapClap

vedeCryhalimize LOLruz
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti demir_01 » 31 Tem 2008, 17:12

söylecek söz bulamıyorum ben forumda sıyaset konusulmuyor ımzam bıle sılınmıs sozde sıyası ıcerıklı dıye gercekler hep acıdır
demir_01
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 9336 » 31 Tem 2008, 17:19

LOLLOLLOLClapClap
Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Halil KANDEMİR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVIA A4 (2005)