SITENIN BELASI BEYAZ PRENSS VARMI YASITI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SITENIN BELASI BEYAZ PRENSS VARMI YASITI

İleti irfant » 22 Oca 2007, 10:32

Vay be! Konu nerelere gelmiş  Evil%20Smile

irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti PimpmyrideBurak » 22 Oca 2007, 14:31

Gerek yok böyle gerginliklere bence..
PimpmyrideBurak
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 22 Oca 2007, 20:51

bakalım bu işin sonu nereye varacak ?
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti KASIMPŞALI. » 23 Oca 2007, 00:10

BARKIN BEN FILIM CEVIRIOM GEL CANIM SANDA BI ROL AYRALARIM ISTERSEN HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE KOCUM BENIMMMMMMM
SEVERIM SENI BE HEHEHEHELOLLOLLOLLOLLOL
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti suti » 23 Oca 2007, 00:19

arkadaşlar erdinç kardeşim kendini isbatlamış bole konuşmalar steyide kasar bizide ne gerek var varsa arabaya rakıp alır anahtarı gelır kasımpaşanın gururu beyaz prens
suti
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 23 Oca 2007, 00:46

....?.... Exclamation ....
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti KASIMPŞALI. » 23 Oca 2007, 02:06

MINIK BEN SUSTUM DIOM ADAMLAR URASIO NAPIM YA SEN NE DERSEN YAPCAM HADI SOLE SEN OLSAN NE YAPRDUIIN KI BU SARSAKLARLA SOLE HADI KARDES...
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PimpmyrideBurak » 23 Oca 2007, 20:45

Uzatmayın artık lütfen..Konu burada kapansın..Hiçbirimizin birbirimize böyle yapmaya hakkı olmasın.Birşeyler paylaşıyoruz şurda..Hepimiz hepimizin fikirlerine bakıyoruz arkadaşlar..
Gerek yok bence böyle konulara..
PimpmyrideBurak
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 23 Oca 2007, 21:01

[quote="KASIMPŞALI."]MINIK BEN SUSTUM DIOM ADAMLAR URASIO NAPIM YA SEN NE DERSEN YAPCAM HADI SOLE SEN OLSAN NE YAPRDUIIN KI BU SARSAKLARLA SOLE HADI KARDES...[/QUOTE]

erdinç kardeş sen arabanı savunuyosun hakında emeğine saygımız var süperde bi ortamın var anladığım kadarıyla (burada ortam biraz daha sakın ve amaç başka motor sporları gibi kurallara uyarak yapılmasından yana herkez senin tarzına ayak uyduramayız ralli kapışma gibi tehlikeli hareketler için söylüyorum yanlış anlama) ama anlayışla karşılayıp tatlı uyaralım birbirimizi Wink hem daha detaylı fotolar istedik merak ediyoz kasımpaşa canavarını Big%20smile siteye eklemedin bi türlü ? arabanın resimlerini bekliyoruz ..Approve..
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti KASIMPŞALI. » 24 Oca 2007, 01:45

yaw su mınık gıbı konusun hepınıze ben kul kole olayım adam gıbı adam ya  mınık zaten cvb atmıcam derken aslında kastım oydu benımde resımlerımı dah genıs kapsamda koymak en kısa zmnda tum resımlerımı koyacak ve tum arkadssrımla paylascgım  bundan sonra soz verdgım gıbı herkesle sevıyleı olacgıuk    yorumun ıcın tesekkur edrım   sagolsen bıtanesın yaw adam gıbı adamsın soz senın ıcın haftas9nuna kdr yetıstırıcem  bı9 ıkı degısıklıgım var onları beklıom modıfıye fovorıtlerın on ve arka tamponundan yaptırom su anda kalıpğta onlarıda eklımm  hemn koyacam tesekkur edrım  saygın ve sevıyen ıcın.....
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BaTeRRiiSStt » 24 Oca 2007, 11:29

AA be kasımpaşalı gel senin arabaya 3000 lira vereyim hem sen kurtul , hem kasımpaşa , hemde bu sitedekiler kurtulsun ne dersin ;)?
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti KASIMPŞALI. » 24 Oca 2007, 23:28

espırı yapabılmene sevındım sagol cvb merak edıon demı sen sımdı.........anladın sen
anladın

..anlamıdıtysan telden gorusleımn   burda sımdı mıllet yıne aykalnr cvb verısıme sen anlsrsın yaw akıllsın sen tatlı cocuk...

KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kabasakal » 25 Oca 2007, 00:04

Arkadaşlar bu tip muhabbetler bizi sıkarOuch Kasımpaşalının arabası güzel olmuş Emeğine sağlık  ama bu yarışalım arabasına falan boş işler Big%20smile şehir bir yarış yeri değildir (sabah bi tanesi bariyerlerde idi) kendinize önem vermiyorsanız başkalarına saygı duyun Herkez sizin gibi usta şöför değil

(söylediğiniz kadar usta olsanız zaten pistlerde olurdunuz)

LÜTFEN BİRBİRİMİZE SAYGILI OLALIMSmile
kabasakal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favoritrally » 25 Oca 2007, 01:20

Kabasakalın dediği gibi  Hug

ANLADIN SEN ONU   Pig
favoritrally
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 25 Oca 2007, 02:51

favorrlly sen anldınya herkes anlamıstır zaten rahat ol   :-)sevıom sızı be vallla yoksa sız benı sev.mı.yor.musu.nuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzah ahaaaaa:-)gardeslerım benuım

vala skodacı olsun tastan olsun ben sjodayı sevıom sızde taktır edrsınızkı ben buna harcdgım prayala bı doganı sahını melek yapardım ama ben skoda hastasyım param buna yetıo napım  benım durumumda bu sıslerden   fıkır almak ıcın arcımı buya koyfdum  ama sız sankı bu baska marka gıbı hep uc tepkılerde bulundunuz olsun ama ben sıkyaetcı degılım bu zmna kdr kımın kalbını kırdysam ozur dılerım ama sızlerden acıksacı emegıme saygı beklrdım oysakı cogunuz bunun tam tersını yaptı sız olsanı benım verdgım tepkının aynısını verırdınız bılıom  ama sımdı bende bazen uctugunmu anldım ozur dılıom sızlerden bı ıkı kısı harıc onalr bılıo kendını  dedmya arkaslar once efednıce yorum yapan arkadslarıma sonrda dgrlrıne tesekkur edrım ınankı benım nıyetımde   sızden fkır almak vardı ama tam tersı oldu ben yınede memnunmun gellım su eskı pusku olayına arkadasım ben 22 yasındayım ve araba dahıl hersyımı kendım yaptım bu geldı elımden boyle oldu ben memnunum arabmdan tekrar tejkrar ozur dıler sızlerı sevdgımı ıfade edrım... ayrıca bu  msj yazarken ayık yasdım bunuda bılmenısı ıstrım tesekkurler yorumlaınıza devam edın ama zevklı oluo valla  sızlerı seven kasımpasalı sakodacıLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLKASIMPASLI KACMAZ ZMN BEKLER???????anladın sennnnnWinkWinkWink
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 04 Şub 2007, 05:27

yenı seklı gelıo beklyın ben daha ıyısını yapana kdr sımdılık en ıyısı bu....
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 04 Şub 2007, 12:18

vaybe neler olmuş burda :D
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti KASIMPŞALI. » 04 Şub 2007, 21:03

aaa olmasmı9 my gokan sen cok seylerı kacırdın yaw ama kardes baksan mıllet benım arbamı sahın dogan sandı benle fıkır alıs verısı yapacaklarına zıt olmya calıstı allhını sevrsen sen olsan ne yaprdın   sen asıl kıyamtı   bı kac gın sora gorcen nedenmı resımnlerını tammmldım    bı koyayımda baklım o bıkac tane kendını bılmes arksmız ne dıcek    my gokan   yarum ıcın tesekkurler kardes     en azından    terss bısey yazmdgın ıcın sagol  SmileSmileSmileSmileben daha ıyısını yapana kadar sımdılık en ıyısı bu  TEKRAR SAGOLUN
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir