Türklerden Guinesslik Ölümler

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Türklerden Guinesslik Ölümler

İleti alwaysloser » 03 Ağu 2008, 14:25

küçükkne yani daha 3,5 yaşındaymışım nasıl evden uzaklaşmışım kimlerin peşine takılmışsam artık onlarla bir inşaatın 4. katına çıkmışım çok az hatırlarım merdivene oturup ağladığımı ama sonrasını hatırlamıyorum taki hastaneye kadar
anlatılanlara göre 4, kaattan 2 ye  dende yere çakılmışım

ölmedinmi diye sormayın:))))))))))))))))

www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti hakanerdogan » 03 Ağu 2008, 14:30

öldürmeyen allah öldürmüyor abi. geçmiş olsun allah kimseye de vermesin.

eniştemin yeğeni balkona sandalyeye çıkıyor, sarkıyor ve düşüyor 5. kattan ama düşene kadar ne kadar çamaşır ipi varsa takılarak iniyor. olaydan sonra bütün ipler kopmuş bi bişimde sarkıyordu Smile

sonra apartmanın en alt katı marangozcu dükkani, kaldırıma değilde, suntanın üstüne iniş yapıyor bizim oğuz efendi. o zamanlar 4-5 yaşında çocuktu. kalkıp ağlayarak gidiyor. sadece kafayı yarmış o kadar LOL
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti lazianke » 03 Ağu 2008, 15:51

[quote="hakanerdogan"] [quote="lazianke"][quote="baho06"]

ecel geldikten sonra gerisi hikaye.bir türlü öleceğiz.ölümün nerde yakalayacağı belli olmaz.Allah ölümün hayırlısını versin

[/QUOTE]
tecrübeyle sabit 27 kasım 1997 de ankarada 2. sınıfta okurken bana araba çarptı.beyin kanaması geçirdim ve 5 gün koma yattım.olayı hala hatırlamam. doktorlar arkadaşlarıma yüze 1 şansı var demişler. ama hala yaşıyoruz hamdolsun...
[/QUOTE]

nerde çarptı hocam?
[/QUOTE]
ankara diş hekimliği fakiltesinin önünden yukarıya konya yoluna ayrılan bir ayrım var tam orada. ben o köprünün altından geçip kampuse gidecektim. yoldan aşağı yönelip karşıya geçerken resmi plakalı bir araç çarpmış. adam vefalıymış gazi hastanesine attı hemen ve başımdan ayrılmadı. 06 AYR 96 bayındırlık bakanlığına ait bir doğan idi.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir