Sonunda Beklediğim Oldu!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Sonunda Beklediğim Oldu!!

İleti PİCK-UP » 07 Ağu 2008, 01:48

[quote="ünsal"]aslında çok doğru yasaklanması lazım yollarda rezil ediyorlar ortalığı ....
[/QUOTE]

yasaklandı zaten muayne'den geçmiyor artık

Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti BlueVRS » 07 Ağu 2008, 11:24

[quote="PİCK-UP"] [quote="ünsal"]aslında çok doğru yasaklanması lazım yollarda rezil ediyorlar ortalığı .... [/QUOTE]

yasaklandı zaten muayne'den geçmiyor artık

[/QUOTE]

Muayene'de geçmediği haberi çok iyi..

Bu arada birçok arkadaş benimle hemfikir yorumlar yazmış sevindim eksik olmayın sağolun..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 07 Ağu 2008, 12:28

[quote="kemaI"]Baktım gözümü alıyor, çakıyom uzunları. Elbet bununda modası geçer.[/QUOTE]
Aynen Adana'da şehir içinde bile bazı kırolar sis farını açıyor. Tabi bende octimin o koca farlarını uzuna alıp ışık manyağına çeviriyom zibidileri LOL
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sılver_exelance » 07 Ağu 2008, 12:29

[quote="ayhani"] [quote="kemaI"]Baktım gözümü alıyor, çakıyom uzunları. Elbet bununda modası geçer.[/QUOTE]
Aynen Adana'da şehir içinde bile bazı kırolar sis farını açıyor. Tabi bende octimin o koca farlarını uzuna alıp ışık manyağına çeviriyom zibidileri LOL
[/QUOTE] sis farı açana kromu diyolar sizin orda
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 07 Ağu 2008, 13:23

[quote="sılver_exelance"][quote="ayhani"] [quote="kemaI"]Baktım gözümü alıyor, çakıyom uzunları. Elbet bununda modası geçer.[/QUOTE]
[/QUOTE] sis farı açana kromu diyolar sizin orda[/QUOTE]

Aynen öyle diyorlar. Hatta bizzat ben diyorum. Sis farı bu adı üstünde ne işe yaradığı .Akşam normal farını açarsın efeni efendi gidersin ama onlar yetmiyormuş gibi birde sis farı açmak tam bir kroluk. Hele bazılarında ayarsız xenon bozuntularıyle birlikte sis farlarını açıyorlarki artık onlara kıro lafı bile az gelir.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti BlueVRS » 07 Ağu 2008, 13:27

[quote="ayhani"] [quote="sılver_exelance"][quote="ayhani"] [quote="kemaI"]Baktım gözümü alıyor, çakıyom uzunları. Elbet bununda modası geçer.[/QUOTE]

Aynen öyle diyorlar. Hatta bizzat ben diyorum. Sis farı bu adı üstünde ne işe yaradığı .Akşam normal farını açarsın efeni efendi gidersin ama onlar yetmiyormuş gibi birde sis farı açmak tam bir kroluk. Hele bazılarında ayarsız xenon bozuntularıyle birlikte sis farlarını açıyorlarki artık onlara kıro lafı bile az gelir.
[/QUOTE]

Adı üstünde ''sis farı'' sis olunca yakılan hani..Ama gençlik işte heves..Göz almıyorsa yaksınlar..Ama bildiğim kadarı ile yasak..Polis amcalar yakalarsa bir çorba parası girer işin içine..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 07 Ağu 2008, 13:38

[quote="98Pickup"][quote="ayhani"] [quote="sılver_exelance"][quote="ayhani"] [quote="kemaI"]Baktım gözümü alıyor, çakıyom uzunları. Elbet bununda modası geçer.[/QUOTE]

[/QUOTE]

Adı üstünde ''sis farı'' sis olunca yakılan hani..Ama gençlik işte heves..Göz almıyorsa yaksınlar..Ama bildiğim kadarı ile yasak..Polis amcalar yakalarsa bir çorba parası girer işin içine..
[/QUOTE]

Göz almıyorsa yaksınlar tabi. Ama genelde bir çoğu göz alıyor. Bazen dar bölünmemiş yolda sis farı yakan biri karşıdan geldiğinde öyle bir ışı perdesi oluyorki kendi gitiğin şeritte araba varmı yokmu göremiyorsun. Bence yakmamalı ha yol boş olur yada bölünmüş yoldur çok farketmez ama trafiğin sıkışık olduğu bir yerde sis farıyla gezen kesinlikle krodur.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir