ANKARA BULUŞMA

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ANKARA BULUŞMA

İleti RAZOR10 » 15 Eyl 2009, 15:35

bendemi gelsem neyapsam istanbul-mavi göl kaç km? Wacko Big%20smile

Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti hakanerdogan » 15 Eyl 2009, 15:36

valla birde şöyle bişey var, o civarda çok yakın oturan birisi var ise önceden içeriyi kolaçan edip yer bakarsa makbule geçer aramamış oluruz. pazar şindi kalabalık malabalık olur.

2-3 üye mangal getirebilirse muhtemelen tüm ekibe yetecektir, zaten içeridede hazır mangal yerleri var, hani olurda boş bulamazsak diye dedim...

yağmur dediler dediler yağmadı... o günde yağmaz umuyorum. (bu iş biraz yaş durum yaratabilir)

içeri giriş araç başı 4 TL dir, aynı cenahtan gelecekler bir araca doluşursa ekipçe daha az para ödenir, bi aksilik olmazda gelirsem, Eryaman-Sincan civarlarından katılacak arkadaşlarla buluşur, arabalarını güvenlik kameralı otoparkıma koyar, çevreyolundan asılırız.  yada aileli gelirseniz yine arkalı önlü gideriz. direk evndende alablirm.

ben mangal yakıp pişirmeyi bilmiyorum, ama kömür, et, içecek her türlü malzemeyi alır gelirim, servisi yaparım.

yeterli çoğunluk sağlanması halinde buluşuruz.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hetepe » 15 Eyl 2009, 15:37

Orjinalini yazan: RAZOR10
 bendemi gelsem neyapsam istanbul-mavi göl kaç km? Wacko Big%20smile

anadolu yakasından bir 480 km kadar tutar galiba...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti by wodoo » 15 Eyl 2009, 15:47

[quote="hakanerdogan"]

...içeri giriş araç başı 4 TL dir.....

[/QUOTE]

Arkadan direk garaja girersek, girişte bedava, ki garaja girmek daha mantıklı, arabalar yine yakın olur bize..
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Arabanız: Astra GSİ

İleti hakanerdogan » 15 Eyl 2009, 15:49

[quote="by wodoo"]
[quote="hakanerdogan"]

[/QUOTE]

Arkadan direk garaja girersek, girişte bedava, ki garaja girmek daha mantıklı, arabalar yine yakın olur bize..
[/QUOTE]

valla pek bilgim yoktu işin aslı sen böle deyince Smile işbirlikçi falan değilim Big%20smile

dediğin gibi yapalım, 4 TL az para değil yönlendir sen Thumbs%20Up
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti by wodoo » 15 Eyl 2009, 15:53

[quote="hakanerdogan"]
[quote="by wodoo"]
[quote="hakanerdogan"]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

valla pek bilgim yoktu işin aslı sen böle deyince Smile işbirlikçi falan değilim Big%20smile

dediğin gibi yapalım, 4 TL az para değil yönlendir sen Thumbs%20Up
[/QUOTE]

Yok abi estafurullah, bende geçen gün bilmediğim için 4tl giriş ücreti verip girdim, sonradan aklıma geldi arkadan giriş olduğu..

Gelebilirsem eğer, boğaziçinde falan bi yerde buluşuruz ben götürürüm sizi..
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

İleti yusufbyz » 15 Eyl 2009, 16:10

eeeeeeeee bizde gaza geldik. bu seferki toplantıya ben de katılmak isterim.
eryamandan alacak arkadaştan bir kişilik bilet istiyorum. veya konvoy halinde de gidebiliriz.

ama inşallah büyük bi aksilik olmazsa katılmak isterim.
yusufbyz
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti pırtı » 15 Eyl 2009, 16:54

arkadaşlar ortak bi yerde buluşup sonrasını orda konuşsak daha mantıklı bende keçiörendeyim yer orta bi yer herkese uysun maksat tanışmak değil mi?
pırtı
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 15 Eyl 2009, 17:05

[quote="yusufbyz"]eeeeeeeee bizde gaza geldik. bu seferki toplantıya ben de katılmak isterim.
eryamandan alacak arkadaştan bir kişilik bilet istiyorum. veya konvoy halinde de gidebiliriz.

ama inşallah büyük bi aksilik olmazsa katılmak isterim.
[/QUOTE]

okeydir hallederiz.

[quote="pırtı"]arkadaşlar ortak bi yerde buluşup sonrasını orda konuşsak daha mantıklı bende keçiörendeyim yer orta bi yer herkese uysun maksat tanışmak değil mi?
[/QUOTE]

örneğin gidilecek yer temizden bana günde 120 km'ye patlar. ama zaten aynı şehirde yapıyoruz, sana uyan ona uymaz, ona uyan bana uymaz, hatta ben ortaya kendime o kadar uzak bir yer attım ki ortaya, Göksu Park demedim mesela evimin dibi...

maksat tanışmak elbette haklısınız ama öncesinde biz bu tanışma buluşmasını yapmıştık, kuru kuruya geçmişti, bir sonrakinde zaten çoğunlukça tanışan ahalinin aynı kuru kuru vakit geçirme eylemine girmesi hoş olmayacaktır.

hem buluştuk tanıştık, hadi burda şimdi bişi yapalım ama n'apalım olayını konuşsak olmaz, bozukluk olur, o an karar verilmiş olduğu için haz edilmez.

hem mavi göl'dede tanışırız. Smile

(mesafe problem olacaksa merkezden veya size yakın bir yerden geçen bir arkadaşla anlaşabilirseniz, sizi alacaklarına şüphem yok güzergahına kadar gitmeniz yeterli olur muhtemelen.)
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti cineration » 15 Eyl 2009, 19:59

bende sakaryada yaşayan bir ankaralı olarak katılmak isterdim ama 27,09,09 da Çorlu da olacağım için aranızda olmayacağım.
İnşallah bir sonraki organizasyonda bir arada olmak dileği ile...

Ben skoda Fabia almadan önce sanki yollarda hiç Fabia yoktu
Kullanıcı avatarı
cineration
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001 model Fabia 50KW(68BG)

İleti crash » 15 Eyl 2009, 23:08

Bi aksilik olmazsa bende gelicem inşallah.Fakat bu piknik-mangal-et üçlüsü bana pek mantıklı gelmedi.Havalar kötü ve 27 eylüle kadarda iyice kötüleşir.Orda buluştuktan sonra yağmur falan yağarsa burnumuzdan gelir.Yine yemekli olsun ama piknik olayı beni biraz düşündürüyor.Yinede çoğunluğa uyarım sorun olmaz yani.
crash
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 15 Eyl 2009, 23:18

[quote="crash"]Bi aksilik olmazsa bende gelicem inşallah.Fakat bu piknik-mangal-et üçlüsü bana pek mantıklı gelmedi.Havalar kötü ve 27 eylüle kadarda iyice kötüleşir.Orda buluştuktan sonra yağmur falan yağarsa burnumuzdan gelir.Yine yemekli olsun ama piknik olayı beni biraz düşündürüyor.Yinede çoğunluğa uyarım sorun olmaz yani.[/QUOTE]

değişebilir tabi ki, anket koyulabilir bile, kapalı, yeşillikli manzaralı güzel bir yerde yemek de olabilir ama neresi Smile

ben kalkar çamlıdereye, cankurtarana bile gelirim ama herkez gelemez haliyle, önerilere açığız, kapalı mekan olacak, sakin bi yer olacak, bide geniş bi park alanı olacak, harikada olur, nemli havada... 

beypazarında falan yada çevre ilçelerde bu tarz yerleri bilen bi arkadaş bakıp OK verirse sayıyı belirler, rezesvayosyonu yaptırrız. güzelde olur.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti crash » 16 Eyl 2009, 00:57

Beypazarı çok güzel yer.Hem yemekleri güzel hemde manzaralı.Otopark var sabahtan akşama kadar bile kalsa 2 TL.Fakat herkez gelemeyebilir.1 saat sürüyor.Başka fikri olan varsa söylesin yavv :))
crash
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 16 Eyl 2009, 01:01

olur ben her yere gelirim Smile kapasitem kadarda geleni götürrüm.

bakalım itiraz çıkacak mı. olmadı oylarız. Engin Abi ne der bu işe?
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti crash » 16 Eyl 2009, 01:01

Göksuparkta olabilir.Ben hiç gitmedim sadece uzaktan bi gördüm o kadar.Sen o tarafları daha iyi bilirsin hakancım.Varsa manzaralı güzel bi mekan, park sorunu olmayan olabilir yani.
crash
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 16 Eyl 2009, 01:05

[quote="crash"]Göksuparkta olabilir.Ben hiç gitmedim sadece uzaktan bi gördüm o kadar.Sen o tarafları daha iyi bilirsin hakancım.Varsa manzaralı güzel bi mekan, park sorunu olmayan olabilir yani.[/QUOTE]

Göksu Park zati ikamet benim Smile

cık diyorum, haftasonu sincan buraya aktığından Big%20smile, bilmiyorum yani, hem bayındır olmazsa Göksü hiç olmaz, bayındır Göksuya on basar.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti crash » 16 Eyl 2009, 01:06

Sadece bi fikirdi canım :)
crash
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 16 Eyl 2009, 01:17

Bayındırın ruhu yeter Big%20smile

Göksu'yu pek bilmiyorum ama bayındırın piknik yapmaya daha uygun olduğunu düşünüyorum.. Nasıl anlatsam bilemiyoruma ama, bayındırın ruhu daha doğal Big%20smile Hiç olmazsa merkezde bi yerde değil.. Yani Göksu'daki gibi etrafında evler yok, bi merkez yok, etrafı dağ bayır, öyle olduğundanda bayındırın ortamı daha doğal geliyor bana..
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

ÖncekiSonraki

Buluşma & Organizasyon

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir