04.10.09 Ankara Buluşması fotoları

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

04.10.09 Ankara Buluşması fotoları

İleti hakanerdogan » 05 Ekm 2009, 01:40

[quote="şahinbey"]Gerçekten güzel bir gündü,herkese teşekkürler...Bu arada fotoları yükleyemiyorum,boyut hatası veriyor.[/QUOTE]

www.imageshack.us kullanmayı öğrenin artık LOLBig%20smileTongue

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti şahinbey » 05 Ekm 2009, 01:40

[quote="hakanerdogan"]ama ne atraksiyon oldu ya, valla Özkan Abinin kolekşın gidecekti LOL

baktım yol açık milletide gaza getirdi Volvocu, bende rampayı gördüm, aha benzinlileri dizeyim bizimkileri dedim, hay demez olaydım, 4 te bi kaptırdım gidiyo.... Smile

''serdar5306'' Abiyi geçtim, ''hetepe'' Abiyi geçtim, baktım ''şahinbey'' Abiyle ''delidolu'' abi yan yana, yol tek şeride düşüyo, tam ''şahinbey'' abi geçti ''delidolu'' abiyi, bende girdim yanına, anaaaammmmm herkes bi yavaşlıyo, yol teke düşüyo LOL

gömdüm frene, ABS rahat bi 20 metre zangıldadı, kurtardım sağ sol derken, arkadan bi cayırtı.... LOLLOLLOL

''hetepe'' Abi, dedim ya bana ya Serdar Abiye çaktı arkadan, müsaitde, kendisi tamponsuz geziyor  Big%20smile ama ustalıkla kurtarmış LOL

ama bütün bunlara sebep olan amcayı görseniz, dünyadan haberi yok, neyseki ben uzağında kaldım. [/QUOTE]
Aynadan baktığımda,Hakanın sol teker kaldırıma sağ teker "delidolu" arkadaşımızın collection la yanak yanağa...iyi kurtardın hakan...yaşlı amcaya gelince o uzun bi süre gördüğü her Skoda'dan ürperecektirBig%20smile
şahinbey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 05 Ekm 2009, 01:44

yolu biliyorum hep kullandığım yol ama bi deniyim dedim baktım olmayacak caydım, bilmediğim yerde yapmam zaten ama birazda eğlencesine oldu, eğlendik coştuk ettik, güzeldi abartmadan, saolun tekrardan. 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti şahinbey » 05 Ekm 2009, 02:13

091004143857.jpg

Bunlarda benden...
şahinbey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 05 Ekm 2009, 02:17

eyvallah abi hepsini çalıyorum Smile
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alpino » 05 Ekm 2009, 02:55

işim nedeniyle sürekli şehir dışındayım sayılır. arkadaşlarım okuldan arkadaşlarım 4 kere bir araya geldiler 1 kere katılabildim. umarım birgün sizlere de katılacağım. azimliyim :)
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti delidolu » 05 Ekm 2009, 11:15

Bunlar da benden.

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti delidolu » 05 Ekm 2009, 11:25

Konya yolu inişinde bize 1şeyler oldu. Sanırım çenemiz o kadar düştü ki karnımızın acıktığını bile unutmuşuz... Sonra da "Balık-ekmek" lafını duyan vınnnnnn...

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti delidolu » 05 Ekm 2009, 11:28

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti delidolu » 05 Ekm 2009, 11:34

Katılım az; ancak bir o kadar da zevkli ve de güzeldi.

Arkadaşlar yanlış anlamasın özellikle serdar abiye teşekkür ederim sadece bizim için polatıdan buraya gelip-gittiği için.

Evet kara kış olmadan tekrar yapılırsa (mesela kar üstünde mangal sefasıyla beraber iyi olur LOL), buluşmaya yine gelirim...

Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim... ;)

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hetepe » 05 Ekm 2009, 13:02

Güzel bir buluşma olduThumbs%20Up, daha önceden tanışık olduklarımız dışında yeni arkadaş da edinmiş oldukApprove.Kemik kadro artık ortada diyebiliriz.Güzel paylaşımlar yaşadık, heyecan yaşadık.Serdar bey'in Choice'sine bizzat nazar değdirme girişimim başarısızlıkla sonlandı.Deadİyi de oldu, ne var yani jantları versen bana?Big%20smile...az kalsın o jantları takacak araban bile olmayacaktı...Smile Tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti by wodoo » 05 Ekm 2009, 18:35

Bu tamponsuz kim ya? Engin abi senmisin yoksa Big%20smile

Şaka bi yana güzel buluşma olmuş, katılamadım üzgünüm.. Bi tane vrs olmadan tadı çıkmaz buluşmanın ya, neyse bidahaki sefere LOL
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Arabanız: Astra GSİ

İleti serdar5306 » 06 Ekm 2009, 20:10

Engin arabama çarpsanda Cry cantlarımı sana vermem arkadaş havanı alırsın şaka bir tarafa nerdeyse zincirleme girecektik ama keyfimiz yerindeydi sıradaki buluşmayı iple çekiyorum bu kar üstünde mangal keyfi çok güzel olur .( bir an önce kar yağsın )

2005 FABİA CHOİCE 101 BG SİYAH
serdar5306
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERDAR
Arabanız: FABİA COHİCE 2005

İleti serdar5306 » 06 Ekm 2009, 20:15

[quote="delidolu"]Katılım az; ancak bir o kadar da zevkli ve de güzeldi.

Arkadaşlar yanlış anlamasın özellikle serdar abiye teşekkür ederim sadece bizim için polatıdan buraya gelip-gittiği için.

Evet kara kış olmadan tekrar yapılırsa (mesela kar üstünde mangal sefasıyla beraber iyi olur LOL), buluşmaya yine gelirim...

Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim... ;)

Yeterki müsait olayım Fizandan bile gelirim herkez o kadar içten okadar samimiki kırk yıllık arkadaşız gibi birbirimizle kaynaştık bu muhabbet kaçırılırmı ? Skoda kardeşliği budur işte gelmeyenler çok şey kaybetti
2005 FABİA CHOİCE 101 BG SİYAH
serdar5306
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERDAR
Arabanız: FABİA COHİCE 2005

İleti hetepe » 07 Ekm 2009, 12:10

[quote="by wodoo"]Bu tamponsuz kim ya? Engin abi senmisin yoksa Big%20smile

Şaka bi yana güzel buluşma olmuş, katılamadım üzgünüm.. Bi tane vrs olmadan tadı çıkmaz buluşmanın ya, neyse bidahaki sefere LOL
[/QUOTE]
Tamponum önce silencerli egzoza, sonra da kırmızı ışığa kurban gitti, şimdi zeki ünaldıda tamir ve boya görecek...

Kemik kadroda sen de varsın tabii...Kar yağmasını bekleyip yeni bir operasyon düzenleriz heralde...

Siz Serdar'ı lafa tutarken ben de jantları söküyor olacağım...Dead
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti mustisahin » 07 Ekm 2009, 13:12

tebrikler, güzel eglenceli bir bulusma olmusa benziyor,
siyah choice yakıyor ortalıgı, hepinize masallah,
mustisahin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti WXW » 07 Ekm 2009, 22:30

valla süper olmuş ya...içim gitti...izmirden gelemedim...ankara yı çok özledim...sizin oturduğunuz masalarda bende döner yedim...halı sahasında çok top oynadım...resimleri, dostluğu görünce çok hoşuma gitti...bravo...
Kimseden fayda ummam, dilenmem kol kanat...
Kendi boşluk ve gök kubbemde uçar giderim...
Eğilmek, esaret zincirinden ağırdır boynuma..
Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir şairim.

Kullanıcı avatarı
WXW
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serkan

İleti delidolu » 08 Ekm 2009, 00:40

Merak etme biz hep buradayız.
İnşallah nasip olursa bir de kar yağınca yapacağız.

Her ne kadar katılım oranı, buluşma yerimiz olan "Ahlatlıbel Spor Tesisleri"nde o gün yapılan "köpek yarışması"na -şaka değil gerçekten köpek yarışması vardı- katılım oranının 10da1'i kadar olmasa bile yılmadan biz yine de buluşmaya devam edeceğiz.
Hatta kimse kalmasa bile ömrümüz yettiğince enginle buluşmaya devam edeceğiz...
Ve hatta bugün yolda giderken kendi kendime içimden geçirdim; "Len özkan dedim kendime, yarın 1gün başka bi marka araba alsan napcan" dedim. Cevabım: "Aynen skoda birliğine tam gaz, başka marka da olsa bu kardeşliğe devam ederim" şeklinde oldu.
İnanın +/-'siyle o günü düşündükçe; yüzümde tebessüm oluşuyor. Ve bu bana yetiyor. Büyük şehrin her türlü derdinin arasında nefes aldığımı hissettim, kardeşlik başka bi güzellik vesselam, dostluk ayrı bi güzellik vesselam...
Kayahan abinin dediği gibi: yolu Heartskoda'dan geçenlerle bigün biyerde elbet buluşuruz ;) :)
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Önceki

Buluşma & Organizasyon

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir