1 KASIM PAZAR İSTANBUL BULUŞMASI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

1 KASIM PAZAR İSTANBUL BULUŞMASI

İleti hakanerdogan » 13 Ekm 2009, 20:54

25 Ekim şu şu şu şekilde buluşma diye ayrı topik aç Selçuk Abi. adı koyuldu artık.

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti RAZOR10 » 13 Ekm 2009, 20:56

doru sölüyosun hakanım du açayım...
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti hakanerdogan » 13 Ekm 2009, 20:58

ver detayları, ver google earth fotosunu, koydun adını, çık o gün orda bekle, elbet gelen olacak Smile

tartışa tartışa bitmez yoksa bu konular.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti RAZOR10 » 13 Ekm 2009, 20:59

[quote="hakanerdogan"]ver detayları, ver google earth fotosunu, koydun adını, çık o gün orda bekle, elbet gelen olacak Smile

tartışa tartışa bitmez yoksa bu konular.
[/QUOTE]
haklısın hakanım bu işler bi anda olur gelen gelir yoksa çok uzuyor bu muhabbetler
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 14 Ekm 2009, 01:32

konuyu ilk açan arkadaşımız Bakırköy dedi, sen taa karşıda bir yer ayarladın Selçuk... Olmadı, bu bana uymadı ama... Rotayı çok saptırdık sanırım...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti RAZOR10 » 14 Ekm 2009, 01:46

[quote="sonertevfik"]konuyu ilk açan arkadaşımız Bakırköy dedi, sen taa karşıda bir yer ayarladın Selçuk... Olmadı, bu bana uymadı ama... Rotayı çok saptırdık sanırım... [/QUOTE]
bana bakırköyde uyar kadıköyde çerkezköyde..hatta sakarya adapazarına bile gidebilirim, bütün skodalarla bakırköyde avm ye gitmek çok güzel olmaz açık alanın tadını wermez..
madem buluşucaz buluşmak için buluşmayalım olmuşken güzel 1 şeyler olsun..

ben çekiliyorum abi aradan açtığım konuyuda siliyorum şimdi..
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti y.emre » 14 Ekm 2009, 01:55

[quote="RAZOR10"][quote="sonertevfik"]konuyu ilk açan arkadaşımız Bakırköy dedi, sen taa karşıda bir yer ayarladın Selçuk... Olmadı, bu bana uymadı ama... Rotayı çok saptırdık sanırım... [/QUOTE]
bana bakırköyde uyar kadıköyde çerkezköyde..hatta sakarya adapazarına bile gidebilirim, bütün skodalarla bakırköyde avm ye gitmek çok güzel olmaz açık alanın tadını wermez..

[/QUOTE]
selcuk abi adapazarına gelirim demişsin kardesin burda unutma : )
Kullanıcı avatarı
y.emre
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus emre yıldız
Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001Felicia- 2007 Era -2010 Rio-2007K2500-2010H100

İleti Balki, Burak » 14 Ekm 2009, 01:58

Arkadaslar.
Bu kadar arabayla Bakıköy trafiğine girilmez.
Kilyos tarafları olabilir.
Cok uzak olmamak sartıyla karsı yakada olabilir.
Selçuk abi bir girişimde buluunmussun vazgecme bence bulusma yeri kolay ayarlanır:)
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Arabanız: Peugeot 306

İleti RAZOR10 » 14 Ekm 2009, 01:59

[quote="y.emre"][quote="RAZOR10"][quote="sonertevfik"]konuyu ilk açan arkadaşımız Bakırköy dedi, sen taa karşıda bir yer ayarladın Selçuk... Olmadı, bu bana uymadı ama... Rotayı çok saptırdık sanırım... [/QUOTE]

[/QUOTE]
selcuk abi adapazarına gelirim demişsin kardesin burda unutma : )
[/QUOTE]
yapın adapazarı buluşması geleyim canım....
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti RAZOR10 » 14 Ekm 2009, 02:02

[quote="Balki, Burak"]Arkadaslar.
Bu kadar arabayla Bakıköy trafiğine girilmez.
Kilyos tarafları olabilir.
Cok uzak olmamak sartıyla karsı yakada olabilir.
Selçuk abi bir girişimde buluunmussun vazgecme bence bulusma yeri kolay ayarlanır:)[/QUOTE]
abi ben gelirim farketmez ama yapmışken iyi bişey olsun sürekli buluşamıyoruzki zaten herkesin işi gücü ailesi eşi dostu war.sarıyer belgrad bile olabilir abi ne bilim.. bu işler böyle olmaz abi anadolu weya awrupa yakasında biri bi yer belirler konu açar gelen gelir bence.. yoksa olmuyor..
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti delidolu » 14 Ekm 2009, 02:03

Beyler buluşun artık da resimleri görelim... 2. Ankara buluşma vakası olmasın lütfen :)
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti Balki, Burak » 14 Ekm 2009, 02:04

Tamam abi yap belgrad gelsin millet ham haftasonu temiz hava almıs oluruz.haftasonu şehir içi trafigine girmeden rahatca gidilebilecek yerlerden biri.
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 14 Ekm 2009, 02:08

valla atlamak gibi olmasında bu işler herkesin keyifine kalmayla olmuyor, kimine yakın kimine uzak olabiliyor ama birilerinin 3-5 liradan fedakarlık etmesi gerek. ayrıca (Istanbulda 8 yıl kaldım) Bakırköye konvoyla falan girip çile çekebilirsiniz, artı AVM de anca küçük çaplı otomobil temalı olaylar gerçekleştirebilirsiniz.

AVM buluşması, Göl kenarı buluşması, restoran buluşması, çiftlik buluşması, tesis buluşması gibi bi çok şeyde bulundum ukalalık olarak algılamazsanız, İNSANDAN IRAK, YERİ MEKANI FERAH yerleri tercih edin.

şehrin göbeğinde kalabalıkta napacan ki? AVM otoparkında millet tip tip de bakıyor cabası.

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti RAZOR10 » 14 Ekm 2009, 02:11

[quote="Balki, Burak"]Tamam abi yap belgrad gelsin millet ham haftasonu temiz hava almıs oluruz.haftasonu şehir içi trafigine girmeden rahatca gidilebilecek yerlerden biri.[/QUOTE

abi herkez bi baksinda kime ne uyarsa ona göre yapalım
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti RAZOR10 » 14 Ekm 2009, 02:11

[quote="hakanerdogan"]valla atlamak gibi olmasında bu işler herkesin keyifine kalmayla olmuyor, kimine yakın kimine uzak olabiliyor ama birilerinin 3-5 liradan fedakarlık etmesi gerek. ayrıca (Istanbulda 8 yıl kaldım) Bakırköye konvoyla falan girip çile çekebilirsiniz, artı AVM de anca küçük çaplı otomobil temalı olaylar gerçekleştirebilirsiniz.

AVM buluşması, Göl kenarı buluşması, restoran buluşması, çiftlik buluşması, tesis buluşması gibi bi çok şeyde bulundum ukalalık olarak algılamazsanız, İNSANDAN IRAK, YERİ MEKANI FERAH yerleri tercih edin.

şehrin göbeğinde kalabalıkta napacan ki? AVM otoparkında millet tip tip de bakıyor cabası.

+1000Clap

[/QUOTE]
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Balki, Burak » 14 Ekm 2009, 02:12

[quote="hakanerdogan"]valla atlamak gibi olmasında bu işler herkesin keyifine kalmayla olmuyor, kimine yakın kimine uzak olabiliyor ama birilerinin 3-5 liradan fedakarlık etmesi gerek. ayrıca (Istanbulda 8 yıl kaldım) Bakırköye konvoyla falan girip çile çekebilirsiniz, artı AVM de anca küçük çaplı otomobil temalı olaylar gerçekleştirebilirsiniz.

[/QUOTE]
Aynen katılıyorum.Yanlıs anlasılmak ıstemem.Herkes bır yer soyler kımınkı en mantıklıysa tartısılıp karar verılır.ama kımse bır yer soylemıyor.Armut piş agzıma düş misali.Senin dedigin gibi abicim insandan ırak olmak en iyisi.Bu yuzden Belgrad ormanı dedim bildigim tek yer orası cunku :p Sizinde ekstra talepleriniz varsa buyrun soyleyin seceneklerimiz cogalsın.
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

İleti sonertevfik » 14 Ekm 2009, 02:16

SELÇUK KARDEŞİM, HEMEN KIZMA BİRAZ HALİM OL LÜTFEN... BİR CÜMLE KURDUK HEMEN KONU SİLDİN, VAZGEÇTİN VB...
    EMİRGAN BULUŞMASI OLABİLİR Mİ? ŞÖYLE SAHİL ŞERİDİNDEN ORTAKÖYÜ GEÇİNCE EMİRGAN KORUSUNA GİDERİZ... NASIL OLUR? BİR ALTERNATİF DE BEN SUNMUŞ OLAYIM... 
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti RAZOR10 » 14 Ekm 2009, 02:23

[quote="sonertevfik"]    SELÇUK KARDEŞİM, HEMEN KIZMA BİRAZ HALİM OL LÜTFEN... BİR CÜMLE KURDUK HEMEN KONU SİLDİN, VAZGEÇTİN VB...
    EMİRGAN BULUŞMASI OLABİLİR Mİ? ŞÖYLE SAHİL ŞERİDİNDEN ORTAKÖYÜ GEÇİNCE EMİRGAN KORUSUNA GİDERİZ... NASIL OLUR? BİR ALTERNATİF DE BEN SUNMUŞ OLAYIM...  [/QUOTE]
olur abi orada olur farketmez..ayrıca kızmadım sadece bu işler böyle olmaz 1 kaç yer sunulur burak'ın dediği gibi içinden en mantıklsı seçilir we gidilir gelen gelir.gelmeyenlerin de canı sağolsun 
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

ÖncekiSonraki

Buluşma & Organizasyon

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir