20 aralık Ankara buluşması düzenliyoruz.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

20 aralık Ankara buluşması düzenliyoruz.

İleti hakanerdogan » 13 Arl 2009, 01:28

[quote="umutkubat"]acil bir işim çıkmazsa nişanlım ile beraber katılmak isterim.[/QUOTE]

Aaa biz komşuyduk di mi?

Tanışmış oluruz Big%20smile

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti yusufbyz » 13 Arl 2009, 01:37

evet inşallah tanışırız yahu yollarda gördüğümüz skodanının içine bakıyoruz ki tanıdıkmı değil mi?
yusufbyz
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umutkubat » 13 Arl 2009, 02:28

[quote="hakanerdogan"] [quote="umutkubat"]acil bir işim çıkmazsa nişanlım ile beraber katılmak isterim.[/QUOTE]

Aaa biz komşuyduk di mi?

Tanışmış oluruz Big%20smile
[/QUOTE]

Hakan kardeşim inşallah..
umutkubat
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Ankara
Arabanız: 2014 Octavia Elegance 1.6 TDI DSG

İleti mygokhan » 13 Arl 2009, 15:00

Şu ana kadar kimse benim işim çıktı demedi..İnşallah fire vermeyiz..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti pırtı » 14 Arl 2009, 00:22

yer tamam da, saat kesinleşti mi?
pırtı
CLASSIC
CLASSIC

İleti Bluedays » 14 Arl 2009, 11:06

Tam olarak yer ve saati de belirleyelim şimdiden. Yani 2 nolu giriş dediniz fakat tam olarak bilmeyenler için bir tarif ederseniz iyi olur. Şimdiden geliş yolunu araştırırlar :)

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti keceli » 14 Arl 2009, 11:30

Hakan Bey,

Ben diyorum ki gelecem diyenlerin bir isim listesini yapsanız yani nicklerle beraber,

hani gelenlerin bir yoklamasını alır ve tanırdık arkadaşları ayrıca çektiğimiz resimlerle birlikte yayınlardık katılımcıların listesini.

Ne derseniz olmaz mı?

keceli
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti keceli » 14 Arl 2009, 11:33

Bu arada Ankaradaki Favocular bir arz-ı endam edelim şu buluşmada, ne dersiniz ?
Gelicem diyen pek fazla Favocu göremedim...

keceli
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 14 Arl 2009, 17:32

Gelecek kişiler çok.Gelirim diyenlerin bazıları foruma sürekli girmeyenlerden yani yazmayanlardan.İsim listesi gereksiz gibi sanki..Aklıma gelenleri yazayım sizde ekleyin..

İrfanT
mygokhan
uğurakar
yng1968
real81
hakanerdoğan
keceli
bluedays
pırtı
umutkubat
yusufbyz
06navy
selim_ank
serdar6306
serhanalkan
serkanalkan
mustişahin
beytullah
cececenk
ersenb
room
fabiasport
hetepe
şahinbey
krykmz
demir01
mdindas
turker

İnşallah bu listede gelirim diyenler gelir..Ama eminim çoğu fire verecektir.Keşke böyle kalabalık olabilsek..Yanlarında eşler, çocuklar, ana baba'da getirenler olursa kalabalık oluruz ne güzel..

Ailelerinizide unutmayın ha :)
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti Bluedays » 14 Arl 2009, 17:44

Geleceğiz inşallah. Ölüm kalım dışında oradayız pazar günü.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti delidolu » 14 Arl 2009, 18:05

Ben de 1 problem olmadığı sürece geleceğim; ama aile ile gelip-gelmeme konusunda pek 1şey diyemem.. Zaten amaç kafa dengi arkadaşlarla araba muhabbeti yapmak ve onlardan uzaklaşmak değil mi? :) Şaka bi yana İşin içine kadın+çocuk da girince işin rengi değişir gibime geliyor...!

Misal: Genç osman dicem... 

- Ay mahmut bizim araba bunlardan kötü, ben de yenisinden istiyorum.. (Durduk yerde masraf açar)

- Iyyy aliveli bizim araba burda hiç yakışmadı, rezil ettin beni... (İlla güzel günün içine edilecek)

- Bak mehmet bizim araba burdakilerden daha güzel ve pahalı (Artık tüm buluşmalarda çift kişilik bilet hazır..)

- Üff hakan hep mi araba konuşucaz, 1az da başka şeylerden muhabbet yapılsa.. (Burası dikiş nakış kursu toplantısıydı ya..)

- bıdı bıdı bıdı...

Bu toplantılara eşleri ile katılıp da ben buluşmada çok "RAHAT"tım diyenin alnını karışlarım... En nihayetinde tüm kadınların yazılımları 3 aşağı 5 yukarı birbirlerine benziyor kanısındayım...

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti hetepe » 14 Arl 2009, 18:20

Delidolu kardeşim, ne yaptın yiğen sen yavvv?...Ama ne dediysen bence de böyle...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti Bluedays » 14 Arl 2009, 18:56

[quote="delidolu"]

Ben de 1 problem olmadığı sürece geleceğim; ama aile ile gelip-gelmeme konusunda pek 1şey diyemem.. Zaten amaç kafa dengi arkadaşlarla araba muhabbeti yapmak ve onlardan uzaklaşmak değil mi? :) Şaka bi yana İşin içine kadın+çocuk da girince işin rengi değişir gibime geliyor...!

- Ay mahmut bizim araba bunlardan kötü, ben de yenisinden istiyorum.. (Durduk yerde masraf açar)

- Iyyy aliveli bizim araba burda hiç yakışmadı, rezil ettin beni... (İlla güzel günün içine edilecek)

- Bak mehmet bizim araba burdakilerden daha güzel ve pahalı (Artık tüm buluşmalarda çift kişilik bilet hazır..)

- Üff hakan hep mi araba konuşucaz, 1az da başka şeylerden muhabbet yapılsa.. (Burası dikiş nakış kursu toplantısıydı ya..)

- bıdı bıdı bıdı...

Bu toplantılara eşleri ile katılıp da ben buluşmada çok "RAHAT"tım diyenin alnını karışlarım... En nihayetinde tüm kadınların yazılımları 3 aşağı 5 yukarı birbirlerine benziyor kanısındayım...

[/QUOTE]

Yazdıklarının tek kelimesine dahi katılmıyorum. Herşeyden evvel yukarıda belirtmiş olduğun gibi kadınları bir eşya gibi görmenize anlam veremiyorum. Hayatınızın her alanında kadınlara ihtiyacınız olur, onlar olmadan yaşayamazsınız fakat yinede yeri geldiğinde kadınlara atıp, tutarsınız.
Bu buluşmaya gelip de, ben rahattım diyenin alnını karışlarım diyorsun. Mesela ben, eşim ile katıldığım hiçbir organizasyonda rahatsızlık duymadım, duymam. Ben onu anlarım, o beni anlayışla karşılar. Evlilik de budur zaten. Karşılıklı anlayış çerçevesinde yürür. Sen onu bir eşya değil de insan olarak görürsen, o şekilde davranır, değer verirsen, karşılığını görürsün.

Bu yüzden kusura bakma ama yazdıklarına katılmıyorum arkadaşım.

Fikrine de saygı duymuyorum maalesef... Buna rağmen mutlu olmanız adına oraya gelmeyeceğim. Eşimin kabul görmediği ortamda benim de bulunmam yersiz olur.

Size iyi buluşmalar diliyorum.

Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti keceli » 14 Arl 2009, 19:37

[quote="Bluedays"][quote="delidolu"]

- bıdı bıdı bıdı...

[/QUOTE]

Yazdıklarının tek kelimesine dahi katılmıyorum. Herşeyden evvel yukarıda belirtmiş olduğun gibi kadınları bir eşya gibi görmenize anlam veremiyorum. Hayatınızın her alanında kadınlara ihtiyacınız olur, onlar olmadan yaşayamazsınız fakat yinede yeri geldiğinde kadınlara atıp, tutarsınız.
Bu buluşmaya gelip de, ben rahattım diyenin alnını karışlarım diyorsun. Mesela ben, eşim ile katıldığım hiçbir organizasyonda rahatsızlık duymadım, duymam. Ben onu anlarım, o beni anlayışla karşılar. Evlilik de budur zaten. Karşılıklı anlayış çerçevesinde yürür. Sen onu bir eşya değil de insan olarak görürsen, o şekilde davranır, değer verirsen, karşılığını görürsün.

Bu yüzden kusura bakma ama yazdıklarına katılmıyorum arkadaşım.

Fikrine de saygı duymuyorum maalesef... Buna rağmen mutlu olmanız adına oraya gelmeyeceğim. Eşimin kabul görmediği ortamda benim de bulunmam yersiz olur.

Size iyi buluşmalar diliyorum.

[/QUOTE]
Haydaaa..

Ne dediki adam. bu kadar kızdın?

delidolu'nun yazısını okuyunca güldüm.

Ama seninkiyle içim karardı valla. Her an kavga çıkacakmış gibi yazmışsın kardeş. Bu kadar alınacak bir şey yok diye düşünüyorum. Neticede hanımların kendi tercihleri. Tamam Evlilik karşılıklı anlayış içerisinde olur buna tüm mevcudiyetimle katılıyorum araba hususunda benim gibi düşünmeyen eşimi anlayışla karşılıyorum ve onu getirmiyorum. O nu, beni anlaması için zorlamıyorum. Mevzu bu kadar diye düşünüyorum. delidolu kardeşde bunu biraz nükteli ifade etti sanırım. Varmı başka anlamı...

Neyse buluşma gününde buluşmak üzeree..

keceli
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti keceli » 14 Arl 2009, 19:42

Tamam Bu listeyi biraz düzenleyelim ki altına isim eklenebilsin..

1-İrfanT
2-mygokhan
3-uğurakar
4-yng1968
5-real81
6-hakanerdoğan
7-keceli
8-bluedays
9-pırtı
10-umutkubat
11-yusufbyz
12-06navy
13-selim_ank
14-serdar6306
15-serhanalkan
16-serkanalkan
17-mustişahin
18-beytullah
19-cececenk
20-ersenb
21-room
22-fabiasport
23-hetepe
24-şahinbey
25-krykmz
26-demir01
27-mdindas
28-turker

keceli
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Bluedays » 14 Arl 2009, 19:42

Senin böyle düşünmen normal dostum ama ben konu hakkındaki düşüncelerimi yazdım çok kızdığım bir durum yok yani :)
Herkes düşüncesini yazdı bir problem yok.

Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti keceli » 14 Arl 2009, 19:43

[quote="Bluedays"]Senin böyle düşünmen normal dostum ama ben konu hakkındaki düşüncelerimi yazdım çok kızdığım bir durum yok yani :)
Herkes düşüncesini yazdı bir problem yok.

[/QUOTE]

Evet Böylesi daha iyi oldu.

Aman Bir Yanlış Anlaşılma Olmasında.

Burda güzel bir ortamımız var. Bozulmasın maksat..Wink

keceli
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 14 Arl 2009, 20:23

1 fire verdik bile :)
mygokhan
AMBIENTE