QUEEN ELİZABETH HOTEL -GEMİ YOLCULUĞU

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

QUEEN ELİZABETH HOTEL -GEMİ YOLCULUĞU

İleti C@GL@R » 03 Nis 2010, 14:51

MERABA ARKADAŞLAR GEÇEN HAFTA BEN PALM RESORT OTELE HAFTASONU İÇİN NİŞANLIMLA GİTMİŞTİM ORGANİZASYONU YAPAN ARKADAŞIM SİZLERE PAYLAŞMAK İSTEDİM ŞİMDİ SIRADA QUEEN ELİZABETH HOTEL VAR. ÇOK GÜZEL BİR OTEL BUNADA GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM ARKADAŞIM BANA 10-15 KİŞİLİK KONTENJAN AYIRDI SİZDE EŞİNİZLE VEYA SEVGİLİNİZLE GELEBİLİRSİNİZ...KESİN KATILIM 7 NİSAN BELKİ BİR İKİ GÜN OPSİYON SAĞLAYABİLİRİM.. KESİN KATILACAKLAR BENLE İRTİBATA GEÇSİN..HADİ ALIN SKODALARINIZI GÜZEL BİR BULUŞMA OLSUN... ;)

OTELLE İLGİLİ DİĞER DETAYLARA KENDİ SİTESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ..

30 NİSAN- 2 MAYIS ARASI...

?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

5 Yıldızlı Otelimiz ' de Herşey Dahil Consept Uygulanacaktır.

3 Gün 2 Gece Süresince

? Yerli ve Yabancı İçki servisi yapılan 6 adet Barımızda İçki Sınırsızlığının Keyfine Varabilir

* Açıkbüfe *

? Kahvaltı , Geç Kahvaltı, ? Öğlen Yemeği, ? Gün boyu Snack Yiyecekler,

? Çay Kahve Saati, ? Dondurma Servisi, ? Özel Plaj ve Havuz İkramları,

? Akşam yemeği,

? Farklı Ülkelerin Mutfağından yemeklerin sunulduğu 4 adet A´la Carte Restorantımızda
..................... farklı yemeklerin
...................................tadına ulaşabilirsiniz.

Disco, Kapalı Havuz, Hamam, Sauna, Fitness ve diğer aktivitelerden ücretsiz yararlanabilirsiniz

isteğe bağlı etkinlikler:

disco party

beach party

tekne turları

antalya şehir içi gezisi

?? ?? KONUM ?? ??

Orijinal transatlantik mimari dizaynına benzetilmeye çalışılan ve çoğunluğu Suite odalardan oluşan Queen Elizabeth, Göynük?te karaya demir attı.

Dünya Klasmanında öne çıkacak olan Elite Suite Hotel & SPA, artık Dünyaca tanınmış Göynük Beldesinde..

Göynük , hemen arkasında dağ ve orman, önünde masmavi denizi ve koyları ile Akdeniz ´ in en müstesna köşelerinden birisi?

Maksimum Transatlantik Konforu ile maksimum Misafir Memnuniyetinin kesiştiği tesisimizde en unutulmaz günlerinizi yaşayacaksınız?

?? ?? KONAKLAMA ?? ??

Otel ve tüm tesis bir yat limanı, göl villaları da limana yanaşan ve bu limana demir atmış gemilerden oluşturulmuş olup, seçkin misafirlere unutamayacakları farklı bir tatil yaşatacaktır. Villalar tamamen havuzun içinde olacak şekilde tasarlanmıştır.

1252 yatak kapasitesi ile eşsiz konsept Hotel & SPA.

1 adet kaptan Köşkü (Kral Dairesi), 11 adet Göl Villaları, 216 Standart Oda, 20 Junior Suite, 20 Senior Suite, 4 Deluxe Suite, 4 Royal Suite, 112 Family Suite, 4 Engelli Odası.

Odalarda halı , balkon, merkezi klima sistemi, küvet, minibar, dijital kasa, saç kurutma makinesi, direkt hat telefon, internet bağlantısı, müzik yayını 26 " LCD televizyon.

?? ?? EĞLENCE SPOR ?? ??

Bowlingten , Yüzme Havuzlarına Aqupark´a kadar insana hayat ve enerji veren Rekreasyon ve Spor Aktiviteleri.

Çocuklar, gençler, yalnız seyahat edenler, çiftler ve ikinci baharı yaşayanlar için heyecanlandıran ortamlar...

? Tüm gün Havuz ve Plaj Oyunları,

? Kara ve Su Sporları,

? Gece Animasyon Gösterileri,

? Müzik ve Dans Yarışmaları,

? Özel Geceler,

? Özel Disko Geceleri,

? Tenis,

? Çocuk Kulübü,

? Çocuk Eğlence Dünyası,

? Çocuk Animasyonu,

? Mini Disko,

? Squash,

? Bowling,

?? ?? SAĞLIK GÜZELLİK ?? ??

Uzak Doğunun sihirli ve mistik masaj, terapi ve vücut bakımı merkezi.

Terapiler, Masajlar, Cilt ve Yüz Bakımı, El ve Ayak Bakımı...

Türk Hamamı ve Saunada terinizi ve yorgunluğunuzu atıp, zindeliğinizle en zarif özelliğinizi keşfedeceğiniz ve kendinizi yenileneceğiniz SPA merkezimizde konusunda uzman estetisyen, diyetisyen, fizyoterapist, fizik hocası, masör ve sağlık ekibiyle vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Fitness center, Türk hamamı, kese, saunalar, buhar odası, jakuzi, şok havuzu, squash ve kapalı havuz.

Sağlık ve Güzellik Merkezimizde; Kuaför, masaj odaları, vücut ve yüz bakımı, solaryum, terapiler ve özel programlarla vücudunuzu yenileyip tazeleyebilirsiniz.

UNIGEZ ORGANİZASYON

?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

?? ?? HERŞEY DAHİL 159 TL ULAŞIM SİZE AİT...

?? ?? KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI

?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti hdoner » 03 Nis 2010, 19:55

bekarlara tavsıye etmem sezon başlamamışken anca elizabeth takılır oralarda :xD
Kullanıcı avatarı
hdoner
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti C@GL@R » 03 Nis 2010, 20:03

:) valla ben gittiğimde otel fulldu turistlerde artık ekonomi yapıyor bu zamanlarda geliyor yoksa bu otelin günlüğü sezonda 200 lira fln..
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

Buluşma & Organizasyon

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir