İstanbul buluşması (19.12.2010)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İstanbul buluşması (19.12.2010)

İleti berkin » 19 Arl 2010, 19:40

34 UY 1616 yazdı:resimler bile yüklenmiş :D

ee hızlıyız :)

Kullanıcı avatarı
berkin
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: YILMAZ HATİP
Nereden: Kocaeli
Arabanız: YETİ 1,6 TDİ ELEGANCE GREENLİNE MATO KAHVE

İleti RAZOR10 » 19 Arl 2010, 19:44

34 UY 1616 yazdı:resimler bile yüklenmiş :D

herhalde ne zannettin?
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti skodaizm » 19 Arl 2010, 20:00

veteran yazdı::idea: bir de bizden başka şu an bu başlığı takip eden yok..acaba daha cafcaflı başka bir başlık mı açsak ne dersiniz...

Takipteyiz,

Aranızda da olmak isterdik, ancak mevkii seçimi ( İBB tesisleri değişiklği) ve hava şartına bir de yoğun trafik eklenince vazgeçmek kaçınılmaz oldu. Kısmetse daha güzel bir hava ve İstanbul un büyüklüğü göz önüne alınınca uygun bir yer seçimli buluşma dileğiyle.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti berkin » 19 Arl 2010, 20:14

Eger bi aksilik olmazsa bir dahaki buluşma mangal partisi şeklinde hem yemekli ve hem hoş sohbetli olacak. Mevki kısmına ortak bi nokta olursa herkes için daha iyi olur katılım artar. Ben gebzede otursamda her şekil katılırım. Katılım yüksek olursa daha çok arkadaşla tanışmış oluruz güzel bi ortam oluşur tıpkı bügünki gibi :)
Kullanıcı avatarı
berkin
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti RAZOR10 » 19 Arl 2010, 20:15

skodaizm yazdı:
veteran yazdı::idea: bir de bizden başka şu an bu başlığı takip eden yok..acaba daha cafcaflı başka bir başlık mı açsak ne dersiniz...

Takipteyiz,

Aranızda da olmak isterdik, ancak mevkii seçimi ( İBB tesisleri değişiklği) ve hava şartına bir de yoğun trafik eklenince vazgeçmek kaçınılmaz oldu. Kısmetse daha güzel bir hava ve İstanbul un büyüklüğü göz önüne alınınca uygun bir yer seçimli buluşma dileğiyle.

__Hakan Ün__

mevkii değişmedi. ibb yede gidilebilirdi. sadece kolay mekan olarak avm seçildi. burdan ibb yede gidilebilrdi. avm sadece buluşma noktasıydı.
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti RAZOR10 » 19 Arl 2010, 20:19

berkin yazdı:Eger bi aksilik olmazsa bir dahaki buluşma mangal partisi şeklinde hem yemekli ve hem hoş sohbetli olacak. Mevki kısmına ortak bi nokta olursa herkes için daha iyi olur katılım artar. Ben gebzede otursamda her şekil katılırım. Katılım yüksek olursa daha çok arkadaşla tanışmış oluruz güzel bi ortam oluşur tıpkı bügünki gibi :)

ben anadolu yakasında oturuyorum fakat dersenizki beylikdüzü avcılar florya ataköy sahil olsun. acil bir işim yoksa çıkar seve seve gelirim. mangal konusu ise her zman her yerde.
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti 34SCU59 » 19 Arl 2010, 20:23

vakit kayıbı olmaksızın ocak ayı içinde bulusma düzenleyelim..Şimdiden seçilecek yerleri gosterelimki son 1 hafta kala değişiklik filan olmasın...
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti RAZOR10 » 19 Arl 2010, 20:25

34 UY 1616 yazdı:vakit kayıbı olmaksızın ocak ayı içinde bulusma düzenleyelim..Şimdiden seçilecek yerleri gosterelimki son 1 hafta kala değişiklik filan olmasın...

bana her yer uyar barbaroscum biliyosun. ayarlayın zaten sürekli aktifim. en kötü 2 gün önce haber ver ordayım..
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti berkin » 19 Arl 2010, 20:39

34 UY 1616 yazdı:vakit kayıbı olmaksızın ocak ayı içinde bulusma düzenleyelim..Şimdiden seçilecek yerleri gosterelimki son 1 hafta kala değişiklik filan olmasın...

Bende barbaros ile aynı fikirdeyim . şimdiden yer bakmaya ufak ufak başlasak fena olmaz sonra emrivaki gibi olmasın herkese .
Kullanıcı avatarı
berkin
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodaizm » 19 Arl 2010, 21:24

Bu gün saat 14 civarı Büyükçekmece Sahil Albatros mevkiinde lunapark arkası alanda yaklaşık 35-40 araçlık Renault Clio toplantısı gördüm. Birçok araba da 59 plakalıydı. Bir tarafa modifiyeli araçları( onlar da 15-20 kadardı) toplamışlar ve tripodlar ile resim çekimi yapıyorlardı. Daha sonra da konvoy halinde yola çıkışları görülmeye değerdi.

Oradaki topluluğu görünce birden daha önceki ve bugünkü yüksek katılımlı toplantılar geldi aklıma.

http://www.skodam.com/uyelerimiz/buyukcekmece-bulusmasi-t5819.html

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti RAZOR10 » 19 Arl 2010, 21:59

skodaizm yazdı:Bu gün saat 14 civarı Büyükçekmece Sahil Albatros mevkiinde lunapark arkası alanda yaklaşık 35-40 araçlık Renault Clio toplantısı gördüm. Birçok araba da 59 plakalıydı. Bir tarafa modifiyeli araçları( onlar da 15-20 kadardı) toplamışlar ve tripodlar ile resim çekimi yapıyorlardı. Daha sonra da konvoy halinde yola çıkışları görülmeye değerdi.

Oradaki topluluğu görünce birden daha önceki ve bugünkü yüksek katılımlı toplantılar geldi aklıma.

http://www.skodam.com/uyelerimiz/buyukcekmece-bulusmasi-t5819.html

__Hakan Ün__

eski buluşmalar çok güzeldi. artık ne yazikki böyle kalabalık buluşmlar gerçekleşmiyor çeşitli nedenlerden dolayı. ama bundan sonra buluşmalar gerçekleşecek.hepimizin bı konuda duyarlı olması gerekiyor. sırf istanbul değil bursa ankara izmir gibi.inş bundan sonra eski samimiyet yakalanır.
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti RAZOR10 » 19 Arl 2010, 22:00

berkin yazdı:

Bende barbaros ile aynı fikirdeyim . şimdiden yer bakmaya ufak ufak başlasak fena olmaz sonra emrivaki gibi olmasın herkese .

araştıralım,irtibat halinde olalım o zaman.
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti veteran » 19 Arl 2010, 23:47

hocam elimde buluşmaya dair çok özel resimler mevcut bana da buraya nasıl boyutunu ufaltıp foto yükleyeceğimi öğretmezseniz resimlerinizi basına vermeyi düşünüyorum... bakın bu konuda ciddiyim... yarın gazetelerde "benzin fiyatını protesto ediyorlar tanesi 2,7 liralık kurabiye yiyip, 2 liralık çay içiyorlar" :o diye boy boy resimleriniz çıkar.... haberin alt başlığıda der ki "skodam.com forumunun 20 gündür planlayıp 5 kişi toplayabildiği buluşma yerine REAL marketler zinciri ve IKEA davetsiz 60-70 kadar skodacıyı nasıl topladı" :o diyerekten.... uyarıyorum... saygılar...:lol: :D
KAPILMA RÜZGARIMA, SENDE ALDANIRSIN...
Kullanıcı avatarı
veteran
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: FABIA 1.4 16V 101 BG.

İleti berkin » 20 Arl 2010, 00:07

veteran yazdı:hocam elimde buluşmaya dair çok özel resimler mevcut bana da buraya nasıl boyutunu ufaltıp foto yükleyeceğimi öğretmezseniz resimlerinizi basına vermeyi düşünüyorum... bakın bu konuda ciddiyim... yarın gazetelerde "benzin fiyatını protesto ediyorlar tanesi 2,7 liralık kurabiye yiyip, 2 liralık çay içiyorlar" :o diye boy boy resimleriniz çıkar.... haberin alt başlığıda der ki "skodam.com forumunun 20 gündür planlayıp 5 kişi toplayabildiği buluşma yerine REAL marketler zinciri ve IKEA davetsiz 60-70 kadar skodacıyı nasıl topladı" :o diyerekten.... uyarıyorum... saygılar...:lol: :D

şimdi ben sana biraz anlatayım. önce resimler foto mak oldugu için boyutları büyük yani 3 veya 2 küsür mb. önce resmin üzerine gelip sag tıklıyoz. birlikte aç deyip ( ben office picture manager kullandım) bi resim programında açıyoz .oradan yeniden boyutlandır diyoruz . ve özgün ayarlar kısmını seçip 728x546 yapıyoruz . ve yukardaki kaydetten kayıtlıyoruz . zaaten kaydettigi an resmin boyutu 120 kb fln olacak .
sonra bizim foruma geliyoruz . ok işaretine tıkla browseden resmi seç upload de işlem tamam.:)

kolay gelsin
Kullanıcı avatarı
berkin
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti veteran » 20 Arl 2010, 00:45

alın hocam becerebilirsem bir demet foto da benden....
Eklentiler
forum 9.JPG
forum 7.JPG
forum 6.JPG
forum 5.JPG
forum 4.JPG
forum 3.JPG
forum 2.JPG
forum 1.JPG
Kullanıcı avatarı
veteran
CLASSIC
CLASSIC

İleti veteran » 20 Arl 2010, 01:13

:shock: bugün bunları öğrendim:
1- buluşmaya kazalı mavi bir fabia nın ,sahibi olmadan, hepimizden önce geldiğini.... :lol:
2- buluşma yeri olarak meydan avm nin son derece uygun bir buluşma yeri olduğunu... ;)
3- istanbul halkının zaman, hava ve ortam koşullarını gözetmeksizin her türlü avm ye dünya daki son avm muamelesi yapabildiğini... :shock:
4- birbirini tanımayan forum üyelerinin buluşması için kırmızı fabia nın en iyi nirengi noktası olduğunu... ;)
5- Selçuk' un (razor10) aracının ambient olduğunu ve Barbaros'un ( 34 UY 1616) cam kaldırma kolu yüzünden bu aracın arka koltuğunda çok rahatsız olduğunu... :cry:
6- İsmail'in (izosfer) aracının (fabia II) oturma pozisyonunun fabia I den daha uzun ve geniş olduğunu...8-)
7- motor kodlarına göre araçların tork ve bg de farklılıklar olabildiğini...:o
8- Barbaros'un aracının elegance olduğunu ama aracı aldığından beri arka cam otomatiklerini dahi henüz kullanmadığını...:D
9- Yılmaz hocanın (berkin) taaaaa gebze den sadece bu buluşma için geldiğini... :!: :oops: :?:
10-Yılmaz hocanın bagajında değme yetkili serviste bulunmayan alet ve edevat olduğunu...:o
11-Sanal samimiyetlerin zamanımızın tüm olumsuzluklarına rağmen çok çok kolay somutlaşabildiğini...:)
12-Bu forumda bulunan değerli kullanıcıların, türlü fikirlerine kıymet verilmesi gerektiğini...:idea:
13-Bugün buluştuğum güzel insanlarla her ortamda fırsat bulduğum her zaman buluşmaktan zevk duyacağımı...:)
Kullanıcı avatarı
veteran
CLASSIC
CLASSIC

İleti berkin » 20 Arl 2010, 01:41

veteran yazdı::shock: bugün bunları öğrendim:
1- buluşmaya kazalı mavi bir fabia nın ,sahibi olmadan, hepimizden önce geldiğini.... :lol:
2- buluşma yeri olarak meydan avm nin son derece uygun bir buluşma yeri olduğunu... ;)
3- istanbul halkının zaman, hava ve ortam koşullarını gözetmeksizin her türlü avm ye dünya daki son avm muamelesi yapabildiğini... :shock:
4- birbirini tanımayan forum üyelerinin buluşması için kırmızı fabia nın en iyi nirengi noktası olduğunu... ;)
5- Selçuk' un (razor10) aracının ambient olduğunu ve Barbaros'un ( 34 UY 1616) cam kaldırma kolu yüzünden bu aracın arka koltuğunda çok rahatsız olduğunu... :cry:
6- İsmail'in (izosfer) aracının (fabia II) oturma pozisyonunun fabia I den daha uzun ve geniş olduğunu...8-)
7- motor kodlarına göre araçların tork ve bg de farklılıklar olabildiğini...:o
8- Barbaros'un aracının elegance olduğunu ama aracı aldığından beri arka cam otomatiklerini dahi henüz kullanmadığını...:D
9- Yılmaz hocanın (berkin) taaaaa gebze den sadece bu buluşma için geldiğini... :!: :oops: :?:
10-Yılmaz hocanın bagajında değme yetkili serviste bulunmayan alet ve edevat olduğunu...:o
11-Sanal samimiyetlerin zamanımızın tüm olumsuzluklarına rağmen çok çok kolay somutlaşabildiğini...:)
12-Bu forumda bulunan değerli kullanıcıların, türlü fikirlerine kıymet verilmesi gerektiğini...:idea:
13-Bugün buluştuğum güzel insanlarla her ortamda fırsat bulduğum her zaman buluşmaktan zevk duyacağımı...:)

Aynı temennilerle kardeşim . gerçekten çok güzel anafikirler çıkarmışsın . Takım çantası olayına gelince ee biraz öyle olması lazım bakımcı adamım ben . ne demişler takım çalışır el övünür. :)
Kullanıcı avatarı
berkin
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodaizm » 20 Arl 2010, 01:43

Güzel bir gün olmuş emeğinize sağlık.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm