İstanbul buluşması (19.12.2010)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İstanbul buluşması (19.12.2010)

İleti felicia_3437 » 20 Arl 2010, 06:45

güzel bır gun gecırmışsınız beliki keyıf ler yerınde benzın 4 lira kurabıye 2.70 krş benzının asıl olması gereken fıyat bu işte arkadaşlar ama neyse sorun yok aranızda olmayı cok ısterdım ama olmadı calıştığım için işten daha yenı geldım inş bir dahakı sefere sız fabı cı ben felici hepberaber oluruz

FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti berkin » 20 Arl 2010, 06:57

bir dahaki sefere bekleriz . bizde feli fabi octi diye ayrım yoktu ama tesadüf tümü fabia idi . :)
Kullanıcı avatarı
berkin
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: YILMAZ HATİP
Nereden: Kocaeli
Arabanız: YETİ 1,6 TDİ ELEGANCE GREENLİNE MATO KAHVE

İleti RAZOR10 » 20 Arl 2010, 07:36

veteran yazdı::shock: bugün bunları öğrendim:
1- buluşmaya kazalı mavi bir fabia nın ,sahibi olmadan, hepimizden önce geldiğini.... :lol:
2- buluşma yeri olarak meydan avm nin son derece uygun bir buluşma yeri olduğunu... ;)
3- istanbul halkının zaman, hava ve ortam koşullarını gözetmeksizin her türlü avm ye dünya daki son avm muamelesi yapabildiğini... :shock:
4- birbirini tanımayan forum üyelerinin buluşması için kırmızı fabia nın en iyi nirengi noktası olduğunu... ;)
5- Selçuk' un (razor10) aracının ambient olduğunu ve Barbaros'un ( 34 UY 1616) cam kaldırma kolu yüzünden bu aracın arka koltuğunda çok rahatsız olduğunu... :cry:
6- İsmail'in (izosfer) aracının (fabia II) oturma pozisyonunun fabia I den daha uzun ve geniş olduğunu...8-)
7- motor kodlarına göre araçların tork ve bg de farklılıklar olabildiğini...:o
8- Barbaros'un aracının elegance olduğunu ama aracı aldığından beri arka cam otomatiklerini dahi henüz kullanmadığını...:D
9- Yılmaz hocanın (berkin) taaaaa gebze den sadece bu buluşma için geldiğini... :!: :oops: :?:
10-Yılmaz hocanın bagajında değme yetkili serviste bulunmayan alet ve edevat olduğunu...:o
11-Sanal samimiyetlerin zamanımızın tüm olumsuzluklarına rağmen çok çok kolay somutlaşabildiğini...:)
12-Bu forumda bulunan değerli kullanıcıların, türlü fikirlerine kıymet verilmesi gerektiğini...:idea:
13-Bugün buluştuğum güzel insanlarla her ortamda fırsat bulduğum her zaman buluşmaktan zevk duyacağımı...:)

mükemmel tespitler tebrik ederim. 8.madde harikaydı
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti RAZOR10 » 20 Arl 2010, 07:38

berkin yazdı:bir dahaki sefere bekleriz . bizde feli fabi octi diye ayrım yoktu ama tesadüf tümü fabia idi . :)

istanbul fabia buluşması oldu birazcık
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti isozfer » 20 Arl 2010, 08:20

veteran yazdı::shock: bugün bunları öğrendim:
1- buluşmaya kazalı mavi bir fabia nın ,sahibi olmadan, hepimizden önce geldiğini.... :lol:
2- buluşma yeri olarak meydan avm nin son derece uygun bir buluşma yeri olduğunu... ;)
3- istanbul halkının zaman, hava ve ortam koşullarını gözetmeksizin her türlü avm ye dünya daki son avm muamelesi yapabildiğini... :shock:
4- birbirini tanımayan forum üyelerinin buluşması için kırmızı fabia nın en iyi nirengi noktası olduğunu... ;)
5- Selçuk' un (razor10) aracının ambient olduğunu ve Barbaros'un ( 34 UY 1616) cam kaldırma kolu yüzünden bu aracın arka koltuğunda çok rahatsız olduğunu... :cry:
6- İsmail'in (izosfer) aracının (fabia II) oturma pozisyonunun fabia I den daha uzun ve geniş olduğunu...8-)
7- motor kodlarına göre araçların tork ve bg de farklılıklar olabildiğini...:o
8- Barbaros'un aracının elegance olduğunu ama aracı aldığından beri arka cam otomatiklerini dahi henüz kullanmadığını...:D
9- Yılmaz hocanın (berkin) taaaaa gebze den sadece bu buluşma için geldiğini... :!: :oops: :?:
10-Yılmaz hocanın bagajında değme yetkili serviste bulunmayan alet ve edevat olduğunu...:o
11-Sanal samimiyetlerin zamanımızın tüm olumsuzluklarına rağmen çok çok kolay somutlaşabildiğini...:)
12-Bu forumda bulunan değerli kullanıcıların, türlü fikirlerine kıymet verilmesi gerektiğini...:idea:
13-Bugün buluştuğum güzel insanlarla her ortamda fırsat bulduğum her zaman buluşmaktan zevk duyacağımı...:)

bence de söylenecek başka söz bırakmamışsın. tebrikler.
isozfer
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: İsmail BIÇAKCIOĞLU
Arabanız: Fabia II 1.2 Classic

İleti 34SCU59 » 21 Arl 2010, 00:19

Abi selCUK'un ambiante si ile ELEGANCE' yi karıstırmadıgın için teşekkür ederim..Oneydi ole abi bir baktım dizimin yanına birşey batıyor :shock: Sonra ne goreyim arka küllügünde kapak yok :o Anaaaa içerden bagajda açılmıyo 8-) Direksiyon 250 dodge :!: Anahtar sustalı değill Düz tornavida :cry: Sonrada bişi daha öğrndim arkalar kampanaa :| zaten olay bitti buluşmada bitti :D

SELÇUK kardesime yıllardır dostlugumuzdan dolayı teşekkür eder Siz yeni tanıstıgımız abilerimizede selam ederim....
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti hetepe » 21 Arl 2010, 13:20

Güzel buluşma olmuş, umarım devamı da gelir, bir önyargı kırılmış oldu böylece...
Ankara plaka fabiş kimin?
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti veteran » 21 Arl 2010, 14:21

veteran ın... :roll:
KAPILMA RÜZGARIMA, SENDE ALDANIRSIN...
Kullanıcı avatarı
veteran
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: FABIA 1.4 16V 101 BG.

İleti onurson » 21 Arl 2010, 14:22

koskoca istanbul ekibinin buluşmasına bak peh.. 3 5 kişi anca.. engin abi biz bi daha yapalımda nasıl oluyo görsünler..
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti hetepe » 21 Arl 2010, 14:25

Güle güle kullan, fotoğraflar karanlık çıkmış, diğer kırmızı fabişin bir parkı sarı, diğeri mavi bu biiiir.Fabişin bitanesinin de bir park ı yanmıyor bu da ikiiii...
Bizim buluşmalarda bu tip arızalarıda gideriyorduk bu da üüüüüç.
Ama helal olsun, güzel bir organizasyon gördüm yine de...devamını dilerim.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti onurson » 21 Arl 2010, 14:34

bence van kedisi gibi bilerek yapılmış :)
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti RAZOR10 » 21 Arl 2010, 20:03

hetepe yazdı:Güle güle kullan, fotoğraflar karanlık çıkmış, diğer kırmızı fabişin bir parkı sarı, diğeri mavi bu biiiir.Fabişin bitanesinin de bir park ı yanmıyor bu da ikiiii...

fotoğrafların karanlık çıkmasının nedeni tamamen havanın kapalı ve yağmurlu oluşu.zaten çoğu foto kapalı otoparkta çekildi onunda etkisi var. benim parkımın teki patlamış evet bu tip arızaları gideremedik hem ortam karanlıktı dışarıda fena bi yağmur yağıyodu.5 arabası gelmesi sevindirici istanbul buluşmasında 3 araç buluştuğumuzuda bilirim. evet 5 araç az ama inanın çok keyifli geçti. artık bu tip buluşmalar sık sık olacak.ocak ayı içerisinde mangal org.var. inş sayımız artacaktır
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti RAZOR10 » 21 Arl 2010, 20:04

34 UY 1616 yazdı:Abi selCUK'un ambiante si ile ELEGANCE' yi karıstırmadıgın için teşekkür ederim..Oneydi ole abi bir baktım dizimin yanına birşey batıyor :shock: Sonra ne goreyim arka küllügünde kapak yok :o Anaaaa içerden bagajda açılmıyo 8-) Direksiyon 250 dodge :!: Anahtar sustalı değill Düz tornavida :cry: Sonrada bişi daha öğrndim arkalar kampanaa :| zaten olay bitti buluşmada bitti :D

SELÇUK kardesime yıllardır dostlugumuzdan dolayı teşekkür eder Siz yeni tanıstıgımız abilerimizede selam ederim....

yuh be barbaros.amma yapmışın he benim ambienteye yerin dibine sokmuşsun bende sana teşekkür ederim barbaros herşey için..
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti berkin » 21 Arl 2010, 21:09

hetepe yazdı:Güle güle kullan, fotoğraflar karanlık çıkmış, diğer kırmızı fabişin bir parkı sarı, diğeri mavi bu biiiir.Fabişin bitanesinin de bir park ı yanmıyor bu da ikiiii...

Aslında bu tip arızaları gidebilirdik fakat hava mekan ve yedek parça olsaydı neden olmasın . Çünkü yanımızda takım taklavat vardı . Buluşma olayı gerçektende çok hoş oldu 5 araba 10 araba olayı degil önemli olan o içten samimiyetin temellerinin atılmış olmasıydı . inşallah bir dahaki buluşmada daha çok araç daha çok skodasever arkadaşlarla buluşmak temennileriye . :)
Kullanıcı avatarı
berkin
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti berkin » 21 Arl 2010, 21:11

34 UY 1616 yazdı:Abi selCUK'un ambiante si ile ELEGANCE' yi karıstırmadıgın için teşekkür ederim..Oneydi ole abi bir baktım dizimin yanına birşey batıyor :shock: Sonra ne goreyim arka küllügünde kapak yok :o Anaaaa içerden bagajda açılmıyo 8-) Direksiyon 250 dodge :!: Anahtar sustalı değill Düz tornavida :cry: Sonrada bişi daha öğrndim arkalar kampanaa :| zaten olay bitti buluşmada bitti :D

Barbaros gerçektende eleştiride çok acımasız davranmışsın.
Kullanıcı avatarı
berkin
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti RAZOR10 » 21 Arl 2010, 23:09

berkin yazdı:

Barbaros gerçektende eleştiride çok acımasız davranmışsın.

yarın sattıracak bana arabayı
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti veteran » 21 Arl 2010, 23:59

aman derim sen satmaya karar verirsin... bakarsın ilk müşteri de kendisi olur... ;) boncuk gibi araban var ... tamam anahtarı sustalı değil belki :lol: belki arka frenlerde kampana :lol: arka camlar da otomatik değil :lol: rengide kırmızı olmayabilir :lol: ama bunlar seni sevmeyeceğimiz anlamına gelmez :lol: arabanı el birliğiyle kırmızıya boyadık mıydı öteki hususlar akla bile gelmez :D saygılar...
KAPILMA RÜZGARIMA, SENDE ALDANIRSIN...
Kullanıcı avatarı
veteran
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: FABIA 1.4 16V 101 BG.

İleti isozfer » 22 Arl 2010, 08:08

Selçuk nedir senin bu kırmızı elegance'cılardan çektiğin. :)
isozfer
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: İsmail BIÇAKCIOĞLU
Arabanız: Fabia II 1.2 Classic

ÖncekiSonraki

Buluşma & Organizasyon

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir