İSTANBUL OCAK 2011 BULUŞMASI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İSTANBUL OCAK 2011 BULUŞMASI

İleti zezula » 23 Oca 2011, 22:21

kardeş senin için karşıya gelemem kusura bakma ama çoğunluk ordaysa tabiki gelirim benim halıcıoğlundada evim var maksat karşıya gelmek değil iyi okursan çoğunluktan bahsediyorum ama tek senin içinde karşıya gelemem kusura bakma

zezula
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: önder kaplan
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: GLXİ

İleti skodaizm » 23 Oca 2011, 23:09

Önder kardeş:

Eğer ortak amaç İstanbul Skoda buluşmasıysa, sen benim için gelemez ben senin için gelemezsem bu kısır düşünce tarzıyla ancak kendin katıl kendin eğlen modunda bir ay önceki gibi 3-5 kişi ile olur. Sizlere iyi buluşmalar, ama başlığı istersen İstanbul Anadolu yakası yada lokal( bölgesel) buluşma diye değiştirt ki düşüncen amacına uysun.

Daha öncesi konvoylar oluşturup her yönden gelecek arkadaşlar ile yapılan toplantılar benzeri organizasyonlarda buluşma dileklerimle.

Not: Başlık değişikliği bir de Buluşma ve organizasyon bölümüne kaydırılırsa tadından yenmez.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti RAZOR10 » 23 Oca 2011, 23:24

hakan bey merhaba;
avrupa anadolu inanın hiç farketmez. siz karşıdaki katılacak kişi şu an sadece siz gözüküyorsunuz (en azında msj yazan) eğer sizin gibi 2-3 kişi daha çıkarsa 6-7 araç toplanır bu yakadan geliriz.
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti veteran » 23 Oca 2011, 23:31

yahu zaten istanbul buluşması diye başlık açılmış ...fikir geliştirilmeye çalışılıyor...illa anadolu olacak diye kimse yazmamış, varsa fikir sunun ortak payda da buluşabilecek insanlarız...boşluğa yumruk atmayalım... iyi bişeyler olsun diye çabalıyoruz...yoksa skodaymış fabiaymış bahane... bildiğin makine en nihayetinde... sun fikrini geliştirelim sayın hocam... polemiğe gerek yok... saygılar...
KAPILMA RÜZGARIMA, SENDE ALDANIRSIN...
Kullanıcı avatarı
veteran
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: FABIA 1.4 16V 101 BG.

İleti berkin » 23 Oca 2011, 23:38

Arkadaşlar zaten ilk msj a bakılırsa ortak bir yer olursa herkes için daha olumlu olur demiştik . Ben gebzede oturuyorum . Geçen buluşma için ümraniyeye geldim . Eger gerçekten buluşma kaynaşma istiyorsak biraz fedakarlık yapacaz . bu yol olur yakıt olur vs... Benim için farketmez hadımköy deyin yine gelirim . Bence önemli olan yol degil istemek .saygılarımla
Kullanıcı avatarı
berkin
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: YILMAZ HATİP
Nereden: Kocaeli
Arabanız: YETİ 1,6 TDİ ELEGANCE GREENLİNE MATO KAHVE

İleti zezula » 23 Oca 2011, 23:41

skodaizm yazdı:Önder kardeş:

Eğer ortak amaç İstanbul Skoda buluşmasıysa, sen benim için gelemez ben senin için gelemezsem bu kısır düşünce tarzıyla ancak kendin katıl kendin eğlen modunda bir ay önceki gibi 3-5 kişi ile olur. Sizlere iyi buluşmalar, ama başlığı istersen İstanbul Anadolu yakası yada lokal( bölgesel) buluşma diye değiştirt ki düşüncen amacına uysun.

Daha öncesi konvoylar oluşturup her yönden gelecek arkadaşlar ile yapılan toplantılar benzeri organizasyonlarda buluşma dileklerimle.

Not: Başlık değişikliği bir de Buluşma ve organizasyon bölümüne kaydırılırsa tadından yenmez.

__Hakan Ün__

ben zaten haftanın 2-3 günü karşıdayım benim için fark etmez çoğunluktan bahsediyoruz yani katılım hangi yakadan fazla ise oraya gidelim diyorum konuyu devam ettirmek içinde karşıdan 1-2 kişi katılacaksa ben toplantıya gelmiyorum lastik gibi uzatmassanız iyi olur uzatırsanızda ben hazırım 8-)
zezula
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti 34SCU59 » 23 Oca 2011, 23:47

buluşmanın 1 i 3 ü olmaz..
yıllardır buluşma organızasyonu yapıyoruz 20 de oldu 10 oldu 5 de oldu :D :D bakalım bu sefer kaç olacak acaba :idea:
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti berkin » 23 Oca 2011, 23:51

bu bir tartışma degil arkadaşlar sadece ortak bir yer konusunda fikir alışverişi .Geçen sefer 5 kişi oldu . Ama bence çok ta güzel olmuştu.Yine aynı sıcak ortam için ve başka arkadaşlarla tanışma kaynaşma için düzenleniyor. Yoksa grup lokal gibi bi şey olsa özelden msj atardık .
Kullanıcı avatarı
berkin
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodaizm » 24 Oca 2011, 00:00

zezula yazdı:

[polomik yapan sizsiniz ben zaten haftanın 2-3 günü karşıdayım benim için fark etmez çoğunluktan bahsediyoruz yani katılım hangi yakadan fazla ise oraya gidelim diyorum polemiği devam ettirmek içinde karşıdan 1-2 kişi katılacaksa ben toplantıya gelmiyorum lastik gibi uzatmassanız iyi olur uzatırsanızda ben hazırım 8-)

Bunda polemik yapacak ne bir konu ne de bir olay var. Alt tarafı bir buluşma Ama akıl yürütülürse( polemik olarak algılanan da bu olsa gerek) daha çok katılım olur.

Ben de diyorum ki ''Daha ilk mesajda yer Anadolu yakası olarak belirlenmiş gibi. İnsanlar bunu algı olarak gördükleri için -uzakmış gidemeyiz yine... diye düşünür. Bu büyük şehirde her yakanın geleceği boğaz çevresi( bu yazım bir ay önceki toplantı duyurusunda da var) bir yer olursa hem yakıt harcama hem de zaman açısından verimli olur. ''

Uzatma faslına gelecek olursak: Kısmet nasip olup toplantıya gelirsek başbaşa konuşuruz bu mevzuyu.

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti zezula » 24 Oca 2011, 00:39

skodaizm yazdı:
zezula yazdı:

[polomik yapan sizsiniz ben zaten haftanın 2-3 günü karşıdayım benim için fark etmez çoğunluktan bahsediyoruz yani katılım hangi yakadan fazla ise oraya gidelim diyorum polemiği devam ettirmek içinde karşıdan 1-2 kişi katılacaksa ben toplantıya gelmiyorum lastik gibi uzatmassanız iyi olur uzatırsanızda ben hazırım 8-)

Bunda polemik yapacak ne bir konu ne de bir olay var. Alt tarafı bir buluşma Ama akıl yürütülürse( polemik olarak algılanan da bu olsa gerek) daha çok katılım olur.

Ben de diyorum ki ''Daha ilk mesajda yer Anadolu yakası olarak belirlenmiş gibi. İnsanlar bunu algı olarak gördükleri için -uzakmış gidemeyiz yine... diye düşünür. Bu büyük şehirde her yakanın geleceği boğaz çevresi( bu yazım bir ay önceki toplantı duyurusunda da var) bir yer olursa hem yakıt harcama hem de zaman açısından verimli olur. ''

Uzatma faslına gelecek olursak: Kısmet nasip olup toplantıya gelirsek başbaşa konuşuruz bu mevzuyu.

__Hakan Ün__

çoğunluk nerdeyse ben ordayım uzatmayalım toplantıda kısmetse konuşuruz :)
zezula
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sampionibo » 24 Oca 2011, 11:04

skodaizm yazdı:
zezula yazdı:

__Hakan Ün__

Hakan abi bende aslında ilk başta senin gibi düşündüm.Direk anadolu yakası diye gidemem dedim ama eğer anadolu yakasında bilindik bir yer olursa burada bir yerde buluşup gidilebilir.Eğer bir manilik çıkmazsa bende aranızda olmak isterim +1 saygılarımla...
2012 VW Passat 1.4 TSİ Highline DSG
+
2004 Skoda Octavia Collection Plus
Kullanıcı avatarı
sampionibo
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: halil ibrahim üvet
Arabanız: 2004 Octavia Collection Plus

İleti RAZOR10 » 24 Oca 2011, 16:43

avcılardan tuzlaya kadar bi yer belirleyim o zman.
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti berkin » 24 Oca 2011, 18:31

Avcılar ile tuzla' nın ortak noktası ya mecidiyeköy yada beykoz gibi görünüyor . Ama beylikdüzü avcılar derseniz bana göre 150 km gibi bi yol olur . Yine gelirim problem degil . Kararlaştıralım yeter :)
Kullanıcı avatarı
berkin
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti RAZOR10 » 24 Oca 2011, 19:02

berkin yazdı:Avcılar ile tuzla' nın ortak noktası ya mecidiyeköy yada beykoz gibi görünüyor . Ama beylikdüzü avcılar derseniz bana göre 150 km gibi bi yol olur . Yine gelirim problem degil . Kararlaştıralım yeter :)

off abi 150 km iyi bi mesafe. bundan sonraki buluşma gebze olsun
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti zezula » 24 Oca 2011, 22:11

kesin katılacaklar bir belli olsunda bizde şu buluşma noktasını netleştirelim katılanları bir anket olarak sıralasak olurmu acaba ?
zezula
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti 34SCU59 » 25 Oca 2011, 21:05

durum nedir su an
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti RAZOR10 » 25 Oca 2011, 21:20

34 UY 1616 yazdı:durum nedir su an

5 kişi fix menü
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti berkin » 25 Oca 2011, 21:52

RAZOR10 yazdı:
34 UY 1616 yazdı:durum nedir su an

5 kişi fix menü

zelula da katılırsa 6 olacagız galiba . bu arada izosfer den haberi olan varmı selçuk . Forumda göremiyoruz uzun zamandır.

yer konusunda ortak nokta varmı ?
Kullanıcı avatarı
berkin
AMBIENTE
AMBIENTE

ÖncekiSonraki

Buluşma & Organizasyon

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir