Ankara Buluşması

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ankara Buluşması

İleti umutgiray » 28 Mar 2011, 08:38

bayındır barajıda olabilir. güzel bir mekan.

Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Nereden: Ankara
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti delidolu » 28 Mar 2011, 09:15

walla çok ince eleyip sık dokuyayım demeyin beyler... gerek ne zaman olduğu konusunda gerekse yeri konusunda.
amaç 1an evvel buluşup, 2 lokma bişi yenir-içilir sonra evliler evine bekarlar saman damına misali.. maksat gönüller 1 olsun, samimi olsun...
o yüzden kesin 1 tarih ve yer belirlensin gelen gelir gelmeyen gelmez, zaten kafadan 4-5 araba var, bi 4-5 daha gelirse tamamdır, ayrıca nerede çokluk orada mokluk misali fazla kalabalığa da gerek yok kanımca....
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti yituk » 28 Mar 2011, 09:48

bende gelirim bende :)) zaman tarih duyurun yeter koukluk olmasın
Kullanıcı avatarı
yituk
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: 2001 fabia

İleti Henien » 28 Mar 2011, 11:16

delidolu yazdı:walla çok ince eleyip sık dokuyayım demeyin beyler... gerek ne zaman olduğu konusunda gerekse yeri konusunda.
amaç 1an evvel buluşup, 2 lokma bişi yenir-içilir sonra evliler evine bekarlar saman damına misali.. maksat gönüller 1 olsun, samimi olsun...
o yüzden kesin 1 tarih ve yer belirlensin gelen gelir gelmeyen gelmez, zaten kafadan 4-5 araba var, bi 4-5 daha gelirse tamamdır, ayrıca nerede çokluk orada mokluk misali fazla kalabalığa da gerek yok kanımca....

+1

Mavigöl veya bayındır barajı hakkında ise ben çekimserim. Gerekçem; her ne kadar aklı başında koca adamlar da olsak, etrafımıza rahatsızlık vermeyecek de olsak, sonuçta 8-10 adam olacaz. Etraftaki aileler mevcudiyetimizden bile rahatsız olacaklardır. Geçen sefer de moganpark diye niyetlenmiş olmamıza rağmen buluşma yerinde bu nedenle fikir değiştirmiş ve tek başına olacağımız bir yere gitmiştik. Çok da güzel olmuştu.

Bu nedenle hetepe'nin Mühye önerisi bana daha cazip geldi. Rahat rahat kafamıza göre takılalım. Buluşma yeri olarak yine Panora otoparkı Mühye için de uygun olacaktır.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti umutgiray » 28 Mar 2011, 12:18

tarih :: 03 nisan 2011

saat :: 12.00 (geçen sefer vakit yetmemişti- gerçi vaktimizin büyük bölümnü yer aramaklar geçirmiştik)

yer :: mühye köyü - bayıdır barajı (tam belli değil)

buluşma yeri :: mühye köyü için köy yolu girişi - bayıdır barajı için çalışkanlar petrol arkası

katılımcılar :: herkes davetli

ekipman :: kimde ne varsa (foto makinesi-mangal- semaver-portatif masa,sandalye-okey -tavla- vs.vs.vs)

bence bu şekilde. önerilerinizi ekleyin.

.
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakanerdogan » 28 Mar 2011, 20:04

valla mühyeye hiç gitmedim, mangal dahi yakılıyor mu bilmiyorum ama şayet garanti mangal yakabileceksek melih gökçek ve türevi aile parklarından uzak durmayı yeğlerim. nihayetinde skodaya binen tek tabanca erkekler olacağımızdan dışardan abazan bir görüntü ortaya çıkacaktır, ben kimseye karışmam ama bana karışılmasınıda sevmem mangalın üzerine bi birada atarım o nedenden ötürü gökçek parklarına sıcak bakmıyorum.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hetepe » 29 Mar 2011, 07:17

+1
Anca bu şekilde tanımlanabilirdi...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti Henien » 29 Mar 2011, 08:13

hakanerdogan yazdı:valla mühyeye hiç gitmedim, mangal dahi yakılıyor mu bilmiyorum ama şayet garanti mangal yakabileceksek melih gökçek ve türevi aile parklarından uzak durmayı yeğlerim. nihayetinde skodaya binen tek tabanca erkekler olacağımızdan dışardan abazan bir görüntü ortaya çıkacaktır, ben kimseye karışmam ama bana karışılmasınıda sevmem mangalın üzerine bi birada atarım o nedenden ötürü gökçek parklarına sıcak bakmıyorum.

+1, - bira direksiyon sallayacak adam alkol alır mı :!:
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti umutgiray » 29 Mar 2011, 08:49

mühye ye daha önce giden oldu mu?
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hetepe » 29 Mar 2011, 08:51

Bu da işe yarayabilir belki...
Eklentiler
adsız.JPG
Kroki
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti Henien » 29 Mar 2011, 09:08

Süper, eline sağlık Engin.

Buluşma yerimiz krokide gösteriliyor. 11.30 da buluşalım, geç kalanlarla falan en geç 12 de ordan ayrılırız. Şimdiki niyetimiz mühye olsun. Buluşma yerinde yeniden değerlendirebiliriz.
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti umutgiray » 29 Mar 2011, 09:44

ben mamak yönünden gelicem. onun için size köy yolu girişinde katılırım.
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Henien » 29 Mar 2011, 10:16

Bence buluşma yerine gel. tek başına beklememiş olursun, hem de buluşma yerinde gidilecek yer ile ilgili fikir değişikiliği yapılabilir.
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti umutgiray » 29 Mar 2011, 12:12

hele pazar olsun bakalım ne olacak.
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakanerdogan » 29 Mar 2011, 16:15

Henien yazdı:
hakanerdogan yazdı:valla mühyeye hiç gitmedim, mangal dahi yakılıyor mu bilmiyorum ama şayet garanti mangal yakabileceksek melih gökçek ve türevi aile parklarından uzak durmayı yeğlerim. nihayetinde skodaya binen tek tabanca erkekler olacağımızdan dışardan abazan bir görüntü ortaya çıkacaktır, ben kimseye karışmam ama bana karışılmasınıda sevmem mangalın üzerine bi birada atarım o nedenden ötürü gökçek parklarına sıcak bakmıyorum.

+1, - bira direksiyon sallayacak adam alkol alır mı :!:

4-5 şişe regüler biraya kadar hissetmiyorum bile bişey, çoğumuz öyledirde zaten, 1 şişeden bişicik olmaz. içine viski, rakı, extra vs... türevi yüksek alkollü şeyler girmedikçe sıkıntı yaratacak bir durum yok düz bira maksat keyiflenmek. en azından yüzlerce kez banada yaşatmadı :)
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Henien » 29 Mar 2011, 16:57

"Bi şey olmazdan bi' oğlan oldu" derler ama kendini en iyi sen bilirsin. Geçen buluşmada da konusu geçtiğindearabalı buluşmalarda alkol uygun olmaz demiştin.

Ben ise kendim kullanmadığım gibi alkol alınan ortamlarda da bulunamam. Katılmayı çok istediğim Pazar günkü buluşmada da olacak olursa ben size iyi eğlenceler deyip üzülerek müsade isterim.
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti gktrk_altuntas » 29 Mar 2011, 19:15

ben aydınlıkevlerden gelicem, buluşma yerine nasıl geliceğimi bilmiyorum :) yol güzargahımda bana yardımcı olucak biri varsa ogün buluşup öle gidebilir miyiz :) eğer böle biri varsa bana özelden ulaşsın gerekli bilgileri paylaşalım...
gktrk_altuntas
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Göktürk ALTUNTAŞ
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: Skoda Favorit Silverline

İleti hakanerdogan » 29 Mar 2011, 19:16

Abi yok alkol malkol yapma etme :D bi şişe şeytan sidiği için seni mi kıralım. doğrusun muhakkak hoş olmazda bi birayı alkolden bile saymadımdı şahsen. kastım oturup içmekten benim, elbet saçmalıkda, bi masum bira idi :)
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

ÖncekiSonraki

Buluşma & Organizasyon

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir