Bil soruyu doldur depoyu.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bil soruyu doldur depoyu.

İleti skodaizm » 09 Mar 2011, 19:25

İşte benzin zammında son nokta. Artık millet, kafayı yemiş durumda ki bu yarışma yapılıyor:

http://ekonomi.haberturk.com/makro-ekonomi/haber/608823-bil-soruyu-doldur-depoyu

Bizlerde'' protesto yapalım mı?'' diye boşuna düşünürken mille çoktan bu noktayı aşmış.

Ben diyorum ki 29 mayıs 2011 de benzin 5 TL yi görür. Tabiki seçim öncesi göz boyama yapıp fiyatı psikolojik 5 TL sınırına yükseltmemek için bir numara çevirmezlerse. :lol: :lol: :lol:

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti berkin » 09 Mar 2011, 20:40

Hakan abi aslında bu soruya hiç tahmin yürütmek istemem .Ama maalesef gidişat bu yönde .Bencede bu gidişle yaz başında yani haziran-temmuz bu fiyata yani 5 tl ye ulaşır .Benzin fiyatlarını avrupa ile kıyaslayan zihniyet asgari ücretide avrupa ile kıyaslasın önce .

saygılar
Kullanıcı avatarı
berkin
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: YILMAZ HATİP
Nereden: Kocaeli
Arabanız: YETİ 1,6 TDİ ELEGANCE GREENLİNE MATO KAHVE

İleti thejazz » 09 Mar 2011, 20:56

Oooo biz daha çook psikolojik sınırlar görürüz dostlar. Alışmış kudurmuştan bederdir misali baksanıza kimsenin maaşallah gıkı çıkmıyor, herkes arabalarında mutlu mesut sabahları tek kişi işe gidebiliyor. Ama lafta mangalda kül bırakılmıyor!
Kullanıcı avatarı
thejazz
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İzmir

İleti veteran » 09 Mar 2011, 21:15

5 değil 25 yapsalar yinede binecem arabama... bu kadar açık meydan okuyorum, 29 mayısta 25 tl yapmayan terbiyesizdir :D ... 25 tl ye inat 50 tl lik benzin almaya devam etmezsem bende terbiyesizim :D ... güya hırsızlık,gasp,sahtecilik,tekel mevcut TCK ya göre suç:!: :!: yapılan nedir ki? :mrgreen: .... kim demiş kaçakçılık suç diye, girişimcilere fırsat verilsin TOKİ gibi piyasa bi dengeye kavuşurdu fena mı 8-) ... kaçak yakıt, sigara,içki vs. den terör örgütü nemalanıyormuş, doğrudur kullanmamak lazım, :x ... peki suriye de 1,5 tl ye satılan benzin bizde 4 tl küsür,eeee aradaki 2,5 tl hangi örgüte gidiyor, içersin içmezsin aynı sigara güneyde 2 tl bizde 7 tl aradaki 5 tl hangi örgüte :?: :o ,.... bizim fabia da durumun farkında ki epeydir, sanki ortalamada 1-2 lt daha az yakıyor, emektar vesselam, halden anlar, tam ekonomi taşıtı, sahibini üzmez, bana da bu günlerde az yakan araba lazım zaten, yoksa benzini 2 tl yapsınlar 10 lt yaksın çok mühim değil vız gelir ... benim gidip az uyuyayım en iyisi... saygılar...
KAPILMA RÜZGARIMA, SENDE ALDANIRSIN...
Kullanıcı avatarı
veteran
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FABIA 1.4 16V 101 BG.

İleti syossett » 09 Mar 2011, 21:16

Tüketiciler birliği asıl dalga geçen... bil soruyu, doldur depoyu ne bu yaa :? şaka gibi gerçekten . İşiniz ne sizin , zamlar ile mücadele mi, yarışma tertiplemek mi..?
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit

Buluşma & Organizasyon

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir