İzmir skodacılar buluşması...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İzmir skodacılar buluşması...

İleti okansazak » 18 Mar 2011, 16:51

Arkadaşlar bu konuyu açmamdaki amaç, edindiğimiz tecrübeleri paylaşmak... Daha önce istanbul grup olarak buluşma ayarlamıştı. Çok istedim gitmeyi fakat nasip olmadı. Hem araçlarla ilgili sorunlarımızı tartışırız hemde güzel bir sohbet havası olur. havalar güzelleşiyor piknik tarzı bir uygulama da olabilir. Katılmak isteyenler değerli yorumlarınızı bekliyorum.Organizasyonu hep birlikte ayarlarız. Benim sunduğum sadece bir düşünce.

okansazak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Okan SAZAK
Nereden: İzmir
Arabanız: Favorit 1

İleti octaviaman » 18 Mar 2011, 17:00

Bugüne kadar ciddi bir organizasyon görmedim.Özellikle 2007 den sonra İzmir ve çevresinde Skoda sayısında belirgin bir artış var .Örnek olacak geniş katılımlı bir buluşma organizasyonu yapılabilir.
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti okansazak » 18 Mar 2011, 17:19

octaviaman yazdı:Bugüne kadar ciddi bir organizasyon görmedim.Özellikle 2007 den sonra İzmir ve çevresinde Skoda sayısında belirgin bir artış var .Örnek olacak geniş katılımlı bir buluşma organizasyonu yapılabilir.

Bende dikkat ettim öyle bir organizasyon yapılmamış. O yüzden neden izmirde de olmasın diyorum. Skodacı arkadaşlara duyuralım. Güzel bir organizasyon yapalım diyorum.Selamlar...
okansazak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Okan SAZAK
Arabanız: Favorit 1

Buluşma & Organizasyon

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir