Ankara'da Aramızda Ufaktan Buluşma

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ankara'da Aramızda Ufaktan Buluşma

İleti hakanerdogan » 18 Nis 2011, 01:34

Bir Cumartesi günü öğleye doğru uyandım ve saolsun abilerim telefon ettiler, Eryaman'dan fırladığım gibi tarif ettikleri adını bilmediğim Haymana Yolundaki herhangi bir yerdeki Engin Abinin yazlık bahçeli evinde buldum kendimi, hayatımın en iyi cumartesilerinden birisi idi, hepsine çok çok teşekkür ediyorum :)

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hetepe » 18 Nis 2011, 08:39

Gerçekten güzel bir gün geçirdik, gönül isterdi ki site buluşması olsun, ama maalesef arkadaşlarımız çok nazlandı, kimi tarihi, kimi yeri, kimi de yenileni, içileni beğenmedi...Fazla naz gerçekten usandırdığı için ve gelmelerine kesin gözüyle baktığım arkadaşlar gerçekten de geldi.
(Bir tek Onur'a ulaşamadık, o da affetsin bu defalık...)
Böylece sitenin meşhur 7 sayfalık Ankara buluşması deve oldu.Yani istenince oluyormuş demek.Yağmur da yağdı, hava da soğuktu, yiyecek ve içecek de azdı, ama oldu işte....yaptığım pizza da ne kadar yetti bilmem ama tam takır kalmadık en azından...:lol:

Katılan kıymetli arkadaşlarıma teşekkür eder, tüm site arkadaşlarının da olduğu ''Ankara Buluşması'' nın olmasını dilerim.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti onurson » 18 Nis 2011, 08:54

: ( acayip kıskandım.. ben bu c tesi adanadaydım. dün gece 1 de geldim. abi neden ordaydın dersenişz hayırlı bir iş için. inş düğündede buluşuruz.. sizleri çok özledim
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti Balıkcı » 18 Nis 2011, 09:45

Bende diyorum "Engin Bey'in yağ değişimi gelmedi mi?" :D

Çok iyi yapmışsınız helal olsun. Bizim taşınma işi de "başka bahara kaldı", Şaşmaz'a devam yani. Şimdi tam gaz sizin siparişleri araştırmaya başladım. Kusura bakmayın taşınma hengamesi girince biraz gecikme oldu ama nasıl olsa acelenizde yok. Yine Şaşmaz'dayım, yağ değiştirme vakti gelince beklerim hepinizi:)

Görüşmek üzere.
Kullanıcı avatarı
Balıkcı
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Serdar
Arabanız: Felicia Combi 1.3 LX

İleti hetepe » 18 Nis 2011, 10:56

Serdar abi, cumartesi günü dükkan işin olduğundan seni hesaba katamadık, ayrıca plansız geliştiğinden böyle oldu.
Aklımızdasın aslında, biliyosun, jant işinin acelesi yok, gelir gideriz sana yine...
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti hakanerdogan » 18 Nis 2011, 14:47

onurson yazdı:: ( acayip kıskandım.. ben bu c tesi adanadaydım. dün gece 1 de geldim. abi neden ordaydın dersenişz hayırlı bir iş için. inş düğündede buluşuruz.. sizleri çok özledim

Vaay vayy vayy :D Allah tamamına erdirsin abicim :)
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Henien » 18 Nis 2011, 15:30

hetepe yazdı:Gerçekten güzel bir gün geçirdik, gönül isterdi ki site buluşması olsun, ama maalesef arkadaşlarımız çok nazlandı, kimi tarihi, kimi yeri, kimi de yenileni, içileni beğenmedi...Fazla naz gerçekten usandırdığı için ve gelmelerine kesin gözüyle baktığım arkadaşlar gerçekten de geldi.
(Bir tek Onur'a ulaşamadık, o da affetsin bu defalık...)
Böylece sitenin meşhur 7 sayfalık Ankara buluşması deve oldu.Yani istenince oluyormuş demek.Yağmur da yağdı, hava da soğuktu, yiyecek ve içecek de azdı, ama oldu işte....yaptığım pizza da ne kadar yetti bilmem ama tam takır kalmadık en azından...:lol:

Katılan kıymetli arkadaşlarıma teşekkür eder, tüm site arkadaşlarının da olduğu ''Ankara Buluşması'' nın olmasını dilerim.

Ben burada " içileni beğenmeyen" grubuna giriyorum galiba. Yoksa beni niye silesiniz değil mi :( ... Eminim çok keyifli olmuştur.

Bu arada Onur, hayırlı olsun. Senin adına sevindim, Allah tamamına erdirsin.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti mustklc » 18 Nis 2011, 18:03

bu kadar şişeden sonra yola nasıl çıktınız :?
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti hetepe » 19 Nis 2011, 07:29

Henien yazdı:
hetepe yazdı:.

Ben burada " içileni beğenmeyen" grubuna giriyorum galiba. Yoksa beni niye silesiniz değil mi :( ... Eminim çok keyifli olmuştur.

Silme falan yok Hakan, sen bu tür ortamı sevmediğini ve bulunmayacağını belirttiğinden ''dayatma'' gibi bir durum olmaması için bu şekilde gelişti.
''Özgürlük'', başkasının hakkının başladığı yerde biter. Biz, bizden başkalarının da hakkını gözeten bir grubuz ve boşu boşuna kimseyi kırmama ve üzmeme üzerine yaşarız.
Siteyi ''ikna'' edebilirsen tam teşekküllü ve ortalama özellikli bir buluşmaya hep açığım.Ama bundan sonra organize işine bakamam, gördün işte sen ve Salih dışında kimsenin umursadığı yok.
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti hetepe » 19 Nis 2011, 07:32

mustklc yazdı:bu kadar şişeden sonra yola nasıl çıktınız :?

Görünene aldanmayın, fazla bişey olmadı, yola ise çay-kahve faslından saatler sonra çıktık.
Aşağı yukarı 8-9 saatlik bir muhabbetti çünkü...
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti umutgiray » 19 Nis 2011, 09:55

onur kardeş allah tamamına erdirsin.

süper olmuş gördüğüm kadarıyla. pizza yetmesede (bişey az olunca kıymetli ve talı olur). gelmeyenlere inat iki kişi dahi olsa buluşmaya devam. bir dahaki sefere bizede haber verirsiniz artık. :D
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti hetepe » 19 Nis 2011, 12:26

Zaten şimdi utandım, bi dahaki buluşmaya (yakında) illaki sen ve Mangalcı Hakan katılmalı, 4 de biz etti 6 .... mis gibi ortam. :)
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti umutgiray » 19 Nis 2011, 12:44

hetepe yazdı:Zaten şimdi utandım, bi dahaki buluşmaya (yakında) illaki sen ve Mangalcı Hakan katılmalı, 4 de biz etti 6 .... mis gibi ortam. :)

...

eyvallah
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti Henien » 19 Nis 2011, 13:57

hetepe yazdı:Zaten şimdi utandım, bi dahaki buluşmaya (yakında) illaki sen ve Mangalcı Hakan katılmalı, 4 de biz etti 6 .... mis gibi ortam. :)

Eyvallah +1 Tabi bir de "onur"suz olmasın :)

"mangalcı hakan" :D Sevdim...
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti 10TOPRAK » 19 Nis 2011, 17:46

Tebrikler başardınız muhabbetiniz bol olsun daima..
10TOPRAK
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 19 Nis 2011, 18:36

Başgan bi yanlış anlaşılmayı düzeltelim, başarmak falan, ben daha bu buluşmadan evvelsi hafta bu kadro ile yine beraberdim, Şahin Abi desen (kızgın çöpten sigara yaktığım abim) anamdan babamdan çok görüyorum konuşuyorum yani bizim için sıkıntı yok haftada birer paket sigarasını içiyorum bu kadronun :D

Ama tabi forumca olunca herkes her an ortak bi noktaya gelemiyor. Ben yeni uyanmıştım bu buluşma gerçekleşmişken, tak bi telefon ordayım. Yani aramızda pek rahat aramak yok. Yeri geliyor geçiyoruz Şahin abinin Focusa sabah ezanına kadar muhabbet ettiğimiz oluyor :)
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti felicia_3437 » 19 Nis 2011, 20:51

allah muhabetınızı artırsın onur abım allah tamamına erderısın inş
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti serdar5306 » 24 Nis 2011, 13:30

hetepe yazdı:Serdar abi, cumartesi günü dükkan işin olduğundan seni hesaba katamadık, ayrıca plansız geliştiğinden böyle oldu.
Aklımızdasın aslında, biliyosun, jant işinin acelesi yok, gelir gideriz sana yine...

Biliyorum Engin hepinizin samimiyetine gönülden inanıyorum gelemezdim zaten bu aralar işler karışık iş hastalık peşinden annemin ölümü beni çok yıprattı kendime ancak gelebildim siteden sürekli takip ediyorum buluşmayı ancak gelemeyecek durumda olduğumdan yorumda yapmadım açıkcası ama gönüller bir olsun yakın zamanda muhakkak buluşuruz bundan sonrakilere benide ekleyin bu arada aklın hala canttamı sana verirsem ben ne yapıcam..
2005 FABİA CHOİCE 101 BG SİYAH
serdar5306
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERDAR
Arabanız: FABİA COHİCE 2005

Sonraki

Buluşma & Organizasyon

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir