Ahmet Başkanımla İstanbul'da Buluştuk

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ahmet Başkanımla İstanbul'da Buluştuk

İleti hakanerdogan » 02 May 2011, 22:04

Öncesi planlıda bir işti, akraba düğünü falanda çıkınca dedim ki ver elini İstanbul :) Gitmişken AhmetH nickli Ahmet abimizi de görmeden olmaz dedim, haberi verdim bitiverdim kapısında :) Kendinden Allah razı olsun hakkını helal etsin güzel ağırladı, evini açtı mırın kırınsız, burdan çok çok sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Bir kaç fotoğraf.

Çokda güzel manzaralı bir saray yavrusu var :)

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti serdar5306 » 02 May 2011, 22:08

Bu forumdaki dostluk arkadaşlık bir başka kıskananlar çatlasın süper valla ..
2005 FABİA CHOİCE 101 BG SİYAH
serdar5306
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERDAR
Nereden: Ankara
Arabanız: FABİA COHİCE 2005

İleti hetepe » 03 May 2011, 07:19

Ooo Hakan, yaşıyosun bakıyorum..helal, ama TV deki görüntüyü beğenmedim, maç skorunu olduğu gibi gösteriyor:( ben de o sıralarda çim biçiyordum.:cry: Güzel muhabbet döndürmüşsünüz, tebrik ediyorum...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti sainz » 03 May 2011, 07:33

Haber vermediğiniz için teşekkürler ikinize de.

Şaka bir yana çağırsanız da gelebilemezdim o gün. İyi ki çağırmamışsınız zira aklım kalırdı nan!:D
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti hakanerdogan » 03 May 2011, 17:03

sainz yazdı:Haber vermediğiniz için teşekkürler ikinize de.

Şaka bir yana çağırsanız da gelebilemezdim o gün. İyi ki çağırmamışsınız zira aklım kalırdı nan!:D

Abi bekar kişileriz ortamda ona göre takdir edersin ki, ek olarak İstanbul'da telefon edince hop bi yerden bir yere gelmek kolaycada bir şey değil, ek2 olarak haftasonu Ahmet aga ile buluşacağımız kesindi ama ne zaman, nerde, ne şekilde olacağı çok spontane gelişti. Teyzemle onun evi arasında mekik dokudum esasen.

hetepe yazdı:Ooo Hakan, yaşıyosun bakıyorum..helal, ama TV deki görüntüyü beğenmedim, maç skorunu olduğu gibi gösteriyor:( ben de o sıralarda çim biçiyordum.:cry: Güzel muhabbet döndürmüşsünüz, tebrik ediyorum...

Yaşadığımız iki gıram et bi kaç damla bira be reyiz, onuda yapmayak mı ölecez işte dost muhabbet keyif maksat. :D Ayarlayın, arayın, görüşelim

Maçı karıştırma, ben aramızda kalsın GS düşsün istiyorum.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti AhmetH » 03 May 2011, 17:15

google chrome hala açmıyor yahu konuyu mozilla ile giriş yaptım :D

herşeye rağmen iyi zaman geçirdiğimizi düşünüyorum, Uğur abi hakikaten orta yolu olan bir buluşma işi değildi yinede kusura bakma :oops:

Herşey için Hakan a asıl ben teşekkür ederim :)
Hasta oluşumun başlangıcının verdiği çökkünlüğü resimlerden okuyabiliyorum ama :lol: bildiğin acınası haldeyim sıfatım isyan etmiş fotoğraflarda :D
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti sainz » 04 May 2011, 08:02

hakanerdogan yazdı:Abi bekar kişileriz ortamda ona göre takdir edersin ki, ek olarak İstanbul'da telefon edince hop bi yerden bir yere gelmek kolaycada bir şey değil, ek2 olarak haftasonu Ahmet aga ile buluşacağımız kesindi ama ne zaman, nerde, ne şekilde olacağı çok spontane gelişti. Teyzemle onun evi arasında mekik dokudum esasen.

AhmetH yazdı:...Uğur abi hakikaten orta yolu olan bir buluşma işi değildi yinede kusura bakma...

sainz yazdı:...Şaka bir yana çağırsanız da gelebilemezdim o gün. İyi ki çağırmamışsınız zira aklım kalırdı nan!:D

Başka zamana İnşaallah. Dedim ya zaten gelemeyecektim. Boyacı gelecekti, gelmedi terbiyesiz. Haberim olaydı, boyacıya neler yapacağımı kendim bile tahmin edemiyorum.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

Buluşma & Organizasyon

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir