Motokros & offroad organizasyonu.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Motokros & offroad organizasyonu.

İleti hetepe » 22 Haz 2011, 09:57

Geçen pazar tesadüfen gördüğüm ilan ile gölbaşı tarafında federasyonun organizesini öğrendim.Zaten gölbaşına pederin evine gittiğimden bir uğrayayım dedim:idea: .
Zamanında bu forumda üye olan ve kovulan arkadaşımız delidolu (Özkan) da bana katıldı.:lol:
Hava sıcak ve sınav nedeniyle seyirci sayısı azdı.:( Ama sonuçta güzel birkaç saat yaşadık.:)
Bununla beraber Ankara'da 26 Haziran 2011 tarihinde drag organizasyonu vardır, gelen olursa skodam buluşması :idea: da düzenleriz. (Kimse gelmez kesin, ama ben yine de hatırlatayım:x .)
İzmir-Manisa bölgesi ve yakınlarında olanlar için de aynı tarihte Akhisar'da da drag organizesi olacak,:idea: bu bölgeye yakın olanlara duyururum.Alın eşinizi, arkadaşınızı çocuğunuzu, değişik bir gün geçirin. :)

A Ç I K L A M A :
BOOS açıklaması

BAŞKENT OTOMOBIL OFF ROAD VE MOTORSPORLARI KULÜBÜ 'nun her yıl düzenlemiş olduğu Drag yarışları bu sene 26 Haziran tarihinde sizlerle buluşacak.

Bu sene drag yarışlarının yanı sıra
Volkan Işık tarafından üretilen Volkicar araçlarından oluşan 24 araçlık Volkicar gösteri yarışı sizleri bekliyor.Türkiyenin en iyi ralli pilotu olan Volkan Işık organizasyon boyunca bütün hünerlerini gösterecektir.

BOSS Açıklaması II :

[b][i]Başkent Otomobil Offroad ve Motorsporları Kulübü (BOOS)
Duyurusudur

1.ANKARA DRAG KUPASI 3 Yarış olarak yapılacaktır
1. 26 Haziran 2011
2. 24 Temmuz 2011
3. 11 Eylül 2011

2. Yarışma süreleri ile ilgili olarak Race America firmasından sistem satın alınmıştır yarışa yetiştirilecektir. Sistemin R/T, E/T ve Trapspeed ölçme kapasitesi vardır. Tüm yarışçıların ve seyircilerin süreleri görme imkanı olacaktır.

3. Çakışan yarışlarla ilgili olarak Akhisar ile görüşmeler yaptık AKM nin Tarihlerini değiştiremeyeceğimizi kendilerine bildirdik, bu konuda bize yardımcı olabileceklerini umuyoruz.

4. Ankara da bir ilk olarak Drag yarışlarında dereceye girenlere para ödülü vermeye düşünüyoruz.
Genel Klasman yani en iyi ilk üç dereceye ve 6 sınıfın birincilerine.

5. 1 Ağustos 2010 da Boos Olarak ilk drag yarışımızı yaptık. AKM Drag yarışlarında yaşadığımız en büyük sorun pistin değişik yerlerinde bazı arkadaşların araç çevirmesi ve lastik yakması idi. Bu arkadaşları spor disiplini içerisinde farklı bir noktaya toplayıp kendi aralarında yarıştırmayı düşünüyoruz. Bu yarışmada derece girenlere kupa ve para ödülü vermek istiyoruz. Bu yarışların kurallarını ve ödülünü daha sonra açıklayacağız.

6. 1 Augustos 2010 tarihinde yapmış olduğumuz drag yarışında güvenlik olarak 350 metre beton bariyer ( her biri 3 metre 1.7 ton ve birbirine vidalı), 3.5 kilometre polis bariyeri ve 150 özel güvenlik kullandık. AKM Hipodrom un uzunluğu 1150 metredir ve zemin asfalttır. 402 metre yarış alanı ve 300 metre fren alanı belediye ekipleri tarafından süpürülüp temizlenmiştir. Yarış sırasında hiçbir güvenlik sorunu yaşamadık; bu sadece bizim değil yarışçılar ve seyircilerinde söylemidir. Eksiklerimizin farkındayız ve çözeceğiz.
[/i][/b]

Akhisar dan Açiklama

Boos yönetim kurulundan Ümit Uyar ile görüşmemize istinaden,doğal olarak haklı oldukları sebepten ( yarış alanının teminatının yatırılmış olması vs ) dolayı AKHİSAR ve ANKARA yarışları ayrı 2 yarış olarak daha önceden belirttiğimiz tarihlerde yapılacaktır arkadaşlar,iptal ve erteleme söz konusu değildir BMSport olarak düzenlediğimiz rpm race events yarış başlığı yakın sürede açılacaktır bilgilerinize..

Her iki yarışa katılan takip eden emeği geçen herkese tşk ler,Allah kazasız belasız,kaliteli yarışlar nasip etsin

Ankara offroad ve motokross günümden Özkan'ın çektiği resimler...19.06.2011

Eklentiler
9.JPG
8.JPG
8.JPG (36.26 KiB) 1096 defa görüntülendi
7.JPG
6.JPG
5.JPG
3.JPG
2.JPG
1.JPG
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti hetepe » 22 Haz 2011, 14:41

hetepe yazdı:..........................................Ankara'da 26 Haziran 2011 tarihinde drag organizasyonu vardır, gelen olursa skodam buluşması :idea: da düzenleriz. (Kimse gelmez kesin, ama ben yine de hatırlatayım:x .)

Bırakın gelmeyi; cevap yazan bile yok,...:roll: :x :? :shock: :cry:
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti mbarman » 22 Haz 2011, 15:13

engin bu forum bitti galiba. zaten yakındır bizide kovarlar :D :D :D
ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR, O GÜN BUGÜNDÜR
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Kırklareli
Arabanız: SEAT LEON 1,6TDİ CR DSG STYLE BEYAZ 2011

İleti skodahastası » 22 Haz 2011, 20:59

Güzel bir gün geçirmişsiniz aslında gelmek lazım ama çok uzak oralar ya
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti hetepe » 24 Haz 2011, 12:47

skodahastası yazdı:Güzel bir gün geçirmişsiniz aslında gelmek lazım ama çok uzak oralar ya
Sizin oralarda bu tür şeyler daha çok ama...
mbarman yazdı:engin bu forum bitti galiba. zaten yakındır bizide kovarlar :D :D :D

Doğrusun, öyle görünüyor...
kovarlarsa kovsunlar, buluruz başka biyer daha...Sen seatım.com'a, ben subarum.com' a...:D
Tekrar
G Ü N C E L . . .
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti hetepe » 28 Haz 2011, 07:17

Güzel bir etkinlik ve de buluşmaydı, katılan arkadaşlarla güzel zaman geçirdik.Bol fotoğraf çektik.Teşekkürler ederim. :D
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Buluşma & Organizasyon

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir