Ankara buluşması gerçekleşti..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Ankara buluşması gerçekleşti..

İleti SER53 » 01 Ağu 2011, 12:33

DSCF0508.jpg
Tozu dumana kattık...
DSCF0500.jpg
ayaktakiler :) soldan sağa 1-Yabani Yiğit Bey 2-Umutgiray Salih abi 3-Skodaizm Hakan Abi, 4-Bekocan Bektaş Abi 5-syossett Asım Abi 6- T.T (ismi unuttum özür) 7-gouki524 Umit=ben 8-Hakan Erdoğan 9-Henien Hakan Abi. Umarım yanlış yazmadım kimseyi

Eklentiler
DSCF0512.jpg
DSCF0510.jpg
DSCF0507.jpg
DSCF0507.jpg (89.85 KiB) 9012 defa görüntülendi
DSCF0505.jpg
DSCF0504.jpg
DSCF0503.jpg
DSCF0502.jpg
DSCF0502.jpg (95.77 KiB) 9012 defa görüntülendi
DSCF0501.jpg
Kullanıcı avatarı
SER53
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ümit
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia 2001 1.4 mpi

İleti hetepe » 01 Ağu 2011, 12:38

Güzel buluşma olmuş...ben de ''nasılsa oraya geleceksiniz diye'' mal gibi mühye köyü girişinde bekledim durdum...:(
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti SER53 » 01 Ağu 2011, 12:51

hetepe yazdı:Güzel buluşma olmuş...ben de ''nasılsa oraya geleceksiniz diye'' mal gibi mühye köyü girişinde bekledim durdum...:(

Tüh be abi yazık olmuş :( seninlede tanışmayı çok istiyodum, senin için tatilde demişlerdi sanki,
Kullanıcı avatarı
SER53
CLASSIC
CLASSIC

İleti SER53 » 01 Ağu 2011, 12:58

Çok güzel bi gündü, sohbet, gittigimiz yer, tanıştığım insanlar süperdi, oruçlu oruçlu aklıma getirmeyim dedim ama adanaların tadı damagımda hala, Bektaş abi, ellerin dert görmesin kısmetse ramazandan sonra bekliyoruz bi organizasyon daha.
Eklentiler
DSCF0511.jpg
DSCF0513.jpg
DSCF0517.jpg
DSCF0518.jpg
DSCF0519.jpg
DSCF0520.jpg
Kullanıcı avatarı
SER53
CLASSIC
CLASSIC

İleti tuzsuz » 01 Ağu 2011, 12:59

Güzel buluşma olmuş, katılan herkesin çok iyi vakit geçirdiği anlaşılıyor fotoğraflardan.
Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: 2005 Fabia special 1,4 101 HP

İleti hakanerdogan » 01 Ağu 2011, 13:01

hetepe yazdı:Güzel buluşma olmuş...ben de ''nasılsa oraya geleceksiniz diye'' mal gibi mühye köyü girişinde bekledim durdum...:(

Ben Özkan Abiyle konuştum, evi badana yapıyorum dedi, senin için de memlekette dedi bana. Yav onu bi arasaydın, numaramı verseydi sana, ulaşırdık birbirimize... Çok üzüldüm şimdi...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti canfezzz » 01 Ağu 2011, 17:13

Güzel bir buluşma olmuş haliyle bende bu ara forumu takip edemedim iş güç bi mühye buluşması vardı yalan olan ona çok katılmak istedim ama kısmet olmadı inşallah ramazandan sonraki buluşmada aranızda olmaya çalışacağım...:D
---BaŞKeNTLi---
Kullanıcı avatarı
canfezzz
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Muhammed yılmaz
Arabanız: 94 Favorit lx

İleti skoda_tudor06 » 02 Ağu 2011, 23:10

Asım Bey tesekkurler inşallah bir dahaki bulusmada bende varım :) gercekten guzel bulusma olmus ;)
skoda_tudor06
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Eray güler
Arabanız: octavia

İleti Bluedays » 03 Ağu 2011, 09:26

Bende çok istiyorum ama bir türlü nasip olmadı. Buradaki dostlar belki kızıyor, lafa gelince herkes katılacağım diyor ama gelen yok diyorlar ama inanın kısmet olmuyor. Bir dahaki buluşmayı söz veriyorum ben organize edeceğim. Buradan 1 ay öncesinde duyurup, katılmak isteyen dostların telefonlarını alacağım, burada olur, olmaz, hepsini tek tek arayıp, buluşma günü zamanını ve yerini hatırlatacağım.
Ramazan sonrası eylül sonu ekim başı gibi olabileceği kanaatindeyim. Tüm dostların ortak fikrini alarak, ortak bir zaman ayarlayacağız.
Şu ana kadar katılamayan arkadaşlar ile kendimizi affettiririz umarım.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti canfezzz » 06 Ağu 2011, 09:18

Bluedays yazdı:Bende çok istiyorum ama bir türlü nasip olmadı. Buradaki dostlar belki kızıyor, lafa gelince herkes katılacağım diyor ama gelen yok diyorlar ama inanın kısmet olmuyor. Bir dahaki buluşmayı söz veriyorum ben organize edeceğim. Buradan 1 ay öncesinde duyurup, katılmak isteyen dostların telefonlarını alacağım, burada olur, olmaz, hepsini tek tek arayıp, buluşma günü zamanını ve yerini hatırlatacağım.
Ramazan sonrası eylül sonu ekim başı gibi olabileceği kanaatindeyim. Tüm dostların ortak fikrini alarak, ortak bir zaman ayarlayacağız.
Şu ana kadar katılamayan arkadaşlar ile kendimizi affettiririz umarım.

Ben katılmayı çok istiyorum gerçekten...
---BaŞKeNTLi---
Kullanıcı avatarı
canfezzz
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Muhammed yılmaz
Arabanız: 94 Favorit lx

İleti syossett » 06 Ağu 2011, 15:54

Rica ederim Eray bey. İnşallah ramazan sonrası daha genıs katılımlı daha da sıcak bır bulusma tertıpleyecegız. Gercekten panorada kı bır saatlık ortam da bıle cok fıkır alısverısımız oldu ben pıknık bolumune katılamadıgım ıcın baya uzuldum ama yurt dısından yolcum vardı bır sonra kı bulusma daha organıze bır bulusma olacak ınancındayım sanırım forumdakı en genız kapsamlı bulusma oldu , bır sonrakı de dıllere destan olacak ınsallah saygılarımla.. guzel bur hafta sonu dılıyorum ..
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Arabanız: Favorit

İleti Bluedays » 12 Ağu 2011, 08:29

Bir sonrakinin organizesine talibim. Süreci uzun tutarsak, bayağı katılım sağlayabiliriz. Eylül sonu ekim başı gibi bir buluşma gerçekleştirebiliriz diye düşünüyorum.
Hayırlısı bakalım.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Henien » 12 Ağu 2011, 10:12

Bluedays yazdı:Bir sonrakinin organizesine talibim. Süreci uzun tutarsak, bayağı katılım sağlayabiliriz. Eylül sonu ekim başı gibi bir buluşma gerçekleştirebiliriz diye düşünüyorum.
Hayırlısı bakalım.

Organize diye bir şey yok dostum. Yapılması gereken tek şey forumda bir başlık açmak. Yer belli. Sadece zaman üzerinde mutabık kalınacak. Ben şahsen en az 5-6 sefer daha Beynam'dan başka yere gitmem. Bence harika bir ortamdı.

Ayrıca katılım sağlamak diye bir derdimiz de yok. Kaybeden gelemeyen oluyor sonuçta. Zaten 7-8 araba optimum rakam bence.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti halepce » 12 Ağu 2011, 10:39

Bu buluşmadan haberim vardı ve tatil nedeni ile maalesef çok istememe rağmen katılamadım. Bir sonraki buluşmada ben de olmayı çok isterim.
halepce
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Cihan TOPUZ
Arabanız: 2006 Skoda Octavia 1.6 MPI Classic

İleti Bluedays » 12 Ağu 2011, 11:08

Henien yazdı:
Bluedays yazdı:Bir sonrakinin organizesine talibim. Süreci uzun tutarsak, bayağı katılım sağlayabiliriz. Eylül sonu ekim başı gibi bir buluşma gerçekleştirebiliriz diye düşünüyorum.
Hayırlısı bakalım.

Organize diye bir şey yok dostum. Yapılması gereken tek şey forumda bir başlık açmak. Yer belli. Sadece zaman üzerinde mutabık kalınacak. Ben şahsen en az 5-6 sefer daha Beynam'dan başka yere gitmem. Bence harika bir ortamdı.

Ayrıca katılım sağlamak diye bir derdimiz de yok. Kaybeden gelemeyen oluyor sonuçta. Zaten 7-8 araba optimum rakam bence.

Organize diye birsey olmadığı için katılım 7-8 arabayı geçmiyor dostum...
Maalesef organize olamıyoruz. Katılım sağlamak gibi bir derdimiz de var. Senin olmayabilir ama bizim var.
Daha öncede yazdım, insanlar katılmak istiyor fakat gelemiyor. Keyfiyeten gelmemezlik etmiyor.
Buluşma tarihini çok önceden açıklayıp, bir kişinin gelen kişilerin kaydını tutması, buluşma zamanını bir yada iki gün önceden haber vermesi gerekiyor. Ayrıca yer konusu senin hoşuna gitmiş olabilir ama insanların ortak görüşü alınarak, uygun yer ve zaman belirlenmesi gerekiyor. Sana hoş gelen diğerine uzak gelebilir mesela.
Bu tarz şeyler de organizasyon gerektiriyor.
Ben bu işlemlerin tamamında aktif rol oynayabilirim. Başka yapmak isteyen olursa yardımcı da olabilirim.
7-8 araçlık bir katılım katılım değil sadece bir arkadaş buluşmasıdır.
Bu sebeple forumda aktif olarak yer alan ve şu ana kadar buluşmaya katılamayan dostları da unutmamak gerekir.
Saygılar.
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti oktay06 » 12 Ağu 2011, 11:20

Forumu epeydir takip ediyorum çokta yararını görüyorum her ne kadar çok yazmasamda bende sağlam bir skodacı oldum. Buluşmaya bende çok katılmak istiyordum malesef ailemi memlekete götürdüm o gün onun için katılamadım ama bir dahakine bende katılacağım inşallah. Ser53(Ümit abimden) aldım haberi çok güzel geçmiş o gün içim gitti ama kısmet işte gelemedim inşallah bidahaki buluşmaya ordayım...
oktay06
Yeni Üye
Yeni Üye

Arabanız: 2001 Octavia elegance 1.6i

İleti hetepe » 12 Ağu 2011, 13:13

Bluedays yazdı:
Henien yazdı:
Hayırlısı bakalım.

Organize diye birsey olmadığı için katılım 7-8 arabayı geçmiyor dostum...
Maalesef organize olamıyoruz. Katılım sağlamak gibi bir derdimiz de var. Senin olmayabilir ama bizim var.
Daha öncede yazdım, insanlar katılmak istiyor fakat gelemiyor. Keyfiyeten gelmemezlik etmiyor.
Buluşma tarihini çok önceden açıklayıp, bir kişinin gelen kişilerin kaydını tutması, buluşma zamanını bir yada iki gün önceden haber vermesi gerekiyor. Ayrıca yer konusu senin hoşuna gitmiş olabilir ama insanların ortak görüşü alınarak, uygun yer ve zaman belirlenmesi gerekiyor. Sana hoş gelen diğerine uzak gelebilir mesela.
Bu tarz şeyler de organizasyon gerektiriyor.
Ben bu işlemlerin tamamında aktif rol oynayabilirim. Başka yapmak isteyen olursa yardımcı da olabilirim.
7-8 araçlık bir katılım katılım değil sadece bir arkadaş buluşmasıdır.
Bu sebeple forumda aktif olarak yer alan ve şu ana kadar buluşmaya katılamayan dostları da unutmamak gerekir.
Saygılar.
+1
söylediklerine tamamen katılıyorum, geçenki buluşmaya katılmam çantada keklikken, son dakikadaki yer değişikliğinden haberim olmadı ve önceden kararlaştırılmış olan yerde 1 saat bekledim, benim için buluşma yalan oldu yani...daha öncesinde de onca uğraşıma rağmen kimseyi kıpırdatamadım yerinden.
Böyle bir organizeyi artık ben yapmam ama sen ya da başka bir arkadaşıma elimden gelen tüm desteği veririm.
Zaten buluşma konusuna nazlı olan sitedeki arkadaşlarla, buluşmayı kolaylaştırmak adına uzak yerlere gitmeyi ben de düşünmüyorum, örneğin sincandan gelip beynama gitmek cesaret ister her açıdan.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti Bluedays » 12 Ağu 2011, 15:22

Ben bu konuda gönüllüyüm. Şu bayramı bi geçirelim. Sonrasında çalışmaya başlayacağım.
Uzun süredir forumdayız artık dostlarımızı tanıma vakti geldi, geçiyor.
Allah kısmet ederse, biraraya geliriz inşallah.
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

ÖncekiSonraki

Buluşma & Organizasyon

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir