ANKARA- 2 Ekim Buluşma Organizasyonu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ANKARA- 2 Ekim Buluşma Organizasyonu

İleti skodaizm » 03 Ekm 2011, 19:54

Gayet güzel bir buluşma olmuş. Katılım da fena değil. Bekocan ın sihirli elleriyle yiyecekler de muhteşem olmuştur. Yanınızda olmak varmış :(

Darısı haftaya başımıza inşallah.

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti fırtına06 » 03 Ekm 2011, 19:55

valla bende ilk defa katıldım buluşmaya çok güzel vakit geçirdik. bir daha ki buluşmayı iple çekiyorum.arkadaşlar ismim bu arada osman 42 plakalı octavıa collectıon plus.resimler süper çıkmış bende atacaktım ama bulamadım sayfada nasıl atıyoruz resimleri sayfaya
fırtına06
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: octavıa collectıon plus

İleti T.T. » 03 Ekm 2011, 20:16

Skodaizm hakan abi sende gelsen daha iyi olurdu ama neyse... :)
Kullanıcı avatarı
T.T.
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Skoda Fabia 2004 1.2 47 Kw Kit : Lovato EasyFast

İleti syossett » 03 Ekm 2011, 22:14

arkadaşlar guzel gectıgı aşıkar :) panoraya kac oto/ kişi geldı, beynama kac kısı gıttınız bıraz ayrıntı yazın yaa 8-)
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Arabanız: Favorit

İleti Henien » 04 Ekm 2011, 08:33

syossett yazdı:arkadaşlar guzel gectıgı aşıkar :) panoraya kac oto/ kişi geldı, beynama kac kısı gıttınız bıraz ayrıntı yazın yaa 8-)

Mühim olan keyfiyet Asım Abi kemmiyet değil :) Sayımız benim işbu konu altında daha önce belirttiğim üzere tam ideal sayıydı. Engin ve Gökhan da panarodan sonra yanımızda olsaydı daha güzel olacaktı ama artık bahara yapacağımız buluşmaya gelmeleri şart oldu. Tabi senin de.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti umutgiray » 04 Ekm 2011, 09:21

her şey iyi güzel olmuş ta resimler nerde.:x
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti Bluedays » 04 Ekm 2011, 12:21

Bir tek benim fotolar yüklenmiş. Diğer arkadaşlar bir kaç aya yüklerler heralde :D
Allah'tan benimkileri koymuşuz, millete yalancı çıkacaktık :lol:
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti Henien » 04 Ekm 2011, 12:57

Bluedays yazdı:Bir tek benim fotolar yüklenmiş. Diğer arkadaşlar bir kaç aya yüklerler heralde :D
Allah'tan benimkileri koymuşuz, millete yalancı çıkacaktık :lol:

+1
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti hakanerdogan » 04 Ekm 2011, 15:20

Katılan herkese teşekkürler, muhabbet çok güzeldi, ek olarak Bektaş abiye tekrardan teşekkürlerimizi iletiyoruz :)
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti bekocan » 04 Ekm 2011, 20:28

hakanerdogan yazdı:Katılan herkese teşekkürler, muhabbet çok güzeldi, ek olarak Bektaş abiye tekrardan teşekkürlerimizi iletiyoruz :)

ben teşekkür ederim
gecen sefer söz verdigim gibi çiğ köftemizide yapmış olduk herkesin kesesine bereket umarım herkes beğenmiştir.benden yana helal olsun.
bu buluşmamızda gayet güzel ve seviyeli oldu çok değerli zamanlarını ayırıpta bu organizasyona gelen arkadaşlarımıza teşekkür ederim. böyle organizasyonlara kimse katılmak zorunlu değildir lakin böyle bir ortamda istesenizde bulamassınız bu yüzden hernekadarda önemli işlerim olsa bu buluşmalara katılarak değerli insanlarla tanışmak benim için daha önemli . buraya katılmasaydım herzamanki gibi rutin işlerimizden biriyle uğraşacaktım , bence böyle farklı buluşmalara diğer arkadaşlarımızda o çok değerli zamanlarını ayırırlarsa ömrümüzde güzel bir anı olarak kalır diye düşünüyorum . tekrar gelemeyenlerde de teşekkür ediyorum ama gelenlere 2 kere teşekkür ediyorum emeği geçenlere Saygılarımla.
Kullanıcı avatarı
bekocan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: bektaş öztürk
Arabanız: 93 favorit

İleti oeb » 04 Ekm 2011, 21:20

bluedays ben foto yukleyemıyorum yardım edermısın
oeb
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: OMER.
Arabanız: FAVORİT LX-octavia 1.4 tsi dsg

İleti Bluedays » 04 Ekm 2011, 22:40

Dostum, maalesef fotoğrafları bende yükleyemedim. Engin abiye yolladım sağolsun o foruma koydu.
Birisi şu foto işini etraflıca anlatırsa hallederiz diye düşünüyorum. İmageshackten ben ayarlayıp, buraya koyuyordum ama imageshacktan de yapamadım. Son çare engin abi halletti ama nasıl yaptı bilmiyorum.

Bilen dostlardan yardım talep ediyoruz.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hetepe » 05 Ekm 2011, 08:54

Öncelikle elinizdeki fotonun en fazla 1024*768 boyutunda olması gerekir, daha büyüğünü site kabul etmiyor, sonrasında cevapla seçeneğinden itibaren ''eklenti yüklemesi'' butonunu tıklıyorsunuz, ''gözat'' ile fotoğraf konumunu bulup ilgili fotoğrafa ''ekle'' tıklıyorsunuz, foto sayısına göre bu işlemi tekrar ediyorsunuz. eklediğiniz fotoyu/ları mesaj penceresinin altında etiket olarak görüyorsunuz.sonrasında ''dosya ekle'' yi tıklayıp ''gönder'' i tıkladığınızda mesajınız fotolarla beraber foruma eklenmiş oluyor. Zamanım olursa size fotoğraflarla da izah ederim.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti bekocan » 16 Ekm 2011, 21:39

ustalar nerde fotolar yokmu başka ben çekmedim siz yüklersiniz diye
selcuk fotoları sayfanın enalttında solda ki büyük yazı ile CEVAPLA yeri var oradan yükleyebilirisn eğerki boyutlar büyük derse bu adresten küçült sonra yükle http://www.photosize.com/
Kullanıcı avatarı
bekocan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: bektaş öztürk
Arabanız: 93 favorit

İleti Bluedays » 17 Ekm 2011, 10:15

bekocan yazdı:ustalar nerde fotolar yokmu başka ben çekmedim siz yüklersiniz diye
selcuk fotoları sayfanın enalttında solda ki büyük yazı ile CEVAPLA yeri var oradan yükleyebilirisn eğerki boyutlar büyük derse bu adresten küçült sonra yükle http://www.photosize.com/

Bektaş ağabey bendeki fotoları yükledik zaten. Birkaç tane daha kaldı ama onlar da dağ taş ağabey :)
Diğer arkadaşlar da bayağı çektiler ama kimse yüklemedi maalesef :(
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Önceki

Buluşma & Organizasyon

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir