ANKARA- 2 Ekim Buluşma Organizasyonu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ANKARA- 2 Ekim Buluşma Organizasyonu

İleti SELİM_ANK » 29 Eyl 2011, 15:44

bi terslik olmazsa bende geliyorum:)

Kullanıcı avatarı
SELİM_ANK
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Elegance 2003

İleti Bluedays » 29 Eyl 2011, 16:34

SELİM_ANK yazdı:bi terslik olmazsa bende geliyorum:)

İnşallah dostum bekleriz.

Güncel durum,

1-Bluedays - Selçuk
2-halepce - Cihan
3-hetepe - Engin
4-delidolu - Özkan
5-şahinbey - Şahin abi
6-hakanerdoğan - Hakan
7-syossett
8- Henien
9- bekocan
10- T.T.
11- oeb
12- serdar5306
13- skodacı_71
14- oktay06
15-onurson - onur
16- erdy05 - erdi
17- ser53
18- despedida - müjdat
19- room
20- gogo969
21- isnilgiz
22- fırtına06
23- ultraoyuncu
24- nadir
25- SELİM-ANK
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti bekocan » 29 Eyl 2011, 20:43

Şelçuk kardeş
menü; birer şiş adana , mangalda tavuk; çiğköfte; muhtelif aparatif
lakin bunların alınması için bana kredi kartı olan bir arkadaş gelsin alış verişimizi benim burdan yapıp
direk olarak araç konvoyu bizi Turan güneş bulvarında bizi bekler biz gelince konvaya katılırız devam ederiz
alırış veriş limitini oto parktan gelen kişi sayısına göre bizim ordan yapar çıkarız.
Kullanıcı avatarı
bekocan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: bektaş öztürk
Arabanız: 93 favorit

İleti Henien » 30 Eyl 2011, 08:58

bekocan yazdı:Şelçuk kardeş
lakin bunların alınması için bana kredi kartı olan bir arkadaş gelsin alış verişimizi benim burdan yapıp
direk olarak araç konvoyu bizi Turan güneş bulvarında bizi bekler biz gelince konvaya katılırız devam ederiz
alırış veriş limitini oto parktan gelen kişi sayısına göre bizim ordan yapar çıkarız.

Ama geçen sefer çok artmıştı, hem israf oldu hem de maliyet gereksiz yere yüksek çıktı. Bu sefer buna dikkat etmekte fayda var. Örneğin şişlerin porsiyonu biraz azaltalım. Hele ki çiğ köfte olacaksa... Geçen sefer yanlış hatırlamıyorsam tavuklar kalmıştı. Bir sürü domates salatalık patlıcan hep artmıştı.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti syossett » 30 Eyl 2011, 10:20

Haklısın heinen.. once bulusup sayıya bakıp ona gore golbasındakı makrodan alınabılır.
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Arabanız: Favorit

İleti Bluedays » 30 Eyl 2011, 10:21

Ağabey, sen neredesin. Yer ve semt olarak? Yakınlardaysan ben geleyim. Ordan beraber döneriz. Ben batıkentteyim.

Henien yazdı:

Ama geçen sefer çok artmıştı, hem israf oldu hem de maliyet gereksiz yere yüksek çıktı. Bu sefer buna dikkat etmekte fayda var. Örneğin şişlerin porsiyonu biraz azaltalım. Hele ki çiğ köfte olacaksa... Geçen sefer yanlış hatırlamıyorsam tavuklar kalmıştı. Bir sürü domates salatalık patlıcan hep artmıştı.

Dostum , alışverişi önce yapmamalıyız o zaman. Mesela panorada insanlar buluşur. Sonra biz alışveriş yapmadan arar sorarız, kaç kişi katıldı ise ona göre kafamızda belirler, alışveriş yaparız.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Henien » 30 Eyl 2011, 11:13

Geçen sefer de öyle yapmıştık, panorada buluşup sonra adama sayısına göre makromarketten almıştık. Ama herkes aç olunca alışveriş esnasında biraz ucunu kaçırmışız :))
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Bluedays » 30 Eyl 2011, 11:16

Bu sebeple aslında ekmek içi bulursak köfte de yapabiliriz. Hani tavukda alırız köftede yaparız fazla kalmaz bu şekilde diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Henien » 30 Eyl 2011, 11:19

ne aldığımızda değil hocam sorun zaten ne kadar aldığımızda :) Bence geçen seferin tecrübesi kapsamında ve adana-çiğ köfte ustası sayın bekocan'ın önereceği miktarların üzerine çıkmayalım derim. Buna rağmen artarsa, hep beraber artan bütün köfteleri ve tavukları kendisine yediririz olmazsa :D
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Bluedays » 30 Eyl 2011, 12:23

Olabilir.
Bu arada meteorolojinin sitesinden baktım yarın da hava bugünki gibi parçalı bulutlu olacakmış.
İnşallah yağmur yaş olmaz da keyfimizi sınırlamaz.
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti despedida » 30 Eyl 2011, 14:46

organizasyon gerçekleşecek değilmi yer zaman göremedim forumda
despedida
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: müjdat arıkkan
Arabanız: skofa favorit

İleti 06DE1203 » 30 Eyl 2011, 15:51

ARKDASLAR BENIDE EKLEYIN LISTEYE BIDE TEL NUMARAMI VERIYIM DE ARARSINIZ KIME VERIYIM TEL NUMARAMI
w w w . s k o d a t u r k e y c l u b . c o m
Kullanıcı avatarı
06DE1203
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: reha burak canlı
Arabanız: 2011 OCTAVIA 1.6 TDİ AMBİENTE

İleti Bluedays » 30 Eyl 2011, 16:14

Dostlar,
02 Ekim 2011 günü saat 11.00'da panora alışveriş merkezi otoparkında buluşup, oradan beynama gideceğiz.
Buluşmamız herkese açıktır. Lütfen o saatte orada olalım. Bana telefonlarını vermiş olan tüm üyelere bu hatırlatma yarın kısa mesaj ile yapılacaktır.

1-Bluedays - Selçuk
2-halepce - Cihan
3-hetepe - Engin
4-delidolu - Özkan
5-şahinbey - Şahin abi
6-hakanerdoğan - Hakan
7-syossett
8- Henien
9- bekocan
10- T.T.
11- oeb
12- serdar5306
13- skodacı_71
14- oktay06
15-onurson - onur
16- erdy05 - erdi
17- ser53
18- despedida - müjdat
19- room
20- gogo969
21- isnilgiz
22- fırtına06
23- ultraoyuncu
24- nadir
25- SELİM-ANK
26- 06DE1203
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti bekocan » 30 Eyl 2011, 18:46

Şelcuk ve Hakan Abidin paşaya gelin sabahtan
üçümüz oto parktaki katılım oranına ğöre bizim burdan alış verişimizi yaparız
heryerden çiğköfte malzemesi tam bulamayız o yüzden benim bildiğim marka olması lazım yoksa kıvamı tutturamam sonra rezil oluruz . aynısı kebap içinde geçerli.
dediğim ğibi toplam daki gelen sayısını Asım abiye sorarak malzemelerimizi alırız Asım abide oto parkı toplar sonra Turan Güneş bulvarında dizilirsin sizler bizde hemen gelince devam ederiz.
gecen seferkinde arkadaşlarımızı tanıyamadığımdan sesimi çıkarmadım ayıp olmasın diye gerçekten tavukları fazla almıştık
bu sefer dediğim gibi katılım çok olacağından 1 er şiş adana tatımlık tavuk ve tatdımlık çiğ köfte yapmak olacak
tabi ki kimse aç kalmayacak vede fazla artmayaçak şekilde ayarlamaya çalışacağız
birde şu var aç kalmaktan sa az malzeme arta bilir bu da normaldir.
bu yüzden katılım sayısnı öğrendikten sonra seri bir şekilde oyalanmadan bana 2 kişi lazım
bende krade kredi kartı olmadığından birinizde olsun yeter
benim burdan buluşma yeri takriben 15 dakika civarı .
Kullanıcı avatarı
bekocan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: bektaş öztürk
Arabanız: 93 favorit

İleti oeb » 30 Eyl 2011, 21:25

yeme içme önemlı değil yeterkı şu lıste tam gelsın sohbet bıle karnımızı doyurur
oeb
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: OMER.
Arabanız: FAVORİT LX-octavia 1.4 tsi dsg

İleti skodacı_71 » 30 Eyl 2011, 21:45

Benim gelip gelmeme işi şu an için tehlikede :( Vardiye sistemi ile çalıştığım için mesaiye yazılmış olablirim (normalde izinli gözüküyordum) yarın tekrar bakarım eğer yazılmış olursam malesef gelemeyeceğim :( Özür dilerim herkezden
Kullanıcı avatarı
skodacı_71
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Süleyman Çelik
Arabanız: Skoda Favorit 135L

İleti T.T. » 30 Eyl 2011, 23:19

SKODAM.COM & ÜYELERİ
İsteğimizdi sadece mutlu bir buluşma, Yaradanın lütfuyla karşılaştık PANORA meydanında. Önceleri konuştuk olurmuydu böyle bir buluşma, Söz verdik birbirimize İnternet aleminde bir forumda. Gökyüzü rahmetini yağdırırdı her buluşmamızda, Ve yine bir akşam vakti gün batımında, Şahit oldu orman ve evet dedi yer Beynam'da. Amacımızdı Rıza-i İlahi düştük yola, Buluşmamız var Ankara Beynam Ormanlarında...
Yer : Panora Üst Otoparkı
Tarih : 02.10.2011 Pazar - Saat : 11:00

Kullanıcı avatarı
T.T.
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Skoda Fabia 2004 1.2 47 Kw Kit : Lovato EasyFast

İleti hitfavorit » 01 Ekm 2011, 04:49

Çalışıyorum :x çalışmasam kesin bende gelirdim :(
hitfavorit
CLASSIC