izmirde bugüne kadar buluşma yapıldımı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

izmirde bugüne kadar buluşma yapıldımı

İleti serkanergezer » 13 Kas 2012, 15:57

Bir buluşma yapalım evet bende gelirim. Diger bir çok ilde bu gibi aktiviteler düzenleniyor. Bizim neyimiz eksik :D

Kullanıcı avatarı
serkanergezer
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Serkan ERGEZER
Nereden: İzmir
Arabanız: Fabia Special

İleti skodaizm » 13 Kas 2012, 16:31

serkanergezer yazdı:Bir buluşma yapalım evet bende gelirim. Diger bir çok ilde bu gibi aktiviteler düzenleniyor. Bizim neyimiz eksik :D

Sorma... En son İstanbul toplantısında izdihamdan araçları park edecek yer bile bulamamıştık ta, o yüzden kimse katılmamıştı

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti ünsal » 13 Kas 2012, 16:35

Ben zamanında yırtındım ama nafile 15 kişi gelirim yazdı 3-5 kişiden fazla olmadı hepsini ben düzenledim neredeyse tşörtlermi bastırmadım,arabalarastıcker yaptırdım ellerine teslim ettim,servis ve yedek parçacıları ayarladım indirimli parça aldık ama insanlara iyilik yaramıyor bir zamanlar formda ayın otomobili bölümü açtırıp her ay bir otomobil birinci seçip,indirim kuponu,şapka,tşört,aksesuar vs.. çok uğraştık sanki para kazanıyoruzda bize faydası var gibi :(
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Arabanız: Audi A3

İleti mataramasukoy » 13 Kas 2012, 17:31

ne tür bişey yapılacak mesela .. paint ball oynayabiliriz misal .. veya baska bişey bende gelirim ancak hafta sonnu olursa
mataramasukoy
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: AD
Arabanız: skoda fabia special

İleti Mustafabh » 13 Kas 2012, 17:39

bende gelmek isterim arkadaşlar. tanışmış oluruz hem.
konuyu takip ediyorum yakından :)
Mustafabh
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: MBH
Arabanız: Fabia 1.4 HB Ambiente '05

İleti paranoia » 01 Oca 2013, 14:20

ünsal yazdı:Ben zamanında yırtındım ama nafile 15 kişi gelirim yazdı 3-5 kişiden fazla olmadı hepsini ben düzenledim neredeyse tşörtlermi bastırmadım,arabalarastıcker yaptırdım ellerine teslim ettim,servis ve yedek parçacıları ayarladım indirimli parça aldık ama insanlara iyilik yaramıyor bir zamanlar formda ayın otomobili bölümü açtırıp her ay bir otomobil birinci seçip,indirim kuponu,şapka,tşört,aksesuar vs.. çok uğraştık sanki para kazanıyoruzda bize faydası var gibi :(
Ünsal Bey ; siz gene tecrübenizle bir organizasyon ayarlayabilirsiniz bence . Ayrıca zaten sayısal çoğunluktan ziyade nitelik ve gönül çoğunl.uğu tercihimdir. 3-4 kişi ile başlarız biz devam edebilirsek zamanla sayı artar diye düşünüyorum. Bütün çabalarınız boşa gitmiş gibi düşünmeyin. 1 iyi insan bulmak bir sürü şeye değer. Bir gayretlenelim ama İlkharekeTı bİrİ vermelı aynı motor gıbı yoksa hıc bır Zaman calısmayacak
paranoia
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Nuri Şalk
Arabanız: Octavia 1.6 TDI DSG Otomatik 2011 Makyajlı Ambient

İleti ünsal » 18 Ekm 2013, 00:12

paranoia yazdı:
ünsal yazdı:Ben zamanında yırtındım ama nafile 15 kişi gelirim yazdı 3-5 kişiden fazla olmadı hepsini ben düzenledim neredeyse tşörtlermi bastırmadım,arabalarastıcker yaptırdım ellerine teslim ettim,servis ve yedek parçacıları ayarladım indirimli parça aldık ama insanlara iyilik yaramıyor bir zamanlar formda ayın otomobili bölümü açtırıp her ay bir otomobil birinci seçip,indirim kuponu,şapka,tşört,aksesuar vs.. çok uğraştık sanki para kazanıyoruzda bize faydası var gibi :(
Ünsal Bey ; siz gene tecrübenizle bir organizasyon ayarlayabilirsiniz bence . Ayrıca zaten sayısal çoğunluktan ziyade nitelik ve gönül çoğunl.uğu tercihimdir. 3-4 kişi ile başlarız biz devam edebilirsek zamanla sayı artar diye düşünüyorum. Bütün çabalarınız boşa gitmiş gibi düşünmeyin. 1 iyi insan bulmak bir sürü şeye değer. Bir gayretlenelim ama İlkharekeTı bİrİ vermelı aynı motor gıbı yoksa hıc bır Zaman calısmayacak

Merhaba istesekte zor izmirden ayrıldım iş sebebiyle istanbul Avrupa yakasındayım artık istanbuldakilere katılırım ama izmirde hala bağlantılarımız var skodadan kopmadık her konuda izmirde tanıdık ustalarımız var çok şükür çözemediğimiz arıza kalmadı (fabrikaya kadar sorduk gerektiğinde) zaten geçmiş konularda bir çok mesajım vardır formda denk gelir yazları geliyorum denk gelirse buluşmalar katılırım...
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Arabanız: Audi A3

Önceki

Buluşma & Organizasyon

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir