ANKARA BULUŞMASI - 6 Mayıs 2012 PAZAR

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ANKARA BULUŞMASI - 6 Mayıs 2012 PAZAR

İleti skodaizm » 08 May 2012, 07:23

Ankaralı arkadaşlar,

Sizlere helal olsun diyorum. Hemen hemen yılda iki defa bu toplantıları hemde neredeyse kemikleşmiş bir kadro ve geniş katılımla geleneksel hale getirdiniz.

Bu tür bir toplantıyı bizim İstanbul tayfasından görmek neredeyse imkansız. Aylarca önce yazışmaya başlansa da; Ya işleri çıkar ya da toplantı yeri beğenilmeyip herkes evine yakın olsun ister.

Sizler ise mesafe ve başka bahaneler bulmadan Beynam gibi neredeyse tüm Ankara ya uzak bir noktada bile bu toplantıyı yapıp forum ruhunun ne demek olduğunu gösteriyorsunuz.

Ankaralı olmak başka bir ayrıcalık olsa gerek. Boşuna Atamız başkent seçmemiş demekki. İyi ki sizler varsınız da, bir nebze olsun forum ruhunun ne demek anlamını görüyoruz. Bizler sizin gibi gerçek değil, sanal kahramanlara sahibiz ne yazık ki.

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti umutgiray » 08 May 2012, 09:08

skodaizm yazdı:Ankaralı arkadaşlar,

Sizlere helal olsun diyorum. Hemen hemen yılda iki defa bu toplantıları hemde neredeyse kemikleşmiş bir kadro ve geniş katılımla geleneksel hale getirdiniz.

Bu tür bir toplantıyı bizim İstanbul tayfasından görmek neredeyse imkansız. Aylarca önce yazışmaya başlansa da; Ya işleri çıkar ya da toplantı yeri beğenilmeyip herkes evine yakın olsun ister.

Sizler ise mesafe ve başka bahaneler bulmadan Beynam gibi neredeyse tüm Ankara ya uzak bir noktada bile bu toplantıyı yapıp forum ruhunun ne demek olduğunu gösteriyorsunuz.

Ankaralı olmak başka bir ayrıcalık olsa gerek. Boşuna Atamız başkent seçmemiş demekki. İyi ki sizler varsınız da, bir nebze olsun forum ruhunun ne demek anlamını görüyoruz. Bizler sizin gibi gerçek değil, sanal kahramanlara sahibiz ne yazık ki.

maalesef bu büyük bir sıkıntı. buluşmaya katılır katılmaz o ayrı bir şey ama insanların yok bana uzak bana yakın olsun gibisinden yaklaşımları rahatsız edici bir durum. sana yakın olan bana uzak olucak böyle düşünürsek. ancak biz yakınlığı kendi aramızda, arkadaşlık olarak tesis etmeye çalışıyoruz. gerisi laf-ı güzaf zaten.
sen yinede sıkma canını; fahri ankaralısın nede olsa.
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Nereden: Ankara
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti umutgiray » 08 May 2012, 09:17

resimlere devam edelim
Eklentiler
DSCN1761.JPG
DSCN1759.JPG
DSCN1758.JPG
DSCN1757.JPG
DSCN1756.JPG
DSCN1751.JPG
DSCN1750.JPG
DSCN1749.JPG
DSCN1748.JPG
DSCN1747.JPG
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti umutgiray » 08 May 2012, 09:27

devam
Eklentiler
DSCN1765.JPG
DSCN1764.JPG
DSCN1763.JPG
DSCN1762.JPG
DSCN1760.JPG
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti umutgiray » 08 May 2012, 09:39

ve son resimler.

resim kalitesi boyutlandırmada ndolayı galiba biraz bozuldu. artık idare edeceksiniz.
Eklentiler
DSCN1755.JPG
DSCN1754.JPG
DSCN1753.JPG
DSCN1752.JPG
DSCN1746.JPG
DSCN1745.JPG
DSCN1744.JPG
DSCN1741.JPG
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti 06SMMM » 08 May 2012, 09:54

Arkadaşlar aranıza katılamadım nedeni cep telefonumun pazar günü gün boyunca başka odada kalması ve içindeki ajandadaki notu haliyle duyamadıgım için gelemedim. Çok başarılı bir düzenleme olmuş inşallah diğer sefere gelecegim.
Kullanıcı avatarı
06SMMM
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ERDEM SOYDEMİR
Arabanız: OCTAVIA ELAGANCE 1.6 MPI

İleti mustklc » 08 May 2012, 11:41

höyt, yavaş yeyin yahu.

ortadaki suya bansaydım keşke o yeterdi artık napalım bir dahaki buluşmaya
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti umutgiray » 08 May 2012, 15:18

yemek olayının hakkını verecek olan sendin ama erken kaçtın.
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti mustklc » 08 May 2012, 15:32

umutgiray yazdı:yemek olayının hakkını verecek olan sendin ama erken kaçtın.

göbekten dolayı mı
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti umutgiray » 08 May 2012, 15:34

mustklc yazdı:
umutgiray yazdı:yemek olayının hakkını verecek olan sendin ama erken kaçtın.

göbekten dolayı mı

ne desem yalan olur şimdi :D :oops:
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hetepe » 08 May 2012, 18:51

gôbek derken başkanım? :)
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti bekocan » 08 May 2012, 19:39

hakanerdogan yazdı:Başta Bektaş Abi olmak üzere her iki buluşma yerinde de katılan, yalnız bırakmayan arkadaşlara teşekkürler.

teşekkürler Hakan katılan arkadaşlarıma bende teşekkürler ederim elimizden ne geldiyse yapmaya çalıştık darısı bir sonra ki katılıma
Kullanıcı avatarı
bekocan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: bektaş öztürk
Arabanız: 93 favorit

İleti Kindred Brujah » 08 May 2012, 20:43

bi sonraki buluşmayı haziran sonuna doğru yapsak nasıl olur :) okulu vizesi finalleri olanlarında hepsi geçmiş olur :) Çok büyük pişmanlık duyuyorum şu an katılamadığıma, o ortam, o yemekler ne öyle yahu :D
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti hakanerdogan » 08 May 2012, 23:10

skodaizm yazdı:Ankaralı arkadaşlar,

Offf açtın benim karbüratörün dört boğazını şimdi bu gazla biz....

Şaka bir yana her zaman aramızda görmekten seni mutluluk duyarız abicim, evime Beynam yaklaşık olarak 70 km tek gidiş, bir de dönüşü var fakat Hakan Abi (avgat bey) güzel bir yol tarif etti inadına Eymir'e, Yaylabağ Köyü'ne falan girerek o tepelere, yeşil yerlere, göl manzaralı yerleri dolanarak döndüm, bir tepeye çekip, minderi serip oturdum, bir sigara tellendirdim otların üzerinde eve öyle geri döndüm.

Gezmeyi sevmek başka bir şey. Mesafeyle falan alakası yok işin, içine karıştırıyorsan mesafeyi, menfi çıkarlarını gözetiyorsan zaten ortamda sorun yaşarsın. Yanlış anlaşılmasın, imkan olmayabilir fakat gezecek, gelecek adam gelir abi.

Aha bizim Avukat, kolu kırmış yine de geldi, bi ton araba var eşşek değil ya kimse birileri bırakır, alır :) Diyorum ya ruh meselesi biraz da. İşi gücü olup Beynam'a çıkamayacak arkadaşlar da kısıtlı vakitlerinde saolsunlar yine de bir şekilde uğradılar ilk buluşma yerine.

Ruh meselesi dedim ya, bi de evlilik meselesi Tırsıyosan o iş yaş Ben bunu gördüm.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti skodaizm » 08 May 2012, 23:55

hakanerdogan yazdı:

Ruh meselesi dedim ya, bi de evlilik meselesi Tırsıyosan o iş yaş Ben bunu gördüm.

Hakan,

Gazı verdin de bizim İstanbul tayfasında gaz teli çoktan kesmiş ne karburatöre ne de motora gaz gelmiyor.

Şaka bir yana 22-23 Eylül de Ankara FNSS Gölbaşı Tank fabrikasında olacağım. Bari o zaman da bir yaza veda buluşması düzenleyin de sizinle birlikte olup yeniden aynı Skoda Forum ruhunu yaşayalım. İstanbul dan aldığımız( pardon alamadığımız) boş gazı Ankara da güzel Beynam havası ile telafi edelim.

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti hakanerdogan » 09 May 2012, 01:19

Ne demek abi, sen gelmeden haber et yeter ki :)
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hetepe » 09 May 2012, 07:45

Böylece sonbahar buluşmasının da tarihi belli olmuş oldu...merak edenler, bir sonraki buluşmayı bekleyenler için tarih bu olabilir...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti umutgiray » 09 May 2012, 08:50

hetepe yazdı:Böylece sonbahar buluşmasının da tarihi belli olmuş oldu...merak edenler, bir sonraki buluşmayı bekleyenler için tarih bu olabilir...

engincim organizasyonu senden bekliyoruz bu defa eskiden olduğu gibi. (ekmeği ekmekçiden alacaksın hesabı)
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

ÖncekiSonraki

Buluşma & Organizasyon

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir