Balıkesirde (Jawacı) Murat Abimizle Tanışma

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Balıkesirde (Jawacı) Murat Abimizle Tanışma

İleti ozantavsan » 08 Tem 2012, 21:35

Bu akşam saat 19:30 gibi JAWACI , Murat Sürer abimizle buluşma , tanışma fırsatı buldum.
Muhtemelen şu an daha İstanbula varmamıştır.
Havrandan yola çıkarken aradı ve buluştuk.
Vakit Kısıtlıydı , Biraz muhabbet ettik.Sonra yollara koyuldu , İstanbul'a doğru.
Tanışmak yeni bir dost edinmek keyif vericiydi.

Vardığında okur bu mesajı , şimdiden selamlar Murat Abi...

Fotoğraf çektik bir iki tane..Umarım daha bir çok skoda severle tanışır ve dost oluruz.

Eklentiler
sahibinden_070712-1950.jpg
sahibinden_070712-1949.jpg
sahibinden_070712-1948.jpg
sahibinden_070712-1947.jpg
sahibinden_070712-1947(001).jpg
SKODA YOLDA
YOUTUBE Http://www.tinyurl.com/skodayolda
FACEBOOK Https://www.facebook.com/SkodaYolda
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ozan TAVŞAN
Nereden: Balıkesir
Arabanız: 94 Skoda Favorit GLX - LPGli

İleti jawacı » 09 Tem 2012, 11:47

aleykümselam ozan kardeşim. nice zamandır balıkesirden gelip geçerken bir fırsat bulup sana uğrayamamıştım. nihayet dün seninle tanıştık. yarım saat te olsa oturup konuştuk. inşallah ileri tarihte daha uzun süre konuşacağız.

dün eve 02.30 da gelebildim. topçularda feribotu 1.5 saat bekledim. yarım saat te karşıya geçmek, oldu 2 saat. pendikte de yol çalışması varmış, yarım saat ta o salladı. eve 02.30 da anca geldim.

fotoğraflar da güzel oldu, eline sağlık.

sağlıcakla kal ozan kardeş.
"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk
Kullanıcı avatarı
jawacı
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: murat sürer
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 94 favorit lx

İleti ozantavsan » 09 Tem 2012, 11:56

Merhaba , Murat Abi..
Sağ salim ,kazasız belasız vardığına sevindim.Geç olsun güç olmasın demişler.Dediğiniz gibi daha sonraki zamanlarda uzun uzun konuşmak dileğiyle , sağlıcakla kalın.
SKODA YOLDA
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hakanerdogan » 10 Tem 2012, 00:15

İyi yapmışsınız çok hoş olmuş, elinize sağlık. :)
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti semih10 » 25 Ağu 2012, 17:35

Murat abi sağolsun Akçay'da ofisime de uğradı ayaklarına sağlık ben şahsen çok memnun oldum kendisiyle tanıştığımıza.. kendisine tekrardan teşekkür ederim gelip tanıştığı için herkese kazasız belasız günler dilerim..
Konuşsam tesiri yok,sussam gönül razı değil...
Kullanıcı avatarı
semih10
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: semih turhal
Arabanız: Fiat Linea 1.3 Multijet Active

İleti ozantavsan » 26 Ağu 2012, 07:22

Bir kaç gün öncesi sabah erken saatte senin işyeri önünden geçtiğini , sonrasında da bakıp seni göremedişğinide anlatmıştır sanırım.
Sağolsun hoş sohbet bir abimiz ,Murat abi.O bizleri ziyaret etti , ayağına sağlık.İnşallah bizde iadeyi ziyarette bulunabiliriz.

Buradan tekrar çok selamlar Murat abi.
(Not: Murat abi , otomatik jikle ayarı ve yaz kış aynı kararlı çalışma için eski bilgilerimi derleyip özelden sana mesajla iletmeyi düşünüyorum bir iki güne kadar..)
SKODA YOLDA
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti jawacı » 26 Ağu 2012, 20:51

semih10 yazdı:Murat abi sağolsun Akçay'da ofisime de uğradı ayaklarına sağlık ben şahsen çok memnun oldum kendisiyle tanıştığımıza.. kendisine tekrardan teşekkür ederim gelip tanıştığı için herkese kazasız belasız günler dilerim..

sende sağol varol semih kardeşim. bu akşam 19.30 da istanbul a döndüm. artık inşallah kurban bayramında tekrar burhaniyede olmayı planlıyorum. inşallah takrar görüşeceğiz. sana hayırlı işler, babana çok selam. şimdilik eyvallah.
"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk
Kullanıcı avatarı
jawacı
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti jawacı » 26 Ağu 2012, 20:57

ozantavsan yazdı:Bir kaç gün öncesi sabah erken saatte senin işyeri önünden geçtiğini , sonrasında da bakıp seni göremedişğinide anlatmıştır sanırım.
Sağolsun hoş sohbet bir abimiz ,Murat abi.O bizleri ziyaret etti , ayağına sağlık.İnşallah bizde iadeyi ziyarette bulunabiliriz.

Buradan tekrar çok selamlar Murat abi.
(Not: Murat abi , otomatik jikle ayarı ve yaz kış aynı kararlı çalışma için eski bilgilerimi derleyip özelden sana mesajla iletmeyi düşünüyorum bir iki güne kadar..)

aleykümselam ozan kardeşim. istanbula ne zaman ayak basarsan haberim olsun . her zaman beklerim. bu arada kardeşine hayırlı teskereler. özelden mesajını bekliyorum. tekrar görüşmek dileğiyle hoşçakal.
Mustafa Kemal Atatürk
Kullanıcı avatarı
jawacı
AMBIENTE
AMBIENTE

Buluşma & Organizasyon

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir