12.05.2013 ANKARA BULUŞMASI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

12.05.2013 ANKARA BULUŞMASI

İleti oeb » 02 May 2013, 21:40

Henien yazdı:İbrahim Bey, buluşmanın 26 Mayıs olmasının önündeki en büyük engel, buluşamaya katılacak arkadaşların (ki çoğunun daha önceden katılanlar olacağını tahmin ediyorum) sabırsızlığı olacaktır. Şahsen benim için 26 Mayıs için engel yok. Ama bu buluşmaya katılamazsanız bile -artık gelenekselleşti sayılır- yazdan çıkarken bir buluşma daha ayarlanır muhakkak. O zaman bekleriz.

ben ilk buluşmaya gittiğimde , diğer buluşmalar için hiç düşünmedim bile , zaten bir kez gelen bir dahaki buluşmalara teredütsüz gelir .

yanlışmıyım bilmiyorum ANKARA'nın havasındanmı suyundan mı birkez ağızdan bır tarih çıktıysa kesin olur diye düşümüyorum

oeb
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: OMER.
Nereden: Ankara
Arabanız: FAVORİT LX-octavia 1.4 tsi dsg

İleti kutlay006 » 04 May 2013, 23:03

bende gelebilirim 1 ihtimal..emme aranızdaki arkadaşlarda hiç eski model araç yok..benim araç oldukca eski model..daha önce motosikletim (chopper) vardı..grubumuzda vardı..sadece ankara değil il dışındaki gruplarlada buluşma ve mangal partisi, tanışalım kaynaşalım fasıllarımız oluyordu..motorcu grubumuz halen aktif ve etkinlikler düzenlemekte lakin artık motorum olmadıgı için onlara katılamıyorum..neticede bu tip toplanmalar, tanışıp kaynaşmalar oldukca keyfli ve birazda olsa stres atmak için faydalı diye düşünüyorum..
1992 Skoda Favorit
06 FJV 53 - BEJ
Kullanıcı avatarı
kutlay006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kutlay Yıldız
Arabanız: Küheylan 135L

İleti Henien » 05 May 2013, 17:59

kutlay006 yazdı:bende gelebilirim 1 ihtimal..emme aranızdaki arkadaşlarda hiç eski model araç yok..benim araç oldukca eski model..daha önce motosikletim (chopper) vardı..grubumuzda vardı..sadece ankara değil il dışındaki gruplarlada buluşma ve mangal partisi, tanışalım kaynaşalım fasıllarımız oluyordu..motorcu grubumuz halen aktif ve etkinlikler düzenlemekte lakin artık motorum olmadıgı için onlara katılamıyorum..neticede bu tip toplanmalar, tanışıp kaynaşmalar oldukca keyfli ve birazda olsa stres atmak için faydalı diye düşünüyorum..

Burada bir sorun yok, bekleriz Kutlay Bey.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti Bluedays » 06 May 2013, 13:01

Bu arada nereye gidiyorsunuz? Mekan belirlenmedi galiba?
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti Henien » 09 May 2013, 13:35

İtiraz veya daha iyi bir öneri gelmezse her zamanki gibi Beynam'a gideriz.
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti umutgiray » 09 May 2013, 21:29

Henien yazdı:İtiraz veya daha iyi bir öneri gelmezse her zamanki gibi Beynam'a gideriz.

ilgi çok düşük
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti Henien » 10 May 2013, 07:39

Fakültede bir hocamız nerde çokluk orda dava ortaklığı derdi. Bu yüzden ilgi ile ilgilenmiyorum. 1 ay önce mitsubishi forumda düzenlenen buluşmaya katıldım; 18-20 kişi vardı. Hiç bir şeye benzemedi. Hatta organize olup bi mangal bile yapamadık. Çay içip 4'er 5'er li gruplar halinde sohbet edildi. Sonra dağıldık.

Keyifli bir buluşma için bence 7-8 uygun sayı. Bundan fazlası için organizasyon gerekiyor, spontane olmuyor. O yüzden Salih kardeşim sen dert etme sayıyı. 1-0 olsun bizim olsun :D
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Bluedays » 10 May 2013, 09:05

Zaten kemik kadro oluşmuş durumda gördüğüm kadarıyla bu sayı 7-8 kişiyi geçmiyor.
Belki 1-2 kişi daha tanışmak için gelebiliyor, genel anlamda hep aynı kişiler aynı yerler,
bari mekanı değiştirin :D
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti umutgiray » 10 May 2013, 13:26

Bluedays yazdı:Zaten kemik kadro oluşmuş durumda gördüğüm kadarıyla bu sayı 7-8 kişiyi geçmiyor.
Belki 1-2 kişi daha tanışmak için gelebiliyor, genel anlamda hep aynı kişiler aynı yerler,
gölbaşında gölün kenarında tarlanın içinde. benim ilk katıldığım buluşma ve gayet güzeldi. yerin aslında bir önemi yok önemli olan muhabbet ortamı.
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Henien » 10 May 2013, 15:22

umutgiray yazdı:
Bluedays yazdı:Zaten kemik kadro oluşmuş durumda gördüğüm kadarıyla bu sayı 7-8 kişiyi geçmiyor.
gölbaşında gölün kenarında tarlanın içinde. benim ilk katıldığım buluşma ve gayet güzeldi. yerin aslında bir önemi yok önemli olan muhabbet ortamı.

+1

Baksana kemik kadrodan gelemeyeceğini beyan eden arkadaş bile konunun içinde :P Şaka bir yana Selçuk sen yeter ki gel, nereye gidelim dersen senin teklifinden yana oy kullanacağım.
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Bluedays » 10 May 2013, 16:15

Henien yazdı:
umutgiray yazdı:

+1

Baksana kemik kadrodan gelemeyeceğini beyan eden arkadaş bile konunun içinde :P Şaka bir yana Selçuk sen yeter ki gel, nereye gidelim dersen senin teklifinden yana oy kullanacağım.

Hayır canım ne kemik kadrosu, kemik kadroda olsak listeye bizim de adımız yazılırdı. :)

Ben gelmeye gelemem de, muhtemelen sizin buluşma da yatacak gibi...
Çarşamba gününe kadar havanın yağışlı olacağı söyleniyor.
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Henien » 11 May 2013, 07:15

Selçuk kapris mi yapıyorsun, bana mı öyle geliyor ?

Evet arkadaşlar yarın Ankara yağmurlu görünüyor. Erteleyelim.
Gelecek pazar 19 Mayıs. Bana uyar fakat sanırım engin bayram bayram olmaz demişti. Bir sonraki pazar 26 Mayıs !

Teklifler ?
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti oeb » 11 May 2013, 08:39

Henien yazdı:Selçuk kapris mi yapıyorsun, bana mı öyle geliyor ?

Gelecek pazar 19 Mayıs. Bana uyar fakat sanırım engin bayram bayram olmaz demişti. Bir sonraki pazar 26 Mayıs !

Teklifler ?

26 sı daha iyi olur yağmurun altında sıkıntı çekmektense (birde anneler günü hanımı kızdırmaya gerek yok isabet olur)
oeb
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: OMER.
Arabanız: FAVORİT LX-octavia 1.4 tsi dsg

İleti umutgiray » 11 May 2013, 09:31

ok
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hetepe » 11 May 2013, 09:44

Mayıs ayı genel olarak yağmurlu olacak gibi...
yani yağmura bakarsak mayısta bir ekşın olmaz o zaman...
12 mayıs tarihini güncel kabul ediyor muyuz? en geç bu akşama kadar güncelleme yapın ki, geçen seneki gibi orada ağaç olmayayım...:)
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti Henien » 11 May 2013, 13:22

12 Mayıs Pazar saat 10.30'da Panaoro otoparkda yapacağımız buluşmayı hava muhalefeti nedeniyle 26 Mayıs Pazar saat 10.30 Panora otopark olarak revize ediyoruz. İlgililerin bilgisine arz ederim.

(Kimse yarın gidip ağaç olmasın :) )
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Bluedays » 11 May 2013, 14:12

Henien yazdı:Selçuk kapris mi yapıyorsun, bana mı öyle geliyor ?

Teklifler ?

Buradaki dostlarımın samimiyetine güvenerek, espri yapıyorum.
Yaptığım espriden nasıl bir kapris anlamı çıkardığını merak ettim, ağabey.
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Henien » 11 May 2013, 15:12

Net ortamı işte ! Yazıdan duygular anlaşılmıyor ki. Bir kaç kere ilk listede anılmamanı vurgulayınca sorayım dedim. Zaten katıl(a)mayacağın için ben bozuğum sana :x
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

ÖncekiSonraki

Buluşma & Organizasyon

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir