12.05.2013 ANKARA BULUŞMASI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

12.05.2013 ANKARA BULUŞMASI

İleti hakanerdogan » 11 May 2013, 17:05

Tercihim 26 Mayıstan yana :)

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti akutcu44 » 12 May 2013, 01:11

SKODA AND OTOMOTİV ANKARA Müdürü sırf doğruyu söyledim diye beni plazalarının dışına çıkmaya davet ettirdi.bu nedenle bir daha skoda almamaya karar verdim.kararım kişiseldir. konuyu SKODA YÜCEMOTOR İstanbulla görüşeceğim.kendisi yeni OCTAVIA III ün fabrika verilerindeki yakıt tüketimini aynen yol şartlarındada tutturduğunu söyledi bende bunun mümkün olmakla birlikte trafik şartlarında değişebileceğini 1 yada 1.5 lt civarında artabileceğini bunuda zaten bilinen birşey olduğundan kabuledilebir olduğunu belirttim...bu sözkonusu müdür bey daha olgun daha anlayışlı bir şekilde kabul etmek yerine beni plazalarının dışına çıkmaya davet ettirdi hemde aynen şöyle"""Beyefendi siz çoktandır buradasınız ne bekliyorsunuz sizi plazamızın dışına alalım""" neredeyse dövecekler sanki onların bir açığı varmışta ben açığa vurdum sanki OCTAVIA 1.6 TDI nin ne yaktığını octavıa kullananlar bimiyorda ben onları vaz geçiriyorum tavrındalar güya müşterilerini kaçırmışım bende müşteriyim bende OCTAVIA III ALMAYA GİTMİŞTİM TAMDA KARAR VERMEK ÜZEREYDİMKİ.. bu nedenle birdaha SKODA Almıyorum Taaaaki ıstanbul SKODAYÜCEMOTOR Konuya eğilip tarafıma bilgi verinceye kadar.o nedenle ANKARA buluşmasına da gelmiyorum içim buruk..tüm katılacak SKODA ya gönül vermiş arkadaşlara selam ve saygılarımı iletiyorum..
akutcu44
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: favo yyold bırakmaz
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: favorit 1.3

İleti hakanerdogan » 12 May 2013, 14:13

Düzenlenen bulusmanin yüce motorla, skoda auto ile herhangi bir baglantisi bulunmamaktadır.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti akutcu44 » 12 May 2013, 20:38

Taabiki öyle güzel insan haklısın ama benim içim buruk benim yerimde bizzat siz olsaydınız nasıl bir tepki gösterirdiniz??? saygı ve selamlar
akutcu44
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: favo yyold bırakmaz
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: favorit 1.3

İleti oeb » 12 May 2013, 21:11

akutcu44 yazdı:SKODA AND OTOMOTİV ANKARA Müdürü sırf doğruyu söyledim diye beni plazalarının dışına çıkmaya davet ettirdi.bu nedenle bir daha skoda almamaya karar verdim.kararım kişiseldir. konuyu SKODA YÜCEMOTOR İstanbulla görüşeceğim.kendisi yeni OCTAVIA III ün fabrika verilerindeki yakıt tüketimini aynen yol şartlarındada tutturduğunu söyledi bende bunun mümkün olmakla birlikte trafik şartlarında değişebileceğini 1 yada 1.5 lt civarında artabileceğini bunuda zaten bilinen birşey olduğundan kabuledilebir olduğunu belirttim...bu sözkonusu müdür bey daha olgun daha anlayışlı bir şekilde kabul etmek yerine beni plazalarının dışına çıkmaya davet ettirdi hemde aynen şöyle"""Beyefendi siz çoktandır buradasınız ne bekliyorsunuz sizi plazamızın dışına alalım""" neredeyse dövecekler sanki onların bir açığı varmışta ben açığa vurdum sanki OCTAVIA 1.6 TDI nin ne yaktığını octavıa kullananlar bimiyorda ben onları vaz geçiriyorum tavrındalar güya müşterilerini kaçırmışım bende müşteriyim bende OCTAVIA III ALMAYA GİTMİŞTİM TAMDA KARAR VERMEK ÜZEREYDİMKİ.. bu nedenle birdaha SKODA Almıyorum Taaaaki ıstanbul SKODAYÜCEMOTOR Konuya eğilip tarafıma bilgi verinceye kadar.o nedenle ANKARA buluşmasına da gelmiyorum içim buruk..tüm katılacak SKODA ya gönül vermiş arkadaşlara selam ve saygılarımı iletiyorum..

sıkıntınıza buradan sonuç bulamazsınız diye düşünüyorum ;

otomobil bir araçtır amaç olmamalı bence ve bu formdaki çoğu kişi araçları sayesinde güzel keyifli bazen buruk bazen sinirli vakitler geçirmiştir . 20 yaşındaki ve 20 senelik skoda arabamı satıp farklı bır marka araba aldım ve hala burdayım ve sizin kadar fanatik düşünmüyorum kızgınlığınız fazla sürmez umarım
oeb
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: OMER.
Nereden: Ankara
Arabanız: FAVORİT LX-octavia 1.4 tsi dsg

İleti hakanerdogan » 12 May 2013, 23:33

akutcu44 yazdı:Taabiki öyle güzel insan haklısın ama benim içim buruk benim yerimde bizzat siz olsaydınız nasıl bir tepki gösterirdiniz??? saygı ve selamlar

Üzüntünüzü anlıyorum, hoş bir durum değil.

Fakat burası buluşma başlığı, şikayet, mağduriyet vs... konular için başka topikler var. Yanlış anlamayın, fakat buluşma başlığına gelip bunu yazarsanız, buluşma ile mağduriyetinizi bağdaştırdığınızı düşünür insanlar. Oysa ki alakası yoktur.

Naçizane şekilde, bu forumda benden daha fazla mesaj yazan yoktur, ayrıca şu an aktif kalan belki bir kaç benden eski üye vardır amma lakin Skoda kullanıcısı değilimdir de

O bakımdan öyle bir cevap yazdım, yoksa Skoda belki de memleketteki en kullanıcı düşmanı ithalatçıya sahiptir, ben de biliyorum
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hetepe » 13 May 2013, 07:37

3-4 hafta önce bizim Özkan'la yeni Octavia'yı görmek için gittiğimiz And Oto'da Aydın bey ile karşılaşmış, tanışmıştık. yeti, octavia, rapid, TDI,MPI,TSI gibi ayrı segment, donanım ve motor tipleri arasında zor bir seçim yapmaya çalışıyordu... demek ki hala karar verememiş ve orada araba satmak için kıvranan müdür de kızmış olabilir.... :)
Konuyu bu başlığa yazması, forumda paylaşması çözüm değil, bununla beraber Yüce Oto'nun da yapacağı birşey yok, And Otoya fırça mı atacak???
Neyse..., buluşma işinin bir tarihe bağlanması gerekiyor, konuyu sıcak tutalım...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti KRKMZ » 13 May 2013, 08:29

akutcu44 yazdı:Taabiki öyle güzel insan haklısın ama benim içim buruk benim yerimde bizzat siz olsaydınız nasıl bir tepki gösterirdiniz??? saygı ve selamlar

Daha önce ismi zikredilen Skoda bayii bana da aynı şekilde araç baktığım esnada "alırsan al almazsan daha fazla sorma" tadında davranmıştı, bu zatlar böyle devam ettikçe hiçbir halt edemezler ne otomobil piyasasında ne de müşteri gözünde.
Merak etmeyin kendi kendilerini batırırlar, elleri en kaliteli otolardan biri olan Skoda sattığı halde yüzleri sirke satarken... Aslında bunların arabaların özelliklerinden önce müşteri memnuniyeti eğitimi almaları gerek yoksa alacakları bedduaların haddi hesabı yok!

Not: İş azıcık zeki olabilmekte bence... Ankara ili Türkiye'de kesinlikle en çok Skoda tercih edilen illerin başında gelirken, Skoda'ya binenler bir daha başka araçlara bulaşmak istemeyip araç değişikliklerinde bile yine ikameyi Skoda'da ararken, müşteri kaçırmaları fazla zekadan olsa gerek...

Buluşmaya gelebilmeyi çok isterdim dostlar, lakin yurtdışında olacağım 25 inden itibaren... Herkese keyifle geçirilecek vakitler diliyorum buluşmada ;) Kısmet bir sonraki buluşmaya artık...
KRKMZ
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: Fabia 1.2 TSİ 105 Hp Ambiante Dinamik

İleti Henien » 13 May 2013, 16:12

hetepe yazdı:
Neyse..., buluşma işinin bir tarihe bağlanması gerekiyor, konuyu sıcak tutalım...

Konu sıcak da havalar soğudu :) Geciktirmenin bir anlamı yok, 19 Mayıs bayram uygun olmaz demiştin (ki aynı fikirdeyim) - şu ana kadar karşı çıkan veya başka bir teklifte bulunan olmadığına göre - buluşma tarihi ve yeri :

26 Mayıs Pazar saat 10.30 Panora üst(açık) otopark

Listeyi de güncelleyelim. Tarih değiştiğine göre katılım da değişebilir. Kimseyi kırmamak için sadece kendimi yazıyorum. Lütfen katılmayı düşünen arkadaşlar isimlerini eklesinler.

26 Mayıs Ankara Buluşması
Katılım Listesi
1. Henien - Hakan
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti hetepe » 13 May 2013, 21:41

1/ henıen hakan
2/ hetepe engın
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti Henien » 15 May 2013, 08:05

güncel
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Henien » 16 May 2013, 08:10

26 Mayıs Ankara Buluşması
Katılım Listesi
1. Henien - Hakan
2. hetepe - Engin
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Henien » 21 May 2013, 21:58

güncel
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hetepe » 22 May 2013, 07:21

İki kişiyle buluşma anca sakarya caddesinde olur, :D saat 12:00 de can dostlar da bekliyorum, :?
[b]26 Mayıs Pazar saat 10.30 Panora üst(açık) otopark

G Ü N C E L1-hakan2- engin[/b]
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti umutgiray » 22 May 2013, 07:56

olay tıkanmış gibi, ilgi çok az kemik kadrodan bile ses yok.
maalesef bende katılamıyorum. hafta sonu şehir dışında olucam. resimleri bekliyoruz artık
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti Bluedays » 22 May 2013, 11:27

hetepe yazdı:İki kişiyle buluşma anca sakarya caddesinde olur, :D saat 12:00 de can dostlar da bekliyorum, :?
[b]26 Mayıs Pazar saat 10.30 Panora üst(açık) otopark

G Ü N C E L1-hakan2- engin[/b]

Hakikaten can dostlar güzel bir seçim :) Engin Abi, köy evi sözünü unutmuyorum halen. Belki unutmuşsundur diye hatırlatmak istedim.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti hetepe » 22 May 2013, 11:57

Bu iş yattı gibi zaten, ne zaman dersen gidelim...
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti Bluedays » 22 May 2013, 12:01

hetepe yazdı:Bu iş yattı gibi zaten, pazara gel gidelim o zaman...

Ağabey, bu pazara olmayacak muhtemelen ama ilk fırsatta arıyorum.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

ÖncekiSonraki

Buluşma & Organizasyon

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir