Selam Fabia Choice

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Selam Fabia Choice

İleti MeHMeT- » 24 Nis 2007, 00:36

Aracı modlamayı düşünüyoruz....Öncelikler Arac bakıma sokulacak tahmini olarak ASR sisteminde bir sorun olduğunu düşünüyorum patinaj çok zor ve az çekiyor düğme devreden çıkarıldığı halde devirli vites geçişlerinde arac kasılıyor beyinden kaynaklanan bir problem olabilir Bakım bittikten sonra kaportadaki birkaç çizik giderilip boya yapılacak jantlar önceki sahibinin zincir takması sonucu çiziklerden dolayı boyaya gidicek geldikten sonra arac sonax detaylı iç-dış yıkama+boya koruma yapılacak bu işlemden sonra arac için uygun parçaları seçip kule gergisi,Stop,Far grubu üniteleri,Yay,Cam filmi,Krom basamaklık gibi iç ve dış modifiye parçaları monte edilecek. Bu işlemlerden sonra daha verimli performans için hava filtresi ve komple egsoz sistemi araca uygulanacak spor debriyaj bosch 4 tırnaklı buji ve kabloları ile birlikte üzerindeki 15'' spor jant yerine O.Z marka yine aynı ebatta 5 kollu bir jant takılacak ve ardından müzik sistemi yani tesisat işlemi başlıyıcak ses kalitesi açısından teyp konsolu olan bölgeye komple ekranlı teyp gelicek dışarıyıda pek rahatsız etmemek için iyi bir izolasyon işlemi yapılacak araca uygun olan anfi,woofer,component parçaları seçilip şık bir dizayn oluşturmayı planlıyorum bu yazılanların tamamen bitmiş olarak arac üzerinde olması tahmini 8 ayımı alıcaktır,sizinle bütün araca uygulanan işlemleri paylaşmaktan mutluluk duyucam arkadaşlar

MeHMeT-
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 24 Nis 2007, 00:51

merak ettim doğrusu hayırlısı olsun tekrar Wink 
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti 10TOPRAK » 24 Nis 2007, 14:07

Cool 2.EL de illaki masraf olacaktır;sana kolay gelsin modlukta..!!
10TOPRAK
CLASSIC
CLASSIC

İleti MeHMeT- » 30 Nis 2007, 22:06

arkadaşlar araca pıoneer teyp taktırdım konsolun çercevesini bulamadım acaba nerde bulabilirim???
MeHMeT-
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Üyelerimiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir