ÇOLUK ÇOCUK GİRMESİN OLGUN SKODACILAR KAYNAŞALIM

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ÇOLUK ÇOCUK GİRMESİN OLGUN SKODACILAR KAYNAŞALIM

İleti xex » 18 Eyl 2010, 08:50

onurhan2006 yazdı:22,08,1986 dogumluyum bu durumda ben olgunmu oluyorum yoksa gencmi? :D:D:D:D

Genç oluyorsun malesef.

Bende 1981 doğumluyum orta genç sınıfına giriyorumdur herhalde :D :D :D :D

Kullanıcı avatarı
xex
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Oktay Var
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2005 Opel Astra 1.6 Elegance

İleti hakanerdogan » 18 Eyl 2010, 16:28

Çocuk olarak giriyorum kusura bakmayında, forum çok fena :D Sırf okuyorum kaç zamandır iyi eğlence oluyor, uykusuz, penguen gibi yer vesselam :D
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti lazianke » 18 Eyl 2010, 17:54

arkadaşlar, kimse üstüne alınmasın,forumun gediklilerinde biri olarak forumu uzun bir süredir sadece takip ediyorum, çoğu zaman oturum bile açmıyorum. bazen bir arkadaş cevap alamamışsa ve de birşeyler biliyorsam paylaşıyorum. eski tadını alamamın nedeni eski ve tecrübeli arkadaşların foruma pek uğramamaları.birçok arkadaş forumdan çekildi, bu beni de etkiledi.
hakanerdoğanın bu konuda mesaj yazdığını görmesem belki ben de yazmazdım.
tekrarlıyorum arkadaşlar lütfen yanlış anlamasın. bir ara admine de sordum, forumun tadı yok diye, kendisi öyle olmadığını aksine eskisine göre katılımın daha fazla olduğunu söyledi.

(az önce mesajlara baktım, alpino ve mygokhan dan başka aşina üye görmedim)
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti onurhan2006 » 18 Eyl 2010, 19:30

lazianke yazdı:arkadaşlar, kimse üstüne alınmasın,forumun gediklilerinde biri olarak forumu uzun bir süredir sadece takip ediyorum, çoğu zaman oturum bile açmıyorum. bazen bir arkadaş cevap alamamışsa ve de birşeyler biliyorsam paylaşıyorum. eski tadını alamamın nedeni eski ve tecrübeli arkadaşların foruma pek uğramamaları.birçok arkadaş forumdan çekildi, bu beni de etkiledi.
hakanerdoğanın bu konuda mesaj yazdığını görmesem belki ben de yazmazdım.
tekrarlıyorum arkadaşlar lütfen yanlış anlamasın. bir ara admine de sordum, forumun tadı yok diye, kendisi öyle olmadığını aksine eskisine göre katılımın daha fazla olduğunu söyledi.

(az önce mesajlara baktım, alpino ve mygokhan dan başka aşina üye görmedim)

neyse bunu okumamış olalım :) şaka maka bi yana da teknik konulardan baya bir uzaklaştık gibi sanki, eskiden çok alangelli konularla ilgili yorumlar yapıp birbirimizle tartışabiliyorduk ama artık o ateş yok gibi
Volkan İtfaiye Araçları San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol ve Teslimat Şefi
Onur DURMAZ
Kullanıcı avatarı
onurhan2006
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ONUR DURMAZ
Nereden: İzmir
Arabanız: 1993 SKODA FAVORİT LX MEKATRONİK

Önceki

Üyelerimiz

Kimler çevrimiçi