Acemi octavia sürücüsü

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Acemi octavia sürücüsü

İleti felicia_3437 » 10 Mar 2011, 22:13

hakan abım ne kadar güzel bir anlatım yapmış aklıma bır soru geldi babam sormuştu tam 1 sene sonra evabını bulmuştum o soru aklıma geldi şimdi ama babam benım bana bır bısıklet bıle almadı hep kendım aldım yaptım satım öyle öyle motor sıklete kadar gıtım ve en sonunda motoru satıp şağin falan filan hep öyle yukseldım nasıp se dahada yukselecem babam bana parasal yonden yardım hıc etmez ama arkamda olduğunu cok ıyı bılıyorum cok sıkıcık olduğumu ben sölemesem bıle nerden örenıyorsa örenıyor 600 km lik mesafeye rahmen oradan haledıyor sonra ben gıdınce baban ödedı dıyorlar bende ona yoluyorum böle buyutu benı bılmıyorum 24 yaşındayım kendıme ayıt evım ben tarafından yapılmış ve arabam var allahıma şükür olsun ama ama umut başaran sana kızıyorum babaya kızılmaz baban sana araba almış neden bu dıyelı dıye kızıyorsun ama cok yakında anlarsın baban sana arabanın kıralını almış arkadaşım cok kıymet ver o arabana

FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti cwebb » 11 Mar 2011, 09:44

Herkese teşekkürler
cwebb
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Umut Başaran
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: A5 Octavia TDI

İleti HTP » 11 Mar 2011, 14:03

hakanerdogan yazdı:Banada emekli memur babam bir 1.4 dizel Fabia aldı. 18 idim.

Şimdi 22 yaşındayım ve koymaya başladı, 3 kardeşiz, 5 kişi aileyiz, tek babam çalıştı 30 senelik memur, ikramiyesinden maaşından taksidinden aldı verdi, belki ben diyorum şimdi hiç istemesem, o zaten kullanmadığı için araba almayacaktı hiç, 30 bin lira para verdi, ben üniversiteye gidip gelirken eziyet çekmeyim diye, kendi 24 kilometre yolu kışın yaya, bulursa kamyon kasalarında gitmiş, oğlum gitmesin dedi diye....

Şimdi bi borcum var babama, 22 yaşımda anladım, demek ki büyüyorum, okuyorum, çok iyi yabancı dil biliyorum, amerikayada yolladı beni, Allah isterde bi güzel memuriyetim işim olursa, ona bi Mercedes alacam. Allah şahidimdir.

Kıymetini bilin derim. Güzel şey, düşününce bi ev geçindirmek, araba almak tek maaşla güven özveri tecrübe isteyen şeyler.

Hor kullanma.

Sen okuyarak babana borcunu ödüyorsun Hakan. Ve sen ileride ülkemize faydalı olmaya başlayınca baban ülkesine hayırlı bir evlat yetiştirdiği için en mesut insan olacaktır.
HTP
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim çakır
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Fabia 1.2 HTP

Önceki

Üyelerimiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir