Merhaba

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Merhaba

İleti Kutay ALBAYRAK » 26 May 2011, 16:23

Hoşgeldiniz gerçekten çok hoş araç...Kazasız , cezasız günlerde binmen dileğiyle...Her katılan kişiden öğrenecek çok şey var sonuçta...Araç konusunda tecrübesiz olmama rağmen forumu okuduğum zaman bayağı birşeyler öğreniyorum ve uygulamaya koyacak kıvama gelince deneyeceğim inşallah.Size de aynı şekilde faydalı olması dileklerimle...

Kutay ALBAYRAK
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kutay ALBAYRAK
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Favorit

İleti sabo45 » 29 May 2011, 11:45

Aynen katılıyorum dediklerine.
Kullanıcı avatarı
sabo45
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Nereden: Manisa
Arabanız: Fabia Elegance 101 hb

İleti erdemguner35 » 29 May 2011, 13:59

Ahmet kardeş sen buralısındır. tanıdığın güvenilir ustan varmı manisa da? arabanı nereye götüreceksin.Yardımcı olursan sevinirim aklımda bulunsun benimde.

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER

İleti sabo45 » 29 May 2011, 19:57

Valla benim arkadasım var babamın arkadasının oğlu, bizde arkadasız aynı zamanda, oto tamirci kendisi kendi arabamı almadan öncede babamın arabayı ona götürürdüm iyidir ustalığı genç ama bence iyi çevreside geniş yani. Kendi arabamda pek bir sıkıntım olmadı daha abs-asr arızası dışında onuda arkadaşım çözdü. Allah sıkıntı vermesin ama birşey olursa yardımcı oluruz tanıştırırım yani içine sinerse sende orda baktırırsın arabanı, öyle paracı değildir yani yapim olursa değil eminse söker girişir, emin değilse elini sürmez yani.
Kullanıcı avatarı
sabo45
CLASSIC
CLASSIC

İleti erdemguner35 » 29 May 2011, 22:27

Eyvallah kardeş. Bak biz bu memlekette daha skodanın ne olduğunu nasıl bi marka olduğunu arkasında kimler olduğunu bilmeyen bir sanayi ustalarına rağmen yine de inatla skoda sahibi olma kararlılığında bulunmuş insanlarız. bak nerelerden süzüle süzüle bu forumda tanıştık(hem skoda sahibi olucan ve hemde internette forumlarda bilgi arışverişi sağlıyacan) bu öyle herkesin yapacağı iş değil. farkındalık gerekir. kardeş senin önereceğin ustaya güveniyorum.dediğin gibi genç imiş ben zaten gençlere güveniyorum. 50 yaşında bir insanın Skodanın 1999 modelden sonrasını anlamasını beklemiyorum.

"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk

erdemguner35
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDEM GÜNER

İleti sabo45 » 31 May 2011, 08:52

Doğru diyosun, ama skodayı kimse tanımıyor bilmiyor ben almadan önce yok alma etme napçan skodayı falan ama dinlemedim kimseyi bende öle bi tipim :) sorarım sorarım millete ama kendi bildiğimi okurum yinede neyse aldım arabayı alma diyenler şimdi hep hasta kaldıklarını söyülüyolar :) tuhaf insanlar. Bir sıkıntı olduğunda ilgileniriz çevremiz geniş yani manisa sanayisinde elimizden geleni yaparız.
Kullanıcı avatarı
sabo45
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Üyelerimiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir