Tanışma.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Tanışma.

İleti selanikli79 » 27 Oca 2012, 16:52

S.a, arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Arabamı almadan önce sitenize sık sık göz atıyordum. Çok faydalı paylaşımlar var. Bundan sonrada inşallah olmaz olursa da sizlerin yardımlarını bekliyorum. Aracım ilk gördüğümde çarpıldığım 2005 modeh Fabia 1.4 16 valf Ambiente Sedan şeker beyazı (iyiki varsın SKODA) herkeze iyi tatiller. :)

selanikli79
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Fatih DAŞDEMİR
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Fabia 1.4 Ambiente Sedan

İleti skodaizm » 27 Oca 2012, 16:57

Hoşgeldiniz. Aracınız Fabiaların en güzellerinden biri. Güle güle kullanınız.

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti felicia_3437 » 27 Oca 2012, 17:18

aracınız hayırlı olsun allah kaza bela vermesın
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti selanikli79 » 27 Oca 2012, 18:53

amin. Allah razı olsun. herkeze hayırlı, kazasız sürüşler.
selanikli79
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodahastası » 27 Oca 2012, 19:08

hoşgeldiniz
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti selanikli79 » 27 Oca 2012, 19:19

hoşbulduk.
selanikli79
CLASSIC
CLASSIC

İleti ersin_usta » 28 Oca 2012, 01:29

s.a arkadaşlar aranıza hasbel kader katılmış bulunmaktayım ben balıkesir sanayi sitesinde otomobil tamircisiyim aranıza sizlere yardımcı olabilmek amacı ile üye oldum aracım skoda değil ama bakımlarını yapmaktayız aslında içinizden bir kardeşimiz benden bahsetmiş dolayısıyla bende aranıza katılma zaruriyyeti hissettim bakıyorum bazı kardeşlerimiz güzel cümleler kurmaktalar ama bazıları saçmalıyor belki benim içinde aynı şeyleri söyleyecekler ama önce kelimeleri yerli yerine oymak gerekirki ne dediğimizi anlayalım telaffuz fark ediliyor yani bilen ile bilmeyen anlaşılıyor soru yöneltecek kardeşlerimin sorularını yanıtlayacağım ama diğer ustalar saygı ile bekleyecek aynı şeyi bende yapacağım saygı çerçecesi içinde yardımlaşacağız örneğin sizlere anlatılacak çok şeyim olduğunu söyleyebilirim örnek isterseniz hemen motor yağlarından başlıyabiliriz hani derlerya USTANIN FERYADI işte bu benim feryadımdır ama anlatmaktan dilimde tüy bitti desem yeridir bizleri yetiştiren ustalar halen piyasadalar yaşım 55 oldu ustamdan gördüklerimz ile yolumuza devam ediyordum nasılsa 5 yıl nissan yetkilisi oldum yıl 1989 1995 yılları arasında nissan sayesinde ufkum açılmış oldu sonra internet ile tanıştım belki balıkesirde kimsede msn yoktu ben telefon hattından bağlanıp kopuyordum halen araştırma içerisindeyim örneğin bizler nerede kaybettin sona doğru nekadar kaldı 8 yıl eğitim bizlere neler getirdi neler götürdü müşteri mercek altında mşterilerimizi neler bekliyor otomobillerine yağ değişimi yaptıranların dikkatine ustaları sorgulamaya başlayın niçin sorusunu unutmayın sorun aldığınız cevabı eleştirin ki kalite çıksın bir doktor ile otomobil ustasının rizklerini konuşalım sizlerle olmazmı
ersin_usta
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: mehmet ersin
Nereden: Balıkesir
Arabanız: kia sephia

İleti ersin_usta » 24 Şub 2012, 17:04

ersin_ustanın feryadı
BEN BALIKESİR SANAYİ SİTESİNDE OTOMOBİL TAMİRCİSİYİM YAŞ 55 YILLARDIR FERYAT EDER DURURUM MERAK EDECEKSİNİZ FERYADIMI MÜŞTERİLERİMİ HER KIŞ GELDİĞİNDE HATTA YAZ OLSUN TÜM MEVSİMLER OLSUN ANLATMAK İSTEDİĞİMİ GERÇEKLEŞTİREMEYİŞİMİN ÜZÜNTÜSÜ KAHREDER BENİ ANLATACAKLARIMI DİKKATLİCE OKUYACAK OLURSANIZ BELKİ BİR NEBZE DE OLSA HEM KENDİNİZE HEM BANA HEMDE ÜLKEME BÜYÜK YARARI OLACAĞNI DÜŞÜNÜYORUM BİZLER BİR ZAMANLAR ÇIRAKLIK SONRA KALFALIK SONRA USTALIK DÖNEMLERİMİZ İÇİNDEN BU GÜNE GELDİYSEK TE BAZI KONULARI HENÜZ AŞAMADIK AŞAMIYACAĞIZ DA SADECE BİR MOTOR YAĞINDAN BAŞLARSAK BAKIN DİKKAT EDİN KİMSE ARACINI ALDIĞI ZAMAN KİTAPÇIĞINI OKUMA ZAHMETİNDE BULUNMADIĞI GİBİ HEP BİZLERE GÜVENMİŞ AMA ARACININ YAKIT SARFİYATINI BİR TÜRLÜ YA HESAPLIYAMAMIŞ YADA HERHALDE BU KADAR YAKAR HERHALDE DEYİP USTASINA GÜVENEREK AYLIK SARFİYATINDAN AİLE BÜTÇESİNDEN KULLANMIŞ OLDUĞU YAKITTAN SADECE HERGÜN MARŞINA BASTIĞI SÜREDEN HARARET İBRESİNİN 90 NA GELİNCEYE KADAR OLAN YAKITININ AYLIK CEBİNDEN ÇIKAN BOŞA GİDEN MEBLAĞIN 150 TL OLABİLECEĞİNİ HİÇ HESABA KATMADIĞI GİBİ SADECE SOĞUKTANDIR DEYİP SİNEYE ÇEKMİŞTİR BOŞA GİDEN YAKITI ÖRNEĞİŞN 20/50 YAĞ KULLANAN BİR ARAÇ ARACIN MARŞINA BASTIĞI ANDAN İTİBAREN HARARET 90 DERECEYE GELİNCEYE KADAR YAKTIĞI YAKIT BOŞA GİTMEKTEDİR NEREDEN BİLİYORUM DERSENİZ BENDE DE SİZLERİN KULLANDIĞI ARAÇTAN OLDUĞU İÇİN BİLİYORUM BAKIN YAĞ DEĞİŞTİREN EHLİYETSİZ KİŞİLER ARACIN KİTAPÇIĞINI OKUMADAN SADECE ARAÇLARIN MARKALARINA GÖRE KENDİ BİLDİKLERİ MOTOR YAĞINI KOYMAKTALAR NEDENİNİ SORDUĞUMUZDA BU YAĞ BU MOTORUN YAĞIDIR DEYİP KENDİ BİLDİKLERİNİ UYGULAMAKTADIRLAR GELİN SİZLERLE BİR HESAP YAPALIM TÜRKİYE ÇAPINDA 20
/50 YAĞ KULLANAN ARAÇ SAYISI YAPTIĞIM ARAŞTIRMALARA GÖRE ÜÇ MİLYON VEYA DÖRT MİLYON CIVARINDA BU ARAÇLARIN HEPSİ YILLIK HESABA VURDUĞUMUZDA HER BİRİ YILLIK 1800 TL FAZLA AİLE BÜTÇESİNDEN YAKIT TÜKETMEKTEDİR 1800 ÇARPI 300500 ARAÇ ÇARPTIĞIMDA 5 VEYA 6 TİRİLYON GİBİ BOŞA GİDEN YAKIT ÇIKMAKTA BUDA BENİM FERYADIM OLMAKTADIR SADECE MOTOR YAĞINDAN KAYNAKLANMAKTA EĞER MEVSİMİNE GÖRE YAĞ KULLANILMIŞ OLSAYDI BU BOŞA GİDEN MEBLAĞ CEPLERİNE KALACAĞINI İDDAA EDİYORUM BAKIN KIŞ GELDİĞİNDE 20/50 YAĞI ÇIKARIP 10/40 YAĞ KONMUŞ OLSA BU GİDEN MEBLAĞ HEM DEVLETİN CEBİNE HEMDE MİLLETİN CEBİNE KALACAĞINI YILLARDIR ANLATMAYA ÇALIŞIYORUM AMA HENÜZ BİR SANTİM YOL ALAMADIĞIMI ANALATMAK İSTERİM BENİM MÜŞTERİLERİM ANALATABİLDİKLERİME BAKILIRSA HEPSİ MEMNUNLAR KIŞ OLSUN YAZ OLSUN ARAÇLARI TEK MARŞ İLE ÇALIŞTIĞI GİBİ AYLIK BOŞA GİDEN PARACIKLARI CEPLERİNE KALMAKTA İNŞASLLAH ŞU YAZDIĞIM YAZIDAN BİRİLERİ OKUR DA BİRAZ OLSUN RAHATLAR DÜŞÜNCESİNDEYİM ANLATACAĞIM OKADAR ÇOK ŞEY VARKİ İLERİDE BUNLARI DİLE GETİRECEĞİM İNŞALLAH
ersin_usta
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: mehmet ersin
Nereden: Balıkesir
Arabanız: kia sephia

İleti serhat_a89 » 24 Şub 2012, 23:19

ersin_usta yazdı:s.a arkadaşlar aranıza hasbel kader katılmış bulunmaktayım ben balıkesir sanayi sitesinde otomobil tamircisiyim aranıza sizlere yardımcı olabilmek amacı ile üye oldum aracım skoda değil ama bakımlarını yapmaktayız aslında içinizden bir kardeşimiz benden bahsetmiş dolayısıyla bende aranıza katılma zaruriyyeti hissettim bakıyorum bazı kardeşlerimiz güzel cümleler kurmaktalar ama bazıları saçmalıyor belki benim içinde aynı şeyleri söyleyecekler ama önce kelimeleri yerli yerine oymak gerekirki ne dediğimizi anlayalım telaffuz fark ediliyor yani bilen ile bilmeyen anlaşılıyor soru yöneltecek kardeşlerimin sorularını yanıtlayacağım ama diğer ustalar saygı ile bekleyecek aynı şeyi bende yapacağım saygı çerçecesi içinde yardımlaşacağız örneğin sizlere anlatılacak çok şeyim olduğunu söyleyebilirim örnek isterseniz hemen motor yağlarından başlıyabiliriz hani derlerya USTANIN FERYADI işte bu benim feryadımdır ama anlatmaktan dilimde tüy bitti desem yeridir bizleri yetiştiren ustalar halen piyasadalar yaşım 55 oldu ustamdan gördüklerimz ile yolumuza devam ediyordum nasılsa 5 yıl nissan yetkilisi oldum yıl 1989 1995 yılları arasında nissan sayesinde ufkum açılmış oldu sonra internet ile tanıştım belki balıkesirde kimsede msn yoktu ben telefon hattından bağlanıp kopuyordum halen araştırma içerisindeyim örneğin bizler nerede kaybettin sona doğru nekadar kaldı 8 yıl eğitim bizlere neler getirdi neler götürdü müşteri mercek altında mşterilerimizi neler bekliyor otomobillerine yağ değişimi yaptıranların dikkatine ustaları sorgulamaya başlayın niçin sorusunu unutmayın sorun aldığınız cevabı eleştirin ki kalite çıksın bir doktor ile otomobil ustasının rizklerini konuşalım sizlerle olmazmı

Keşke Eskişehir'de olsaydın ustam ellerinden öperim.
Kullanıcı avatarı
serhat_a89
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serhat
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: Felicia Safeline(satıldı)

İleti dursu » 25 Şub 2012, 02:00

BENDE BİLECİK SANAYİ SİTESİNDEN :)) HOŞ GELDİN
İnsan, alışkanlıklarının çocuğudur.
Kullanıcı avatarı
dursu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: HARUN YIMAZ
Nereden: Bilecik
Arabanız: OKTAVİA 2013

İleti indigo38 » 25 Şub 2012, 06:35

Merhaba, Arkadaşlar
Bende 2011 Skoda Yeti 1,2 dsg Ambition
ile aranıza katıldım.
Herkese iyi sürüşler
indigo38
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Kayseri
Arabanız: Yeti

İleti selanikli79 » 25 Şub 2012, 12:14

Hoş geldiniz. Hayırlı uğurlu olsun Rabbim kaza,bela ve kem gözlerin nazarlarından sizi ve cümlemizi korusun.
selanikli79
CLASSIC
CLASSIC

Üyelerimiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir