Tanışma

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Tanışma

İleti aslan_1960 » 16 Haz 2012, 12:33

Selamınaleyküm, arkadaşlar bilgisayar konusunda çok tecrübeli değilm .Dün akşam foruma üye oldum.Tanışma bölümünü bulamamıştım.direk konuya girdim kusura bakmayın.Ben 52 yaşında aslen kütahyalıyım doğma büyüme istanbulda oturuyorum. ALLAH kısmet ederse hayırlıysa 2 aya kadar aydın didime yerleşmeyi düşünüyorum.Serçe ,brodvay. clio dan sonra araştırmalarımdan sonra skoda almaya karar verdim bir tane silverline buldum fotolarını oğlum ekledi siteye.Yanlız yazdığım gibi sunrofun mekaniği bozukmuş çalışmıyormuş.Pazartesi ye kadar karar vereceğim alıp almamaya.Birde aydın didime yerleşirsem usta konusunda sıkıntı yaşarmıyım didimde skoda kullanan varmı aramızda yardımlarınızı bekliyorum.Görüşmek dileğiyle.

aslan_1960
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Sarper Yalçınkaya
Nereden: Aydın
Arabanız: Skoda forman glx

İleti T.T. » 16 Haz 2012, 13:15

Hoş geldiniz... Dikkat edin skoda bağımlılık yapar, iyi forumlar... ;)
Kullanıcı avatarı
T.T.
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia 2004 1.2 47 Kw Kit : Lovato EasyFast

İleti aslan_1960 » 16 Haz 2012, 14:10

Slm 1994 silverline,de bağımlılık yaparmı? İşin şakası tabiki. Almayı düşündüğüm arabanın fotolarını ekledim.Geçen sene sekman atılmış.Sunrof mekanızması bozukmuş.lpg li 5000 tl ye bırakacak.Sizce almalımıyım bu arabayı?Yardımlarınızı bekliyorum.
aslan_1960
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Sarper Yalçınkaya
Nereden: Aydın
Arabanız: Skoda forman glx

Üyelerimiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir