herkese merhaba

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

herkese merhaba

İleti blauzahn » 10 Eyl 2013, 20:15

Arkadaşlar merhaba, ben Ankara'dan Kürşad. Aranıza yaklaşık 1 ay önce katıldım fakat bir türlü bu kısma yazmak nasip olmadı. Bir ay kadar önce Ramazan ayında 97 model Felicia LX aldım. Şimdilik memnun gibiyim ufak tefek sıkıntılar illaki oluyor. Bu arada yaş 29 ama ehliyetim 1-1,5 senelik ve ilk aracım. Bu durumda bile bu araç bana kuş gibi geldi... Şimdilik 1 tane foto yüklüyorum ilerleyen zamanlarda yeni fotolar ekleyeceğim... Sağlıcakla kalın.

blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Kürşad
Nereden: Ankara
Arabanız: Honda Jazz

İleti forman37 » 10 Eyl 2013, 22:22

hosgeldın kardesım aramıza :) sıfır aracın bıle sıkıntıları oluyo boyle seylerı kafana takma 13 yıldır yetkılı skoda servısınde calıstım motor mekanık bölümünde sıfır arac teslım edıyoduk fabrıkasal hatalar olabılıyo sorun etme bu arada aracın masallahı var rengı olsun durusu olsun gayet tatlı allah kaza bela vermesın güle güle kullan :) ılk aracı skoda secmekle buyuk hata yapmıssın nıye dersen kendısıne aşık edıcek zamanla ayrılmak ıstemeyeceksın . bende 3 tane vardı. sattım hepsını canım sıkıldıkca yenı skoda alıyorum :)
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti blauzahn » 12 Eyl 2013, 18:04

forman37 yazdı:hosgeldın kardesım aramıza :) sıfır aracın bıle sıkıntıları oluyo boyle seylerı kafana takma 13 yıldır yetkılı skoda servısınde calıstım motor mekanık bölümünde sıfır arac teslım edıyoduk fabrıkasal hatalar olabılıyo sorun etme bu arada aracın masallahı var rengı olsun durusu olsun gayet tatlı allah kaza bela vermesın güle güle kullan :) ılk aracı skoda secmekle buyuk hata yapmıssın nıye dersen kendısıne aşık edıcek zamanla ayrılmak ıstemeyeceksın . bende 3 tane vardı. sattım hepsını canım sıkıldıkca yenı skoda alıyorum :)

Hoşbulduk kardeşim teşekkür ederim. Evet her durumda ayrı bir bağlıyor kendini bana :) bu yüzden de ufak sıkıntılar da kafaya takılıyor :P Aldığmdan bu yana jant kapakları yoktu onları taktırdım, pasta cila yaptım, kapı döşemesini sökmek zorunda kalmıştım bir baktım kapı kaplamaları berbat tüm hepsini yeniden kapladım. İlerleyen zamanda da kaportada taş izleri vs. var onları rötuşlamayı düşünüyorum...
blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Kürşad
Nereden: Ankara
Arabanız: Honda Jazz

Üyelerimiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir