İstanbuldan Selamlar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İstanbuldan Selamlar

İleti ahmtozn » 13 Oca 2014, 14:54

Merhabalar foruma yeni üye oldum üniversite öğrencisiyim daha önceden de takip ediyordum bugüne kısmetmiş tabi kayıt olmamın bir sebebi de bugün bir skodaya sahip olmamdı aracım 1993 model skoda favorit blackline 4650 tl ye aldım muayeneli ve lpg li işli şirin bi görünüme sahip tam olarak nedir ne değildir bilmiyoruz ama yakın zamanda alışırız inşallah büyük bir sıkıntı çıkartacağını zannetmiyorum almadan önce kaportacı ve motorcuya gösterdik sadece sol çamurluğu değişmiş orijinala yakın bir arabaymış inşallah iyi fiyata almışızdır zaten bu fiyata doğru düzgün bi araba bulabileceğimizide zannetmiyordum iyi bir seçim olacağına inanıyorum ufak tefek değişiklikler yapmayı düşünüyorum amblemleri orijinale çevirme gibi görüş ve önerilerinizi bekliyorum görüşmek üzere.

Bunlarda Aracımın Resimleri Yorumlarınızı bekliyorum.

ahmtozn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet Özen
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Favorit Blackline

İleti cemkeskin » 13 Oca 2014, 17:37

Ahmet,
Aracın hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanmanı dilerim.
Bu arada aramıza da hoş geldin.
UNUTMAYIN!!
FARLARINIZ YOLUNUZU AYDINLATMAK İÇİN. KARŞIDAKİ SÜRÜCÜNÜN GÖZBEBEĞİNİ AYDINLATMAK İÇİN DEĞİL.

07 JE 650
cemkeskin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Cem KESKİN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: FABIA 1.4 16V Sedan OV

İleti abdullah_ulusoy » 13 Oca 2014, 19:14

allah kaza bela vermesin hayirli olsun arkadasim
abdullah_ulusoy
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: abdullah ulusoy
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: fabi II 1.4 tdi elegance

İleti ahmtozn » 14 Oca 2014, 19:19

hoşbulduk :)
ahmtozn
CLASSIC
CLASSIC

İleti ahmetim85 » 14 Oca 2014, 21:58

aramıza hoşgeldiniz aracınız hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim...
Kullanıcı avatarı
ahmetim85
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ahmet sonkur
Nereden: İzmir
Arabanız: doğan sl

İleti aslan_1960 » 14 Oca 2014, 23:50

Selamınaleyküm kardeşim,aramıza hoşgeldin.Araban hayırlı uğurlu olsun.ALLAH kazasız belasız binmeyi nasip etsin inş.
aslan_1960
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Sarper Yalçınkaya
Nereden: Aydın
Arabanız: Skoda forman glx

İleti hakan48 » 15 Oca 2014, 00:07

Aracın Hayırlı Olsun Üstad , Güle Güle Kullan , ALLAH Kaza Bela Vermesin , Aldığınız Fiyat Normal , Yakıt Az ve Yedek Parça Yönünden Yaygın Sizi Üzmez, Yedek Parçalarıda Baya Uygun Aracınızla İlgili Takıldığınız Konularda Teknik Bilgi Alabilirsiniz. Bu Konuda Akasya Otomotiv Yedek Parça ve Teknik Destek Hattımızı ve Mail Adreslerimizi Kullanabilirsiniz. 08503027713 info@otoyedekparcacim.com.tr" rel="nofollow
Aracına Yaptıracağın Bakım VS Parça Fiyatları Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin www.skodayedekparca.sanalpazar.com http://www.otoyedekparcacim.net Adreslerini İnceleyip Fiyatlarını Öğrenebilirsin.yada Yukarıdaki Teli Arayıp Aradığınız Ürünü Tüm Markalarda Fiyatlarını Alıp Bilgi Sahibi Olabilirsin. Ayrıca Özel Mesajla Bende Yardımcı Olabilirim. 1995 Yılından Beri Skoda Servis ve Yedek Parça İşiyle Meşgulüm , Aracınızla İlgili Sormak İstediğiniz Teknik ve Yedek parça Konularını Bana Sorabilirsiniz.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti ahmtozn » 15 Oca 2014, 00:20

aslan_1960 yazdı:Selamınaleyküm kardeşim,aramıza hoşgeldin.Araban hayırlı uğurlu olsun.ALLAH kazasız belasız binmeyi nasip etsin inş.

Ve Aleyküm Selam hoşbulduk abi rabbim cümlemize kaza bela vermesin
ahmtozn
CLASSIC
CLASSIC

İleti ahmtozn » 15 Oca 2014, 00:23

hakan48 yazdı:Aracın Hayırlı Olsun Üstad , Güle Güle Kullan , ALLAH Kaza Bela Vermesin , Aldığınız Fiyat Normal , Yakıt Az ve Yedek Parça Yönünden Yaygın Sizi Üzmez, Yedek Parçalarıda Baya Uygun Aracınızla İlgili Takıldığınız Konularda Teknik Bilgi Alabilirsiniz. Bu Konuda Akasya Otomotiv Yedek Parça ve Teknik Destek Hattımızı ve Mail Adreslerimizi Kullanabilirsiniz. 08503027713 info@otoyedekparcacim.com.tr" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow
Aracına Yaptıracağın Bakım VS Parça Fiyatları Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin http://www.skodayedekparca.sanalpazar.com http://www.otoyedekparcacim.net Adreslerini İnceleyip Fiyatlarını Öğrenebilirsin.yada Yukarıdaki Teli Arayıp Aradığınız Ürünü Tüm Markalarda Fiyatlarını Alıp Bilgi Sahibi Olabilirsin. Ayrıca Özel Mesajla Bende Yardımcı Olabilirim. 1995 Yılından Beri Skoda Servis ve Yedek Parça İşiyle Meşgulüm , Aracınızla İlgili Sormak İstediğiniz Teknik ve Yedek parça Konularını Bana Sorabilirsiniz.

Teşekkür ederim amin cümlemize.Öncelikle ön ve arka amblemlerden kurtulmam gerekiyor Skoda amblemi lazım ayrıca spor direksiyonu çıkartıp orjinalini takmak istiyorum sitenizde mevcutsa siparişini veririm Bu arada spor direksiyon isteyen varsa bana ulaşabilir resim çekip atabilirim boşa çıkacak nasıl olsa
ahmtozn
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakan48 » 15 Oca 2014, 00:34

ahmtozn yazdı:
hakan48 yazdı:Aracın Hayırlı Olsun Üstad , Güle Güle Kullan , ALLAH Kaza Bela Vermesin , Aldığınız Fiyat Normal , Yakıt Az ve Yedek Parça Yönünden Yaygın Sizi Üzmez, Yedek Parçalarıda Baya Uygun Aracınızla İlgili Takıldığınız Konularda Teknik Bilgi Alabilirsiniz. Bu Konuda Akasya Otomotiv Yedek Parça ve Teknik Destek Hattımızı ve Mail Adreslerimizi Kullanabilirsiniz. 08503027713 info@otoyedekparcacim.com.tr" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow
Aracına Yaptıracağın Bakım VS Parça Fiyatları Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin http://www.skodayedekparca.sanalpazar.com http://www.otoyedekparcacim.net Adreslerini İnceleyip Fiyatlarını Öğrenebilirsin.yada Yukarıdaki Teli Arayıp Aradığınız Ürünü Tüm Markalarda Fiyatlarını Alıp Bilgi Sahibi Olabilirsin. Ayrıca Özel Mesajla Bende Yardımcı Olabilirim. 1995 Yılından Beri Skoda Servis ve Yedek Parça İşiyle Meşgulüm , Aracınızla İlgili Sormak İstediğiniz Teknik ve Yedek parça Konularını Bana Sorabilirsiniz.

Teşekkür ederim amin cümlemize.Öncelikle ön ve arka amblemlerden kurtulmam gerekiyor Skoda amblemi lazım ayrıca spor direksiyonu çıkartıp orjinalini takmak istiyorum sitenizde mevcutsa siparişini veririm Bu arada spor direksiyon isteyen varsa bana ulaşabilir resim çekip atabilirim boşa çıkacak nasıl olsa

Ön ve Arka Amblemler ve Direksiyon Simidi Mevcut Özel Mesajla Numaranızı Atarsanız Yarın Size Bilgi Verelim.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti ahmtozn » 15 Oca 2014, 20:36

hakan48 yazdı:
ahmtozn yazdı:
hakan48 yazdı:Aracın Hayırlı Olsun Üstad , Güle Güle Kullan , ALLAH Kaza Bela Vermesin , Aldığınız Fiyat Normal , Yakıt Az ve Yedek Parça Yönünden Yaygın Sizi Üzmez, Yedek Parçalarıda Baya Uygun Aracınızla İlgili Takıldığınız Konularda Teknik Bilgi Alabilirsiniz. Bu Konuda Akasya Otomotiv Yedek Parça ve Teknik Destek Hattımızı ve Mail Adreslerimizi Kullanabilirsiniz. 08503027713 info@otoyedekparcacim.com.tr" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow

Ön ve Arka Amblemler ve Direksiyon Simidi Mevcut Özel Mesajla Numaranızı Atarsanız Yarın Size Bilgi Verelim.

Abi Bugün aksaraya yolum düştü geçerken parçaları aldım bu arada merak eden arkadaşlar için skoda favorit siyah ve kahverengi direksiyonunu logosu ile beraber 32 tl ye aldım
ahmtozn
CLASSIC
CLASSIC

İleti ahmtozn » 15 Oca 2014, 20:36

hakan48 yazdı:
ahmtozn yazdı:
hakan48 yazdı:Aracın Hayırlı Olsun Üstad , Güle Güle Kullan , ALLAH Kaza Bela Vermesin , Aldığınız Fiyat Normal , Yakıt Az ve Yedek Parça Yönünden Yaygın Sizi Üzmez, Yedek Parçalarıda Baya Uygun Aracınızla İlgili Takıldığınız Konularda Teknik Bilgi Alabilirsiniz. Bu Konuda Akasya Otomotiv Yedek Parça ve Teknik Destek Hattımızı ve Mail Adreslerimizi Kullanabilirsiniz. 08503027713 info@otoyedekparcacim.com.tr" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow

Abi Bugün aksaraya yolum düştü geçerken parçaları aldım bu arada merak eden arkadaşlar için skoda favorit siyah ve kahverengi direksiyonunu logosu ile beraber 32 tl ye aldım
ahmtozn
CLASSIC
CLASSIC

İleti felicia_3437 » 15 Oca 2014, 20:48

AHMET ARACIN HAYIRLI OLSUN SOY İSMİN TANIDIK GELİYOR arac senı fazla üzmes sanırım bakımlı bır arabadır benım herzaman kulandığım tamırcıye gıder dı orda bır kac kez karşılaşıp sohbetliğimiz olmuştu eski sayıbıyle nerede oturuyorsun aracı aldıhın yere yakınmı
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Arabanız: FELİCİA LX

İleti ahmtozn » 15 Oca 2014, 21:44

evet yakın şenol abiden satın aldım gop da oturuyorum şenol abi arabanın bakımlarını yaptırdığı tamircisinide göstermişti artık bi sıkıntıda oraya götüreceğim
ahmtozn
CLASSIC
CLASSIC

İleti felicia_3437 » 16 Oca 2014, 20:42

gop cevresinde en ıyı dılınden anlayan ınsandır ömer
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Arabanız: FELİCİA LX

İleti ahmtozn » 17 Oca 2014, 01:35

Doğrudur abi şenol abide aynısını söylemişti.Peki gop çevresinde skoda parçaları satan bir yer varmı bildiğiniz bereçde vardı bildiğim oda güngörene taşınmış aksaraya gitmek zorunda kaldım bi direksiyon için
ahmtozn
CLASSIC
CLASSIC

Üyelerimiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir