İSTANBUL DAN ESKİ AMA YENİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İSTANBUL DAN ESKİ AMA YENİ

İleti FaBiCooPeR141 » 31 Ağu 2016, 11:48

Arkadaşlar herkese iyi günler faydalı yararlı yardımcı olabilecek forumlar dilerim ;
yakın bir zamanda 2001 1.4 16valf 101 beygir elegance paket skoda sahibi oldum en sonunda hatta babamda da 2005 1.4 16valf 101 beygir special paket sw var her zaman için bu araçlara özellikle bu donanımlara bi sempatikliğim bi sıcaklığım vardı amma ve lakin bu araçlar için yağ yakıyor kronik direksiyon arızaları kilid-swicht arızalrı lpg uyumsuzluk arızaları yapıyor deniyor(en çok) ama en nihayetinde yaşına göre ve parasına göre alınabilecek en konforlu rahat ekonomik hatta gösterişli araçlardan biri vw alt yapısı ile de güçlendirilmiş desteklenmiş gayet ortalama bir araç kanımca

öncelikle bunları söylemek istedim istanbul da ikamet etmekteyim aracımı seviyorum hatta daha dün yağ değişimi yaptım ama sonucunu takip etcem castrol magnetec 10w 40w eksiltme var mı ne derece var bakıcam ama çıkan yağ da en az 3-4 lt vardı konuyu dağıtmak istemem ama forumdaki paylaşımlardan yararlanabilmek ve faydalı olabilmek isterim hatta belki de kronik-sıkıntılı sanılan ama basit çözümleri olan pratik bilgilerle fabişleri çok daha eğlenceli hala getirebiliriz düşüncesindeyim bi şekilde 2008 den beri fabia ile haşır-neşirim ama şükürler olsun ki tamamen kendimin olan fabişim yeni oldu çok da güzel oldu çok da süper olu çok da iyi oldu...

ENDE GUT ALLES GUT...
FaBiCooPeR141
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: KeReM CeNK
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: FABİA ELEGANCE

İleti fthpl » 31 Ağu 2016, 17:46

iyi forumlar. tekrar hoşgeldiniz. :)
Kullanıcı avatarı
fthpl
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Fatih PALA
Nereden: İzmir
Arabanız: 93 Favorit 135l

İleti snopy17 » 05 Eyl 2016, 08:03

Hoşgeldiniz.
Anadolu yakasında fabişci arkadaşlar çoğalıyor ufaktan bir buluşma yapabiliriz tanışmak ve yardımlar için.
Skoda Fabia 1.4 (119,000) Kırmızı
Toyota Avensis 1.6 (159,000) Beyaz
Kullanıcı avatarı
snopy17
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1

Üyelerimiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir