AYRILIK VAKTİ..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

AYRILIK VAKTİ..

İleti lazianke » 26 Arl 2007, 20:45

[quote="ali"][quote="lazianke"]  zira içinde noel öncesi Hristiyan üyelerimizin -ki var- kalbini kırabilecek ifadeler vardı.[/QUOTE]
hristiyan arkadaşlar da varmış sitemizde. vay be.. ben bilmiyodum.
[/QUOTE]
bilmiyorsanız forumu bir tarayın rum kökenli bir üye göreceksiniz. isterseniz arama butonunu bir kullanın. ezbere bir şey yazmadık.

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti lazianke » 26 Arl 2007, 20:54

[quote="lazianke"][quote="ali"][quote="lazianke"]  zira içinde noel öncesi Hristiyan üyelerimizin -ki var- kalbini kırabilecek ifadeler vardı.[/QUOTE]
[/QUOTE]
bilmiyorsanız forumu bir tarayın rum kökenli bir üye göreceksiniz. isterseniz arama butonunu bir kullanın. ezbere bir şey yazmadık.Angry
[/QUOTE]
işte kanıtı:

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ali » 26 Arl 2007, 22:59

hristiyan arkadaşlar vardır. yalan söylüyorsun anlamında yazmadım o mesajı. forumda müslümanlıktan hristiyanlığa geçen arkadaşlar var zannettim. onun için kim olduğunu merak ettim. arkadaş zaten rum kökenli bir türk vatandaşı. hristiyan olması doğal.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 26 Arl 2007, 23:08

[quote="ali"][quote="lazianke"]  zira içinde noel öncesi Hristiyan üyelerimizin -ki var- kalbini kırabilecek ifadeler vardı.[/QUOTE]
[/QUOTE]

ben bu yukarıdaki ifadenizden hristiyanlığa geçenler var gibi bir anlam çıkaramamışım. kusura bakmayın.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Önceki

Üyelerimiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir