Büyükçekmece Buluşması...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Büyükçekmece Buluşması...

İleti YNG_1968 » 12 Şub 2008, 00:50

Ben de cevap verip konunun daha fazla uzaması taraftarı değilim Eğer art niyet yok ise problem yok... Nihayetinde birbirini tanımayan insanlar bazen anlatmak istedikleri şeyi yazarak tam ifade edemiyor yada karşısındaki yanlış anlıyor.

İşte tamda bu noktada buluşmaların ve yüzyüze tanışmanın önemi birkez daha ortaya çıkıyor...

YNG_1968
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 12 Şub 2008, 00:53

[quote="YNG_1968"]

Ben de cevap verip konunun daha fazla uzaması taraftarı değilim Eğer art niyet yok ise problem yok... Nihayetinde birbirini tanımayan insanlar bazen anlatmak istedikleri şeyi yazarak tam ifade edemiyor yada karşısındaki yanlış anlıyor.

İşte tamda bu noktada buluşmaların ve yüzyüze tanışmanın önemi birkez daha ortaya çıkıyor...

[/QUOTE]

katılıyorum..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti real81 » 12 Şub 2008, 00:57

[quote="mygokhan"] [quote="YNG_1968"]

[/QUOTE]

katılıyorum..
[/QUOTE]

katılanlara katılıyorumClapClapClapClapClap
real81
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Almirith » 12 Şub 2008, 01:01

[quote="real81"] [quote="mygokhan"] [quote="YNG_1968"]

[/QUOTE]katılıyorum..[/QUOTE]

katılanlara katılıyorumClapClapClapClapClap
[/QUOTE]

Uyar...:)
Almirith
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 12 Şub 2008, 03:29

HERSEY COK AMA COK GUZEL OLMUS BENDE NISANLIMI GETRISEMI AILELER GELIMRI DIYE DUSUNMUSTUM KI ABLA VE KARDESLERIMDE GELMIS BU DAHADA GUZEL OLMUS ABILER  EMEGINIZE NESENIZE SEVGNIZE SAGLIK  HERSEY COK GZUELMIS VALAHI IMRENDIM  SUPERSINIZ    TEKRARDAN TEBRIKLER BI DAKI SEFERE KABULEDERSENIZ BENDE VARIMM   TIPOMLA AMALOLolur demı gokan agbı TEKRARDANB SAYGIALRIMLA COK GUSEL OLMUS

KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 12 Şub 2008, 04:31

Çok güzel bir buluşma olmuş.... Önceden haberim olsaydı gelmeye çalışırdım:) KISKANDIM yaaaaa...CryCry

İrfan abi sizi tebrik ederim.. Bir sonraki buluşma yaklaştığında sitede duyurursanız sevinirim....

Skoda Fun neymiş te haberimiz yokmuş!LOLClapThumbs%20Up
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 12 Şub 2008, 10:02

Mart ayı için güzel bir organizasyon yapıp, herkesle tanışırız.  Thumbs%20Up

İsteyen her türlü araçla katılabilir tabi ki Kasımpaşalı arkadaşım. Hatta arabası veya ehliyeti olmayıp da buluşmaya gelecek olanları bile yolda uygun noktalardan alıyoruz. Wink
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti mygokhan » 12 Şub 2008, 10:27

[quote="KASIMPŞALI."]

HERSEY COK AMA COK GUZEL OLMUS BENDE NISANLIMI GETRISEMI AILELER GELIMRI DIYE DUSUNMUSTUM KI ABLA VE KARDESLERIMDE GELMIS BU DAHADA GUZEL OLMUS ABILER  EMEGINIZE NESENIZE SEVGNIZE SAGLIK  HERSEY COK GZUELMIS VALAHI IMRENDIM  SUPERSINIZ    TEKRARDAN TEBRIKLER BI DAKI SEFERE KABULEDERSENIZ BENDE VARIMM   TIPOMLA AMALOLolur demı gokan agbı TEKRARDANB SAYGIALRIMLA COK GUSEL OLMUS

[/QUOTE]

Tabiiki tipo ile gelebilirsin. Ortak paydamiz skoda sevgisi zaten.Irfan abinin dedigi gibi mart ayi icerisinde bulusma yapilmasi planlaniyor.insallah skodamla gelicegim zaten.O zaman yeni gelecek arkadaslarlada tanisiriz.
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti irfant » 12 Şub 2008, 14:23

[quote="fabia_2008"]irfant kardeş sen hangisisin bilemiyorum kendi fotonu bir belirtirsen sevinirim tebrikler[/QUOTE]

Soldan 9. (Bayanları saymazsak sağdan 5.)  Tongue

irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti volkanyalcin » 12 Şub 2008, 17:42

Pazar günü için herkese teşekkürler...
Yeni ve sizin gibi güzel insanlarla tanışmak hoş olduTongue

volkanyalcin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Murat Ergin » 12 Şub 2008, 21:23

arkadaşlar herkeze merhabalar dün birşeyler yazmadım sanırım ortam gergindi ondan olsa gerek ama şunu söyleyebilirimki ortam nasıl olursa olsun geçirdiğim en güzel hafta sonlarından biriydi eşim içinde öyle irfan abi buaradada bayanlar bizi niye eşlerle tanıtmadınız.. bakim diyolar nedersin bu konuya hafta sonu tanıdığım ve bundan sonraki buluşmalarda tanıyacağım tüm skodacılara saygı ve sevgilerimle dostlar....Clap
Murat Ergin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 12 Şub 2008, 22:10

[quote="Murat Ergin"]arkadaşlar herkeze merhabalar dün birşeyler yazmadım sanırım ortam gergindi ondan olsa gerek ama şunu söyleyebilirimki ortam nasıl olursa olsun geçirdiğim en güzel hafta sonlarından biriydi eşim içinde öyle irfan abi buaradada bayanlar bizi niye eşlerle tanıtmadınız.. bakim diyolar nedersin bu konuya hafta sonu tanıdığım ve bundan sonraki buluşmalarda tanıyacağım tüm skodacılara saygı ve sevgilerimle dostlar....Clap
[/QUOTE]

bende tanıştığıma memnun oldum murat :) güzel bir gün geçirdik hakkaten..
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ilk aşk » 12 Şub 2008, 23:08

bizde izmirden katılmak isteriz
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 13 Şub 2008, 00:12

ozman  martı beklıyorum abılerım   hem gelınınızde gelsın abılrın ablalarının ellerını opsun yazda bır dugun konvayı yapraz demı  hep berbaerce kız almya gıdrz yanııClapE KOLAYMI KARDESINIZ EVLENECEKLOLLOL
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti trakyalı » 13 Şub 2008, 00:17

sayın kasımpaşalı arkadaşım,düğünde seni yalnız bırakmayız,çok güzel bir skoda konvoyu oluşur sanırım,zaten biz trakyalılar çağırmasanızda geliriz yeterki eğlence olsun,göbeciklemizi atarız,allah sonunu getirsin,inşallah hayırlısı olur.
trakyalı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti trakyalı » 13 Şub 2008, 00:28

sayın kasımpaşalı arkadaşım,düğüne çağırmıyorsun ama ben yine de geleceğim,sonuçta göbek atmak var.
trakyalı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 13 Şub 2008, 01:04

[quote="trakyalı"]sayın kasımpaşalı arkadaşım,düğüne çağırmıyorsun ama ben yine de geleceğim,sonuçta göbek atmak var.[/QUOTE]

agbı ılk sızlerı cagırcam   ne demek sızler benım buyugum abım kardeslerımsınz sızsız olumru hıc  hele o gunler bı gelsınde

bu arada agbıler  bulusma tarıhı ne zaman resımlere baktıkca   ımrenıom  ırfant agbı sagı solu bırak sen zaten orda gunesgıbı parlıonYAKISLIKLISIN YANEEEEEEELOLLOL
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti trakyalı » 13 Şub 2008, 01:09

çamlıca buluşmasında da belirtmiştim,iki ayrı buluşma ayarlanabilir,sayın irfant hocamın görüşlerini bekliyorum.
trakyalı
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Üyelerimiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir