Büyükçekmece Buluşması...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Büyükçekmece Buluşması...

İleti KASIMPŞALI. » 13 Şub 2008, 01:12

AGBI NEDEN IKI TANE AYRI BULSUMA YAW  BAK DIGER TRFADA YASDIM BULUSMA YERLERINI  ANKTE SUNALIM    VE ANLASALIM EN COK OY ALAN YERDE   BULUSALIM  NASIL FIKIR AGBILOLLOL

KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti trakyalı » 13 Şub 2008, 01:20

buluşma dediğiniz zaman bana her yol uyar,yarın akşam bir anket konusu aç sonucuna göre hareket ederiz.
trakyalı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 13 Şub 2008, 01:39

[quote="KASIMPŞALI."]ozman  martı beklıyorum abılerım   hem gelınınızde gelsın abılrın ablalarının ellerını opsun yazda bır dugun konvayı yapraz demı  hep berbaerce kız almya gıdrz yanııClapE KOLAYMI KARDESINIZ EVLENECEKLOLLOL[/QUOTE]

yaparız tabii..benim mavi RS ile konvoy renklenir LOL
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti Murat Ergin » 13 Şub 2008, 01:42

İrfan abi,yüksel abi,real81,ersin,gökhan ve diğer bütün üyelere şimdilik burdan sesleniyorum daha sonra başlık olarak önceden herkezin haberi olacağından kimsenin şüphesi olmasın riva buluşması organizasyonu için (nede olsa bu organizasyon benim işim)ben derimki nisanın ilk haftası veya erken derseniz martın son haftası derim çünkü sizleri götüreceğim yer dereye sıfırdır bu nedenle mart sonu ve nisan ilk haftası dediğim hem balıklar o ara dönemde yumurta bırakırlar düşünsenize elinizde olta mangalda et ve oltanın ucunda bir 5,6 kg lik sazan nasıl hem o ara dönemde orası oldukça ideal hava açısından daha erken gidersek hanımlar ve çocuklar üşüyebilir daha net konuşmayı martın 2 nci haftası yaparız inanın böyle bi buluşma göremezsiniz okadar da iddalıyım irfan abi benim maceralarımı duymuşluğu vardır orda arkadaşlar tek hobim balık ve bilardo idi ama artık skodada var ben balık için gece 4 te uykum yok diye hanımıda alıp üsküdardan saroza dalıp balık vurmaya gittim bunuda paylaşmak istedim amaç balık değil tabi buluşmada ama o ortamda irfan abinin veya yüksel abinin elinde olta ile güzel bir sazan tuttuğunu hemen foto nasıl ama orayı çok güzel organize edeceğim güvenin yeter herkeze saygı ve sevgilerimle.....
Murat Ergin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 13 Şub 2008, 01:50

[quote="Murat Ergin"]İrfan abi,yüksel abi,real81,ersin,gökhan ve diğer bütün üyelere şimdilik burdan sesleniyorum daha sonra başlık olarak önceden herkezin haberi olacağından kimsenin şüphesi olmasın riva buluşması organizasyonu için (nede olsa bu organizasyon benim işim)ben derimki nisanın ilk haftası veya erken derseniz martın son haftası derim çünkü sizleri götüreceğim yer dereye sıfırdır bu nedenle mart sonu ve nisan ilk haftası dediğim hem balıklar o ara dönemde yumurta bırakırlar düşünsenize elinizde olta mangalda et ve oltanın ucunda bir 5,6 kg lik sazan nasıl hem o ara dönemde orası oldukça ideal hava açısından daha erken gidersek hanımlar ve çocuklar üşüyebilir daha net konuşmayı martın 2 nci haftası yaparız inanın böyle bi buluşma göremezsiniz okadar da iddalıyım irfan abi benim maceralarımı bilir orda arkadaşlar tek hobim balık ve bilardo idi ama artık skodada var ben balık için gece 4 te uykum yok diye hanımıda alıp üsküdardan saroza dalıp balık vurmaya gittim bunuda paylaşmak istedim amaç balık değil tabi buluşmada ama o ortamda irfan abinin veya yüksel abinin elinde olta ile güzel bir sazan tuttuğunu hemen foto nasıl ama orayı çok güzel organize edeceğim güvenin yeter herkeze saygı ve sevgilerimle..... [/QUOTE]

şimdiye kadar hiç balık tuttmadım ama tutmak isterim..Bİr sonraki buluşma için fabiş ve ben sabırsızlanıyoruz :)
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Murat Ergin » 13 Şub 2008, 01:56

merak etme tek yapman gereken iğnenin ucuna ekmeyi takıp suya bırakman mantarın gezdiği yada battığı anda çekmen gökhan ben herkezin yanında olacağım ogün kafanı takma sen murat de yeter
Murat Ergin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 13 Şub 2008, 01:58

Pikniği kısa kollu ile üşümeyeceğimiz bir zamanda yapalım artık Mart başımı olur sonumu durumu havalar belirler.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti Murat Ergin » 13 Şub 2008, 01:58

buarada görelim şu fabişini görelim artık sen görcem görcem dedin bişey yazmadın benim fabiş için, seninki gelsinde inceleme nasıl olur gör be dostum
Murat Ergin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Murat Ergin » 13 Şub 2008, 02:00

[quote="?"]Pikniği kısa kollu ile üşümeyeceğimiz bir zamanda yapalım artık Mart başımı olur sonumu durumu havalar belirler.[/QUOTE]

rivaya 10 senedir giderim dostum üşümemek ve kısa kol istiyosan mayısın sonunu bekliyebiriz çünkü mart başı veya sonu farketmez dereden gelen esinti kısa kollu oldunmu affetmez her nekadar güneş olsada şifayı kapabiliriz. haberin olsun derim...tabii siz bilirsiniz herkezin onayına açığız ve yorumuna
Murat Ergin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 13 Şub 2008, 02:24

yaw agbı maksat bulusma degılmı karda yagsa   gıdelım derım bennn   ama bıraz daha bekleskmııkı  aslında pekte aryıo acmasak ıyı olur amaa
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 13 Şub 2008, 09:45

Mart buluşmasını hava durumuna göre düşünüp kapalı alan alternatifi olan bir yerde de yaparız.

Rica cepte zaten, onu yapacağız, ama havalar ısınmazsa Riva öncesi yine bir yerler ayarlarız.   Wink
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti mygokhan » 13 Şub 2008, 11:14

[quote="Murat Ergin"]buarada görelim şu fabişini görelim artık sen görcem görcem dedin bişey yazmadın benim fabiş için, seninki gelsinde inceleme nasıl olur gör be dostum
[/QUOTE]

ya sorma murat.sohbet muhabbet derken arabaları incelemeyi unuttuk.yetmiyor bize 3-4 saat :) şöyle sabahtan akşama kadar konuşup eğlenmek lazım :)

dönüşte aklıma geldi niye fabişi incelemedik diye Smile
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti mygokhan » 13 Şub 2008, 11:15

[quote="irfant"]Mart buluşmasını hava durumuna göre düşünüp kapalı alan alternatifi olan bir yerde de yaparız.

Rica cepte zaten, onu yapacağız, ama havalar ısınmazsa Riva öncesi yine bir yerler ayarlarız.   Wink
[/QUOTE]

süper olur arayı uzun tutmayalım..Wink
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti real81 » 13 Şub 2008, 12:52

haziranın 20sine kadar her türlü organizasyona varım... sonrası malumEmbarrassed
real81
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti YNG_1968 » 13 Şub 2008, 13:25

Buluşma tarihinde havaların güzel olması arabalar ile daha fazla ilgilenmemize olanak sağlar (her ne kadar hanımlar bu işi komik ve garip bulsa da Smile)... Hava soğuk olunca herkes kendini bir an önce kapalı bir mekana atmak istiyor.
YNG_1968
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 13 Şub 2008, 13:29

[quote="YNG_1968"]
Buluşma tarihinde havaların güzel olması arabalar ile daha fazla ilgilenmemize olanak sağlar (her ne kadar hanımlar bu işi komik ve garip bulsa da Smile)... Hava soğuk olunca herkes kendini bir an önce kapalı bir mekana atmak istiyor.
[/QUOTE]

katılıyorum
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti roomsterTDI » 13 Şub 2008, 16:54

mygökhan  aslında ben daha kalırsın die düşündüm çünkü sen taaa bursadan geldin biz konvoyu kaybetmeseydik takılırdık daha:D
istanbula gelmişin warmı öyle hemen gitme.
roomsterTDI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti real81 » 13 Şub 2008, 17:19

gökhan sağolsun bizi yanlız bırakmaz ...
real81
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Üyelerimiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir