Büyükçekmece Buluşması...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Büyükçekmece Buluşması...

İleti mygokhan » 13 Şub 2008, 18:22

[quote="real81"]gökhan sağolsun bizi yanlız bırakmaz ...[/QUOTE]

Embarrassed Embarrassed

Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti mygokhan » 13 Şub 2008, 18:24

[quote="roomsterTDI"]mygökhan  aslında ben daha kalırsın die düşündüm çünkü sen taaa bursadan geldin biz konvoyu kaybetmeseydik takılırdık daha:D
istanbula gelmişin warmı öyle hemen gitme.
[/QUOTE]

ya sorma işte trafik sıkışık olur diye korkuttular..bizde fazla duramadık..zira sağolsunlar yüksel abilerde davet ettiler..işte zaman kısıtlı idi..ayarlıyabilsem bir gün daha uzun süre kalabilirim inşallah..Ama bir sonrajki buluşma daha büyük ve güzel olacak eminim Wink
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti Murat Ergin » 14 Şub 2008, 02:30

[quote="irfant"]Mart buluşmasını hava durumuna göre düşünüp kapalı alan alternatifi olan bir yerde de yaparız.

Rica cepte zaten, onu yapacağız, ama havalar ısınmazsa Riva öncesi yine bir yerler ayarlarız.   Wink
[/QUOTE]

sorun yok abi benim mart sonu veya nisan ilk haftası dememde ki sebep balık oldukça fazla olur derede ama zaten amaç balık değil piknik yapıp bol muhabbet ve tabiki busefer açık alanda arabalarla daha içli dışlı olmak nevar ne yok inceleyip skodalara ne katabiliriz görüntü ve teknoliji açısından hem hanımlarda sıkılmamış olurlar öğle bir ortamda ok siz nezaman isterseniz....
Murat Ergin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 14 Şub 2008, 14:45

[quote="Murat Ergin"][quote="irfant"]Mart buluşmasını hava durumuna göre düşünüp kapalı alan alternatifi olan bir yerde de yaparız.

Rica cepte zaten, onu yapacağız, ama havalar ısınmazsa Riva öncesi yine bir yerler ayarlarız.   Wink
[/QUOTE]

sorun yok abi benim mart sonu veya nisan ilk haftası dememde ki sebep balık oldukça fazla olur derede ama zaten amaç balık değil piknik yapıp bol muhabbet ve tabiki busefer açık alanda arabalarla daha içli dışlı olmak nevar ne yok inceleyip skodalara ne katabiliriz görüntü ve teknoliji açısından hem hanımlarda sıkılmamış olurlar öğle bir ortamda ok siz nezaman isterseniz....
[/QUOTE]

Hanımları yiyeceklerle oyalarsak, arabalarla rahatça ilgileniriz.  LOL
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti real81 » 15 Şub 2008, 18:41

[quote="irfant"][quote="Murat Ergin"][quote="irfant"]Mart buluşmasını hava durumuna göre düşünüp kapalı alan alternatifi olan bir yerde de yaparız.

[/QUOTE]

[/QUOTE]

Hanımları yiyeceklerle oyalarsak, arabalarla rahatça ilgileniriz.  LOL
[/QUOTE]

benim hatun balık tutma işine bayıldı .. oyalamak fazla zor olmayacak TongueTongueTongue
real81
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti cevdet125 » 24 Şub 2008, 00:09

Çok güzel bir organizasyon Harika olmuş.
İmrendim.

Erzincan da olduğumuzdan bizim katılma şansımız yok.

Yolunuz doğuya düşerse Katılıp rehberlik yapmak isterız.
cevdet125
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: CEVDET NERGİZ
Nereden: Adana
Arabanız: 2006 FABİA 1,4 TDİ AMB.

İleti hans35 » 24 Şub 2008, 03:35

Ben bu yazıları yeni gördüm.Arkadaşlar çok güzel buluşma olmuş.Birlikten kuvvet doğar.Yalnız bu yazdıklarınızı yengeler okursa canınıza okur gibi geliyor banaLOL
hans35
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Üyelerimiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir